sausā ātruma pasta

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
kā žāvēt
Amfetamīni
ātrums pastas sastāvā?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Vienkārši noņemiet šķidrumu no ātruma pastas un ievietojiet Petri trauciņā, un novietojiet vietā, kur spīd saule.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Es gribu izžāvēt 400gr!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Uh tad novietojiet uz plāksnītes.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vispirms noskalojiet netīrumus ar litru acetona, labāk 2 litrus, pēc tam filtrējiet un izšķīdiniet filtrātu siltā ūdenī.
Izmēriet pH, vērtībai jābūt nedaudz skābai, ja tā nav, pievienojiet pilienu sālsskābes. Visu, kas nav izšķīdis ūdenī, var nofiltrēt un izmest.
Tad visu trīs reizes izmazgājam ar petrolēteri un izmetam.
Tad pievienojam NaOH, līdz pH>13. Augšējā eļļainā fāze ir amphe freebas. Mēs to atdalām un mazgājam apakšējo fāzi 3 reizes ar petrolēteri, izmetam ekstraktus un frībāzi kopā, pievienojam MgSO4, līdz tā pārstāj salipt, un ieliekam to saldētavā uz 4 stundām.
Pēc tam filtrējam MgSo4 un ļaujam petrolēterim iztvaikot gaisā, atlikušo frībāzi izskalo ar acetonu un iepilda vārglāzē, sagatavo H2SO4:IPA šķīdumu 1:5 un pievieno to lejup pa pilieniem, līdz pH ir 6-7. Pēc tam izšķīdina ar acetonu un iepilda vārglāzē.
Atfiltrējam nogulsnēto Amfes sulfātu un ļaujam acetonam iztvaikot. Jūs varat to nosvērt un dusmoties par to, kā jūs atkal esat pieskrūvēts, bet nav cita veida, kā patērēt pastas sūdus.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tas ir labs ieteikums. Diemžēl kofeīns tur būs pēc A/B ekstrakcijas. Esmu lasījis, ka kofeīnu no amf var atdalīt, izmantojot auksta ūdens šķīdumu. Veida veida sasaldēšana. Jums vajadzētu izšķīdināt amfīna un kofeīna maisījumu ūdenī un atdzesēt to līdz 2-3 *C. Kofeīns nogulsnēsies, bet amfisulfāts paliks ūdenī. Tad var filtrēt kofeīnu un iztvaicēt ūdeni, lai iegūtu amfīnu, vai arī veikt A/B ekstrakciju ar šo ūdeni.
P.S. Es to neesmu izmēģinājis, un neesmu pārliecināts, ka tiks atdalīts viss kofeīns. Iespējams, ka galaproduktā būs kofeīna pēdas.
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Es zinu šo ceļu, labāk izmantot karstu ūdeni, bet tikai tik daudz, cik nepieciešams, lai visu izšķīdinātu ,tad atstāt atdzist.
Jūs novērosiet, kā veidojas garas baltas šķiedras, un to kļūst arvien vairāk, varbūt tik daudz, ka jums ir tikai putra, tas ir viss kofeīns, filtrējiet to un ļaujiet atlikušajam ūdenim iztvaikot atlikums ir amfetamīns.

Un neatkarīgi no tā, kādu attīrīšanas metodi esmu izmantojis pēc kārtas, vienmēr TLC analīzē joprojām parādījās kofeīns, pilnīgi jūs to vairs nesaņemat ārā.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Es gribu sausu, lai varu dalīties!
Es nevaru to darīt savā mājā!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pirms koplietošanas jums šie atkritumi ir jāiztīra.
Vienkārši atstājiet to atvērtu gaisam, šķīdinātājs iztvaikos pats no sevis, bet ar 400 gramiem tas aizņem vairāk laika.
Bet labāk to notīriet, lai jums to pasaka.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Es to darīšu
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Tātad, kad es pievienoju amfetamīnu ūdenim, ph vajadzētu būt slichtly acid ???? es esmu nobijies @ ph 8 -7 man ir nepieciešams uzglabāt kādu amīnu, lai to labotu, kad es pievienoju pārāk daudz. bet šodien man bija i nicely nemainot papīru, kad es pārbaudīju ph.(man ir domāšana, oke tas ir ph7), kad es žāvētu gramu likts glāzē un ph bija atkal pamata krāna ūdenī... bet daži ranja pievienoti un es to dzeru. es domāju, man vajag gulēt.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ne amfetamīna misters, bet netīrā ātruma pasta, ko vēlamies iztīrīt. Ja vēlaties no šķīdinātāja noņemt netīrumus, jums tas jāpadara ar pH = 3. Tīrs ampehtamīna sulfāts ir neitrāls, bez smaržas, nededzina un nekairina degunu un ir nedaudz rūgtas garšas.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ow fuck man man man ir nepieciešams mācīties lasīt pārējo tēmu, jums ir pilnīgi taisnība, es vienkārši izlaidu acetonu wasj ar šo summu
 
Top