DON - darbība

Bigcrystal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, mans vārds ir noname ;)
Es gribēju lūgt jūsu viedokli par DON Esmu izlasījis dažus ziņojumus, bet ir grūti iegūt kādu objektīvu novērtējumu no eksperta.
Aleksandrs rakstīja par stimulējošu iedarbību, kas līdzīga amfetamīniem....
tikai ko tas nozīmē? Vai ir tāda eiforija kā pēc amfetamīna? Vai lielākās devās ir vizuālais un psihedēliskais efekts?

Būtu jauki, ja kāds komentētu, jo es negribu izšķiest reaģentus. ;)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Sveiki! Runājot par DON, diez vai tur atradīsiet kaut ko, kas saistīts ar klasisko amfetamīna iedarbību (ar psihostimulējošo iedarbību, kas ir sastopama dažādās pakāpēs).
Diemžēl nav pētījumu, kuros tiktu pētīta šīs vielas psihoaktivitāte, kā arī tās farmakoloģiskie parametri. Tomēr, apkopojot pieejamos gadījumu un ziņojumu datus, kā arī pamatojoties uz molekulas struktūru, vielas atvasinājumiem un tās līdzību ar citām molekulām, ir iespējams secināt par tās iedarbību.
DON lietošanu vajadzētu sākt ar 3 mg, ja esat pieredzējis lietotājs, varat sākt ar 4-5 mg (bet ne vairāk!). DON patiešām atšķiras no DOx klases. Ilgums parasti ir aptuveni 7-8 stundas, un dominējošais efekts ir "viegls psihedēliskais efekts" (pie 2-3 mg devas), redzes un dzirdes halucinācijas (pie 5-10 mg devas) un enteogēnā, un, psihostimulējošā iedarbība.

Ja nolemjat to sintezēt, izmēģiniet D-enantiomēru un noteikti dalieties ar savām sajūtām šeit.
 
Top