DMT

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
IEVADS.

N,N-dimetiltriptamīns, pazīstams kā DMT, ir spēcīgs psihedēlisks līdzeklis, kas galvenokārt pazīstams ar savu īso darbības ilgumu, atšķirībā no LSD, DMT iedarbība var ilgt no 15 minūšu līdz 3 stundām atkarībā no tā lietošanas veida. DMT var injicēt, ieelpot vai norīt ar "monoamīnoksidāzes inhibitoru (MAOI)", (MAOI) inhibē "monoamīnoksidāzes" aktivitāti. bez MAOI; organisms ātri metabolizē iekšķīgi lietoto DMT.

DMT zinātnieku vidū ir bijušas diskusijas par to, vai tas veidojas smadzenēs vai nē. rick strassman grāmatā DMT: The Spirit Molecule : Viņš pievērsās tam , ka DMT, iespējams, tiek ražots "epifīzē" un ka DMT ir "gara molekula" un ka tam ir sakars ar "dvēseli". pašlaik nav pierādīts, vai DMT var vai nevar rasties smadzenēs, bet ir pierādīts, ka fermenti, kas nepieciešami DMT ražošanai, pastāv cilvēka audos, bet ārpus pašām smadzenēm. faktiski DMT klātbūtne urīnā tika saistīta ar cilvēkiem, kuriem ir šizofrēnija un psihoze (Jacobs un Presti, 2005).

DMT UN ĀRĒJĀS STRUKTŪRAS.

daudzi gadījumi ir ziņojuši par sastapšanos ar ārējām būtnēm no "hiperdimensiju" telpas psihedēliskās pieredzes vai "ceļojuma" laikā. šīs ārējās būtnes vairāk atgādina citplanētiešus un kukaiņus vai "būtnes" humanoīda formā.

rika strassmana viedoklis par sastapšanos ar ārējām būtnēm intervijā : <<viduslaiku jūdu filozofi, uz kuriem es paļaujos, lai izprastu ebreju bībeles tekstu un tajā ietverto pravietojumu jēdzienu, attēlo eņģeļus kā Dieva starpniekus. Tas nozīmē, ka viņi pilda noteiktas funkcijas Dieva vietā. DMT pētījumu kontekstā es uzskatu, ka būtnes, kuras brīvprātīgie redz, varētu uzskatīt par eņģeļiem, tas ir, iepriekš neredzamiem, bezķermeniskiem garīgiem spēkiem, kas ir iemiesojušies vai ietērpušies konkrētā formā, ko nosaka brīvprātīgo psiholoģiskā un garīgā attīstība, un kas nes brīvprātīgajam konkrētu vēstījumu vai pieredzi>>.

DMT IETEKMES.

DMT psihedēliskā pieredze var ietvert:

  • halucinācijas
  • laika dilatācija
  • redzes, dzirdes, taustes traucējumi
  • intensīva prieka sajūta
  • Ārpus ķermeņa esoša pieredze
  • Apjaustas atziņas vai epifānijas
blakusparādības var būt:
  • Paplašinātas skolēnu zīlītes
  • neviltotas straujas acu kustības
  • reibonis
  • Augsts asinsspiediens
  • Paātrināta sirdsdarbība.
  • Slikta dūša un vemšana
  • Koma un/vai elpošanas apstāšanās (lielās devās)
slikta ceļojuma pieredze var ietvert:
  • kontroles zaudēšanas sajūta
  • dezorientācija vai apjukums.
  • Negatīvas emocijas, piemēram, bailes, trauksme, skumjas, dusmas vai uzbudinājums.
  • bailes no ārprātības.
  • vardarbīgi vai nepatīkami tēli vai skaņas.
  • Sāpīgu atmiņu vai traumu pārdzīvojums.
  • Bailes no nāves.
Ilgtermiņa ietekme, ļaunprātīgi lietojot DMT, var būt šāda:
  • garastāvokļa traucējumi
  • nesakārtotas domas
  • Pastāvīga paranoja
  • redzes traucējumi
  • Halucinācijas un redzes traucējumi
DMT devas (kūpināts/ iztvaicēts).
  • Robežvērtība: 2-5 mg
  • Viegla: 10-25 mg
  • Bieži: 20-40 mg
  • Spēcīgs: 40-60 mg
DMT ceļojuma ilgums (kūpināts/ iztvaicēts).
  • sākums: 15-30 sekundes
  • ilgums: 5-20 minūtes
  • normāla iedarbība pēc lietošanas: 15-60 minūtes



šis ir īss un īss ievads par DMT. DMT ir plaši pazīstams, un, manuprāt, tas ir daudz interesantāks par LSD. arī šis ir mans pirmais ieraksts forumā :)).


