DN pārdevēja noslēpums, kā viņi kontrabandas ceļā un pārkristalizē metamfetamīnu

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Pirmkārt, metamfetamīns tiek kontrabandas ceļā ievests dzimšanas dienas kartītēs, kas sasmalcinātas līdz maizītei līdzīgai konsistencei un cieši vakuumizētas plānā Mylar sudraba plastikātā, nevis vac seal plastmasā, jo tā parādās rentgenā, šādi karteļi un citi uzņēmumi metamfetamīnu piegādā visā pasaulē.

pārkristalizēšanas metode, lai pārvērstu metamfetamīnu atpakaļ lauskās:
Izmantojot Bain-Marie (nevis dubulto katlu, tas ir pārāk bīstami), pievieno metanolu un nedaudz uzkarsē (metanolu izmanto smaržas vai kaut kā cita dēļ), tad, kad tas ir uzkarsēts, pievieno metamfetamīna pulveri.

Izšķīdiniet un maisiet metamfetamīna maisījumu uz karstuma, līdz tas kļūst biezs, izmantojot 1/3 metanola pret metamfetamīna pulveri, kad tas sasniedz noteiktu konsistenci, noņemiet Bain Marie no karstuma un nekavējoties ievietojiet ledusskapī ar 4 temperatūras iestatījumu, lai tas būtu pareizi auksts. pēc nakts jums vajadzētu atgriezties pie kristāliem vai viena liela kristāla, ko varat sadalīt lauskās, izņemt un ļaut nožūt, ideālā gadījumā jūs vēlaties atstāt ledusskapī, līdz notiek iztvaikošana.

Es neesmu ķīmiķis, un man ir visvienkāršākā izpratne par ķīmiju, kāda var būt, man šo metodi izskaidroja dark net pārdevējs, kas pārdod metu no visas pasaules.

Ja jūs esat ķīmiķis, pasakiet man, vai es to sapratu pareizi, ja ne, lūdzu, izlabojiet vai paskaidrojiet pareizo procesu, ad es personīgi šo metodi vēl neesmu izmantojis.
 
Top