narkotikas un haes kustība

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nesen domāju par paralēlēm starp narkotiku lietotājiem un kustības "veselība pie katra auguma" (haes) atbalstītājiem. jāatzīst, ka man daudz vairāk patīk pirmie nekā otrie. mazliet man vienmēr šķita, ka resnie cilvēki paši to ir izdarījuši, un viņu vaina. kāpēc viņi sevi pakļauj kaut kam, kas kaitē viņu veselībai? nav tā, ka viņi to nezinātu. tad mani pārsteidza... narkotiku lietotāji (arī es) dara tieši to pašu. daži daudz ļaunāk nekā vidēji lieli cilvēki. man vienkārši šķiet smieklīgi, cik tie ir līdzīgi...

Man nepatīk gan narkotiku lietotāji, kas slavina narkotiku lietošanu/rīkojas tā, it kā tas būtu pilnīgi veselīgi, gan aptaukoti cilvēki, kas rīkojas tā, it kā viņu dzīvesveidā nebūtu nekā slikta. ir labi darīt abas šīs lietas, ja vien jūs atzīstat un pārvaldāt ar to saistītos riskus. ja jūs neraizējaties par savu veselību, tas ir labi, bet jums tas ir jāatzīst. jūs nevarat visiem pārējiem likt domāt, ka tas ir normāli. varbūt daudzi cilvēki to dara, un tas arī ir labi, bet tas nav tas, kam mēs esam radīti, un tas ir tik briesmīgi, lai piespiestu citus cilvēkus dzīvot tā.

Es negribu nevienu kaunināt vai likt pārtraukt lietot narkotikas. es turpināšu lietot narkotikas, bet vismaz zinu, ka tas nav labi. lielākā daļa foruma cilvēku to zina, paldies Dievam, bet es sastapu cilvēkus, kuri pamatoti domā, ka tas viņiem nekaitē, un tas mani ļoti kaitina. man nepatīk muļķīgi cilvēki ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mums visiem ir savi netikumi (ēdiens, narkotikas u. c.) netikumi ir jautri! Taču mums visiem ir jāatceras, ka par tiem ir jāmaksā. Ļaunprātība jebkam nav lieliska.

Tas nozīmē, ka neliels garīgo narkotiku atvaļinājums laiku pa laikam dara labu manai sirdij.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Patiešām. Mērenība ir tā smalkā robeža, pa kuru ir jāiet. Es to praktizēju reti un brīvi atzīstu, ka bezrūpības dēļ daru visu, ko vēlos. Kaitējuma mazināšana un atbildība ir ļoti svarīga. Ne katrs kurpītis derēs, dariet to, kas jums ir piemērots. Ikviens, kurš domā, ka viņam ir "ATTĪSTS" kāda cilvēka personīgajām problēmām, manuprāt, ir diezgan iedomīgs, bet, no otras puses, kā jūs disciplinējat bērnu, kas nav kontrolējams?
Es domāju, vienkārši esiet labākais, kāds varat būt, lai kas tas arī būtu. Tā ir tava loma, un tev ir tikai viens priekšnesums.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
SoldadoDeDrogas Manuprāt, jūs to teicami pateicāt. Dažādiem cilvēkiem ir atšķirīgi triepieni
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ja iespējams, mēru ar naudu. Tie, kas ļaunprātīgi izmanto savu ķermeni uz nodokļu maksātāju rēķina, ir PROBLEMATISKI :rolleyes: Dzīvo un tad lai arī nomirst. Anarhokapitālisms libertarisms utilitārisms
 
Top