Vizuālais profils; benzokaīns.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Daudzkārt saskarsmē internetā un reālajā dzīvē esmu redzējis, ka man jautā: " vai kāds atpazīst šo griezumu manās zālēs?" Tiesa, mēs visi zinām, ka uzticama informācija par biežāk sastopamo zāļu viltojumu identificēšanu ir diezgan trūcīga, un uz lielāko daļu šo jautājumu nekad nesaņem atbildi, kas būtu kaut cik ticama.
Tātad. šeit es sākšu to, kas, cerams, varētu kļūt par tendenci izcelt izplatīto viltojumu tīrās formas. Es to paņēmu par labu cenu no Amazon, jo man patika daudzpusība, ka to var pievienot jebkuram preparātam, ko es gribu.. Es sapratu, ka šeit ir iespēja sniegt ieguldījumu kolektīvajās zināšanās, tāpēc es to darīšu.
QlCwkbKh65

Benzokaīns, reaģenta pakāpes IUPAC nosaukums ; etil-4-aminobebzoāts CAS# 94-09-07
UjNb5Y8Ceo

Neapstrādāta forma, tieši no konteinera;
EliFXuU3MA
Sajaukts ar 20°C+-H²O. Šajā temperatūrā tas nešķita labi šķīstošs 🌡️
Ynbc2DpK5P

Šeit benzokaīns tika karsēts ūdenī, līdz tas izkusa, un tam ļāva pārkristalizēties.
VVlRqtgHZC

SmixHJDTLk

6fbzEI1cHo

Vēlos norādīt, ka es nekad nesildīju maisījumu līdz sausumam, tāpēc reaģentu temperatūra nekad nepārsniedza 100°C. Iegūtais dzeltenais krāsojums, iespējams, nav tabula un diagnostika. Man redzamās kristāliskās formas ir 1, amorfs Simi-kriatalīna virsmas miglojums, un 2,:acīmredzami monoklīnisks asais kristāls ar diezgan kuplu taisnstūra profilu.
Jāpiemin, ka šķīduma karsēšanas laikā izdalījās smarža, kas nepārprotami bija tāda pati, kāda lielākajai daļai cilvēku asociējas ar kokaīnu. Nepārprotami salds un arī savelkošs. Es nekad neesmu smaržojis kokaīnu, kuram trūktu šīs sastāvdaļas.
turpinot, šī ir cita benzokaīna kaudze, kas izšķīdināta bezūdens izopropanolā. Tas bija ļoti labi šķīstošs istabas temperatūrā un uzreiz pazuda.
8taz2ZXYvB

Qzq1x0KcFC

Tālāk ir kristāli no bezūdens acetona. Dažas vizuāli interesantas formas.
95Tf07ZvDF

WR3yan8Osw

Cerams, ka šie attēli kādam noderēs, identificējot benzokaīnu kā zāļu viltojumu. Man šeit ir vēl pāris citu šķīdinātāju, tāpēc, ja jūs interesē benzokaīna kristāli no etilacetāta, hloroforma, formaldehīda vai reakcija ar marķīza reaģentu, vienkārši pasakiet vārdu, un es tos pievienošu. Iespējams, es tos pievienošu rīt pēcnācējiem, jo šeit ir vēls vai agrs laiks.
 
Top