Neesiet kā šis cilvēks - gribētājs Valters Vaits pieķerts, vēl nesākot darbu

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Grāmatas The Construction And Operation Of Clandestine Drug Laboratories izlasīšana viņam noteikti būtu palīdzējusi.

Izveidojot laboratoriju, ir absolūti svarīgi izvēlēties vietu tā, lai ārkārtas gadījumā to nevarētu izsekot.
Turklāt, ļaujot par savu darbību uzzināt nevajadzīgām vai neiesaistītām personām, pakļaujat sevi lielākam riskam.

Iespējamie šī puiša pārkāpumi:

- Prekursoru saņemšana uz viņa vārda
- laboratorijas aprīkojuma saņemšana uz viņa vārda
- laboratorijas reģistrēšana uz viņa vārda
- citu cilvēku informēšana (varbūt lielīšanās, ka viņš ir nākamais Valters Vaits, es nezinu).

Būtībā viņš darīja visu, ko kāds varētu darīt nepareizi, un es nevaru pietiekami uzsvērt, cik svarīga ir pareiza OPSEC.

Turpmāk minētie raksti ir vācu valodā, bet interesants stāsts, ko lasīt, kad tie ir iztulkoti angļu valodā.

CLEARWEB BRĪDINĀJUMS


 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Nekad nemaksājiet piegādātājiem, izmantojot izsekojamos bankas pārskaitījumus! Tas var sabojāt visu operāciju! o_O

Ir pat veidi, kā norēķināties ar piegādātājiem, izmantojot nešifrētus darījumus, un tajā pašā laikā palikt anonīmiem!

Esiet piesardzīgi.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Kādi veidi, piemēram?
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Daudzus produktus, kas nepieciešami laboratorijas izveidē, var iegādāties lielās tiešsaistes noliktavās, piemēram, wallmart, amazon u. c. Šajās noliktavās bieži vien tiek piedāvāti kuponi, kurus var iegādāties par skaidru naudu jebkurā degvielas uzpildes stacijā un/vai lielveikalā.

Cits veids varētu būt atvērt anonīmu bankas kontu uz kāda cita vārda. Arī šos kontus var viegli iegādāties. Ja izvēlaties pareizo banku, kontu var arī papildināt skaidrā naudā tuvējos lielveikalos. Bankas kontus, kas piedāvā šāda veida pakalpojumus, var viegli atrast.

Turklāt es ieteiktu sūtīt pakas, kurās ir iekārtas, kas būtu jāizmanto nelegālā darbībā, vai nu uz kādu strupceļā esošu adresi (burner adress), vai arī uz pasta nodaļu tuvējā valstī vai pavalstī. Šim nolūkam es ieteiktu arī izmantot viltus vārdu, lai paku saņemtu anonīmi.

Ja nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar DM, lai es varu palīdzēt ar papildu padomu.

Cincerly, Gerald Cotten
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
@Gerald Cotten, Ir pat veidi, kā norēķināties ar piegādātājiem, izmantojot nešifrētus darījumus, un vienlaikus saglabāt anonimitāti!
Vai varat, lūdzu, sīkāk izklāstīt?
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Lūdzu, aplūkojiet atbildi, ko es nosūtīju lietotājam AKWA šajā rakstā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es varu aiziet uz Walmart un iegādāties uzlādējamu karti Visa/MasterCard / American Express, izmantojot skaidru naudu, un es varu tajā ielādēt naudu veikalā, izmantojot skaidru naudu. Es varu ieiet tiešsaistē un ierakstīt tajā jebkuru vārdu, ko vēlos, vai arī bez vārda.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Izklausās ok, es nekad nebiju domājis par šo iespēju,@Frit Buchner
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ezzocard ir vēl viena iespēja, pielāgots vārds un adrese uz kartītēm, un to var iegādāties ar kriptogrāfiju tiešsaistē.
 