 

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Paldies par dalīšanos ar šo informāciju. Nav pietiekami daudz vārdu, lai aprakstītu ar to saistītās iespējas.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Es domāju, ka dalīšos ar savu pēdējo DMT pieredzi:

100% ego izšķīdināšanas notikums.
Tik skaists un fantastisks, un biedējošs, un brīnišķīgs.
Es biju ārā 9 minūtes, bet sajūta bija kā stundām ilga.
Divas malkas no manas vape.
Iespējams, mazāk nekā 40 mg DMT.
Nekas tamlīdzīgs. Tas vispār nav nekas.
Tik skaista un unikāla.
Es pazaudēju VISU sevis apziņu, kas, kas un kāpēc es biju.
Tikai vienību un krāsu sajaukums kaleidoskopiskajā saplūšanas bezgalībā.
Es domāju par to, kas veido lietas; es mēģināju atcerēties, kas bija pirms manis.
Dažas reizes mani pārņēma panika, domājot, vai es kādreiz atradīšu ceļu atpakaļ uz to, kas es biju, lai kas tas būtu, lai kur tas būtu, bet tā bija neliela panika. Nekas liels.
Es kaut kā zināju, ka man vienkārši bija jābūt.
Un es biju.
Pēc kāda laika es atcerējos, ka esmu es, ka man ir mājas, rokas un kājas, un es atvēru acis, paņēmu telefonu, apturēju taimeri (iestatīts uz 15 minūtēm) un redzēju, ka pagājušas tikai 9 minūtes.
Es piecēlos un aizgāju uz vannas istabu, kur apsēdos uz grīdas, skrāpējot sava kaķa seju un stāstot viņam, cik viņš ir apbrīnojams un cik ļoti es viņu mīlu. Visu šo laiku man šķita, ka es atrodos pasaulē, kas kā stroboskopa gaisma mainās un izkļūst no realitātes, un laiks šķīrās starp kopā būšanu ar manu kaķi un tukšumu.

Es tā darīju apmēram 15 minūtes, tad aizgāju lejā, paņēmu bļodu ar putraimiem un tad atgriezos augšā un gulēju gultā.
Es nevarēju aizmigt, jo tumsa aizvien slīdēja man atpakaļ, tāpēc izdzēru 40 mg MDMA un ceturtdaļu 1 mg alprazolāma.
Man tie nebūtu bijuši vajadzīgi, ja es nebūtu bijis viens, es nedomāju.

Sekotais trieciens un ceļojums, viss notikums, notika mazāk nekā stundas laikā.
Tas bija pats pārsteidzošākais, ko jebkad esmu darījis, un es izmisīgi vēlos to atkārtot, bet man ir tik bail.
Tas ir tik skaisti un reizē tik biedējoši, tas brīdis, kad tu domā, vai vēl kādreiz uzzināsi, kas tu esi...

Paies laiks, pirms es atkal to izmēģināšu, man šī pieredze ir pienācīgi jāapgūst.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Kur es varu saņemt labāko Dmt ?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Daudzos tirgos... Es savus pārsvarā pērku Nemesis tirgū, no Boomshankar un Fatherless šajā tirgū.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Vai jūs, lūdzu, varētu nosūtīt man saiti, būtu ļoti pateicīgs par to.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Manā parakstā ir novirzīšanas saite uz Nemesis par Nemesis viņi ir /u/boomshankar (ja jūs reģistrējaties, izmantojot manu saiti, es saņemu pensus no jūsu tēriņiem, bet katrs maz palīdz :) ).
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Es to izskatīšu tagad
Paldies.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
DMT ir fucking nuts cilvēks. Tūlītējais comeup mani vienmēr pārņēma. Katru reizi, kad esmu smēķējis šo vielu, tā mani vienkārši absolūti uzspridzināja. Ikvienam, kurš vēl nav to izmēģinājis. Tā ir godīgi viena no stilīgākajām narkotikām, kāda jebkad ir eksistējusi. Ticiet man, jūs nenožēlosiet, ka to izmēģinājāt!
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Tas bija vienīgais iemesls, kādēļ es iesaistījos šajā forumā, lai iegūtu DMT.
Es dalīšos savā pieredzē, kad būšu to izdarījis.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Boomshankar komanda ieteica man pirms DMT lietošanas pamēģināt nelielu ketamīna rindiņu, lai novērstu daļu panikas asociacijas, kas saistīta ar šo ātrās darbības sākumu. Darbojas kā šarms, tagad es to uzskatu par būtisku kombināciju. :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Godīgi sakot, man kaut kā īsti neienāk prātā saistība starp ketamīnu un DMT...

Bet, patiesību sakot, no tā, ko atceros, es patiesībā šo kombināciju nemēģināju.

Es par to neņemos spriest, ja to neizmēģināšu. Es to izmēģināšu. Paldies par ieteikumu. Ja es eju uz elli pēc tam, kad to lietoju, tad fuck you 🤣
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Fakts, ka jūs to vēl neesat izdarījis, liecina, ka es esmu drošs :p
 
Top