Vai tas patiešām ir jēgpilni?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Sveiki, puiši,
Man, šķiet, ir divi jautājumi, bet abi attiecas uz vienu un to pašu tēmu - nātrija etilsulfātu.
Tātad vispirms - vai šī sintēze ir jēdzīga?

Es zinu, ka, sajaucot sērskābi un azeotropo 98 % etanolu, iegūst sulfonskābi, un no tās būtībā basificē, iztvaicē un atkārtoti izgaro, lai atbrīvotos no piemaisījumiem.
Par to ir daudz dokumentu, un esmu pārliecināts, ka tas darbojas, tomēr man ir tikai 85 % sērskābe.
Vai man būs jāveic sērskābes briesmīgā destilācija, lai tas darbotos? Vēlāk eksperimentā tiek izmantots ūdens, bet, cik es saprotu, kad jūs pirmo reizi sajaucat sērskābi un etanolu, jūs veidojat sulfonskābi, kas, manuprāt, ir atgriezeniska rxn atkarībā no ūdens satura.
Vai tas būs pārāk daudz ūdens, lai to vienkārši izmantotu tā, kā tas ir?

acīmredzot, ja pirmā sintēze patiešām ir pareiza - tas ir vienkāršāk un mazāk bīstami!

vienkārši domāju, ka es gribētu izmantot jūsu visu pieredzi, nevis akli sekot kādam pootube puisim!

Paldies, puiši!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vai jūs jautājat, vai 85% H²SO⁴ ir pārāk daudz ūdens? Nē, tajā nav ūdens, ja tas ir jūsu jautājums. Ļoti specifisks iemesls.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Domāju, ka es galvenokārt lūdzu cilvēkus noskatīties šo YouTube videoklipu un pateikt, vai zinātne ir pamatota, jo man tas izskatās kā "bro zinātne".
iv tikai redzēju, ka tas ir veiksmīgi izdarīts (kā nātrija etilsulfāta sintēzē) un pamatots ar dokumentiem, sajaucot koncentrētu sērskābi ar etanolu un pēc tam bazificējot (skābes/bāzes RXN), ko var mainīt atkarībā no ūdens satura (es domāju - man tas ir jāuzraksta savā laboratorijas grāmatā un jāsadala piemērotos posmos, lai es to nesabojātu, nevis jāturpina uzpīpēt pootube video).
Es lasīju dokumentus un patentus, bet man šķiet, ka es mācos daudz ātrāk, un tas daudz labāk iespiežas manā galvā, un es to vienkārši saprotu, kad redzu, kā tas tiek darīts. Atvainojiet par tik daudzām atbildēm - kā jau teicu, man ir mazliet bail sākt, nedestilējot H2SO4 - es neuzticos sev, ja manā mantijā vai, atklāti sakot, manā tuvumā ir gandrīz 400c tīra vāroša skābe!
Starp citu, man patīk tavs lietotājvārds!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ak arī, es lūdzu puisi, lai viņš iztirzā zinātni un sniedz man vienādojumu, bet viņš vēl nav atbildējis. Citā (sērskābes) video, ko skatījos vakar - kā jau teicu, man to vajadzēs noskatīties vēlreiz un pierakstīt, BET viņš izdzied vienādojumus uz baltās tāfeles, kas sagriezta viņa video. Ļoti noderīgs puisis. Es esmu pārsteigts, ka viņi nav aizliegt viņa kanālu patiesībā, bet hei ho
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Jā, es domāju, ka tas ir viens no maniem jautājumiem - pēdējā daļa. Man bija jautājums, vai pirmā sintēze ir jēdzīga - refluksējot tik tīru etanolu, cik vien var iegūt ar nātrija bisulfātu, un pēc tam, manuprāt, viņš to izfiltrēja un turpināja, kā viņš to darīja otrā darbā, pievienojot etanolam sērskābi. Es vienkārši nesaprotu, kā tas varētu būt jēgpilni...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Tātad es domāju, vai 85% sērskābe (neatkarīgi no tā, ar ko tā ir sajaukta - palīdzētu, ja jūs varētu man pateikt, kāpēc tas nebūtu ūdens, vai tas reaģētu?) būs pietiekami spēcīga, lai darbotos, lai izveidotu nākamajam solim vajadzīgo sulfonskābi - es domāju, ka tai vajadzētu, ja tā ir sajaukta ar citām lietām, noteikti, kad tā ir reaģējusi, es varu rex. Es zinu, ka zaudēšu ražību, bet es vienkārši neuzticos šai pirmajai reakcijai, uz kuru norādīju, tāpēc es tā nosaucu šo pavedienu... Es tikai gribēju to pievienot kā sekundāru jautājumu attiecībā uz 85 % sērskābi, nevis 95 %... Jūs esat mani ieinteresējuši - es izmantošu google, lai redzētu, kāpēc to nevar sajaukt ar ūdeni - tur es domāju, ka es varētu sasaldēt ūdeni...! Es pieņemu, ka tā ir pārāk spēcīga skābe, lai izmantotu kaut ko tādu kā molveida sietu vai silīcija dioksīda lodītes? Man vienkārši negribas vārīt sērskābi, ja es varu izmantot to, kas jau ir - tā ir paredzēta patēriņa augu audzēšanai, tāpēc es neredzu, ka tā būtu kaut kur tik briesmīga, kā tas ir kanalizācijas tīrīšanas līdzekļos, no kuriem cilvēki to destilē. Šī viela ir nedaudz bieza un dzidrā krāsā....tā kā jūs domājat? Kā arī atbildi, kāpēc to nevajadzētu sajaukt ar ūdeni? Tas ir ļoti svarīgi, lai es varētu sākt - labi, es domāju, ka tas nav, bet tas ir pietiekami dārgs kļūda, lai iet uzreiz ar visu! Patīkami, ka tas ir arī eksotermiskais rxn, es dodu priekšroku tiem, nevis tam, ka jāpievieno siltums.
Es domāju, ka es to uzzināsiet vēlāk, jo es plānoju to darīt mazā / iespējams, mikro mērogā, lai jūs, cilvēki, lol, runājot 1 g no katra šeit. Redzēt, vai tas iet exothermic start....I biju domājis, lai redzētu, vai tas ēd caur salvešpapīru, jo tas, šķiet, ir tests, ko viņi izmanto YouTube, lai redzētu, vai tas ir tīrs lol
Cilvēks, es uzzinu daudz vairāk, skatoties, kā kāds kaut ko dara, un diemžēl nekas no tā netiek pārbaudīts. Tāpēc dažreiz kāds var domāt, ka viņš kaut ko dara - kā, manuprāt, tas var būt šajā pirmajā you tube saitē, kad tā ir tikai "bro zinātne", nevis faktiski pareizi izstrādāta zinātne.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Domāju, ka izmēģināšu abos veidos! Man ir gan iekārtas, gan reaģenti, tad kāpēc gan ne. Tomēr es izmantošu denaturēto etanolu - lielākoties. Man ir nedaudz XXX etanola (kā es to saucu, jo man tas ir 3x jādestilē, lai iegūtu 95-98 %, un jāizžāvē ar moll seives).
 
Top