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Paldies par to, ka pievienojāt šeit, es esmu meklējis kaut ko līdzīgu daudz
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Brīnišķīgi! Paldies m8! Tas, iespējams, tikko izglāba manu pakaļu no apzagšanas!
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Ikreiz, kad man rodas vēlme kaut ko izgatavot, es cenšos atrast vietnes ar ievainojamībām, kuras es varu izmantot, lai ar viltu tās man dotu bezmaksas reaģentus. Tas ir lielisks veids, kā to izdarīt, bet jums ir nepieciešamas zināšanas par sociālo inženieriju un tīmekļa vietņu izmantošanu.
Būt labam hakerim un ķīmiķim reizēm ir ļoti noderīgi. :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Manuprāt, jums ir jāpanāk kompromiss riska ziņā. Dažreiz ir vērts riskēt, lai iegūtu kaut ko, kas ilgtermiņā jums neprātīgi palīdzēs.

Ja jūs nekad neko neriskēsiet, jūs neko nesasniegsiet. Jūs vienkārši galu galā iegūsiet sūdainus stikla traukus, sūdainas ķimikālijas un visu to, kas maksā daudzkārt dārgāk.

Ideāls veids, kā to izdarīt, ir izveidot aizsega stāstu visai operācijai. Tādu, kas patiešām izskatās likumīgs un ko varētu aizturēt aizdomu gadījumā. Tas nozīmē, ka būs smagi jāstrādā, lai izveidotu šo aizsega stāstu, bet virsstundas laikā tas jums ietaupīs daudz nepatikšanu. Ticiet man.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ideālā gadījumā jūs pat nevēlētos satikt kādu, kam jums būtu jāstāsta aizsegs. :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
I
Manuprāt, visticamākais iemesls, kāpēc viņš tika pieķerts, ir, kā jūs minējāt, lielīšanās citiem.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
"
22 gadus vecam jaunietim pagrabā bija sprādzienbīstama narkotiku laboratorija

Tiroles policija ir izjaukusi vērienīgu amfetamīna tirdzniecību. Izmeklētāji Insbrukā aizturēja kādu 22 gadus vecu vīrieti, kurš savā laboratorijā bija mēģinājis nelegāli ražot amfetamīnu un pēc tam to pārdot. Pēc nopratināšanas vīrietis tika atbrīvots, otrdien paziņoja policija.

Tika teikts, ka viņš tiks atbrīvots pēc izmeklēšanas pabeigšanas. Lai uzsāktu narkotiku biznesu, 22 gadus vecais vīrietis no Ķīnas bija pasūtījis papildu laboratorijas aprīkojumu un ķimikālijas. Izmantojot izejmateriālus, viņš varēja saražot līdz 45 kilogramiem amfetamīna. Federālā kriminālpolicijas biroja un Tiroles policijas speciālisti tos nodrošināja īrētā pagraba telpā, kas bija iekārtota kā laboratorija. Ne bez riska, jo ķīmiskās vielas bija ļoti sprādzienbīstamas.

Saskaņā ar policijas sniegto informāciju ir pierādīts, ka apsūdzētais kopš 2012. gada komerciāli nodeva MDPV. Aptaujāšanas laikā 22 gadus vecais jaunietis atzinās, ka "vēlējies kļūt liels amfetamīna nelegālajā ražošanā un tirdzniecībā". Turklāt viņš jau bija saražojis nelielus amfetamīna daudzumus testa vajadzībām un nodevis tos tālāk patērētājiem".

Kas ir bs par sprādzienbīstamām ķīmiskām vielām. Ķīmiskās vielas, kas ir viegli uzliesmojošas un līdz ar to uzņēmīgas pret sprādzieniem? Kurš gan būtu domājis... :eek: Nopietni viņi mani nobiedēja. Kāpēc viņi nemēģina paši izgatavot amfetamīnu bez uzliesmojošām/ sprādzienbīstamām ķimikālijām. Ar prieku vērotu, kā viņi cieš, kad viņiem tas neizdodas.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Little G bija godīgs, saņems 3-5 gadus
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Vislabākā daļa ir viņa laboratorijas attēli. Kāpēc viņš vispār pasūtīja prekursorus 45 kg ātruma, ja viņam nebija pilnīgi nekādu iekārtu šāda apjoma ražošanai. Cilvēki... lūdzu, pasūtiet tikai to, kas jums patiešām ir nepieciešams. 😑
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Es domāju, ka viņš noteikti pāris reižu redzējis filmu Scarface
 
Top