Vai ļoti lielu kristālu iegūšana metakristalizācijas laikā liecina par mazāk tīra produkta pazīmēm?

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Esmu vadījies pēc šādas rokasgrāmatas: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/.

un esmu izlasījis: Paradoksālā kārtā netīrais mets kristalizējas labāk nekā tīrs mets, jo kristāli ātri aug ap piemaisījuma daļiņu, veidojot jaukus, lielus un cietus kristālus.

Esmu pievienojis 3 attēlus. Divi no tiem ir attēli, ko mēs paši esam uzņēmuši no mūsu eksperimentālajām partijām, kuros redzamas mazākas, skaidrākas lauskas, ko esam izkristalizējuši, izmantojot iepriekš minētajā saitē aprakstīto metodi, un vēl viens attēls ir no interneta paņemts attēls (melnais cimds) kā ļoti lielu lausku piemērs, kas ir tikpat liels kā roka.

Pamatojoties uz šiem kristalizēšanas norādījumiem, ja jūs saņemat tikpat lielas lauskas kā attēlā ar melno cimdu, vai tas nozīmē, ka jūsu produkts ir neattīrīts? Vai no attēliem ir viegli noteikt, ka mūsu partijas ir augstākas tīrības pakāpes?
 

Attachments

  • Gag9QHpCZl.jpg
    Gag9QHpCZl.jpg
    123 KB · Views: 39
  • 73A1tmSUYL.jpeg
    73A1tmSUYL.jpeg
    115.4 KB · Views: 31
  • Zyu0gt61EO.png
    Zyu0gt61EO.png
    220.8 KB · Views: 30

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Es neesmu vispieredzējušākais ar ledus, bet melnais cimds man pat neizskatās pēc metamfetamīna (ik tā ir tikai sūdains ledus, bet tas man atgādina lielu kvarca gabalu vai kaut ko tamlīdzīgu). dažas no ur lauskas ir lielākas nekā citas, ko es redzēju, bet nekas tāds, par ko būtu jābrīnās. tās pirmajā attēlā izskatās lieliski! man tas izskatās tīrs, bet es saņemtu otro atzinumu.

Es tiem uzticētos vairāk nekā ļoti mazām lauskām ^^;
Vai tu esi apsvērusi pārdošanu forumā?
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Tas nozīmē, ka tām bija daudz brīvas vietas augšanai. liels kristalizācijas trauks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Lūk, ja jūs būtu izgatavojis metamfetamīnu, tas nebūtu taisnība, bet, ja jūs to kaut kur nopirkāt... jā, tas nav metamfetamīns... err, es domāju melno cimdu attēlu, tas nav metamfetamīns
 
Top