Vai metilaminēšanas procesa laikā trauku labāk atstāt atvērtu vai aizvērtu, lai izgarojumi neizplūstu?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Man ir šaubas, vai metilaminēšanas procesa laikā ir efektīvāk aizvērt trauku, lai izgarojumi neizplūst, vai atstāt trauku atvērtu.
Paldies jums visiem!! ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tehniski tā ir alkilēšana, un atbilde ir atkarīga no daudziem mainīgajiem lielumiem. Vai jūs atbrīvojat amonjaka gāzi no kāda savienojuma? Vai jūs mēģināt alkilēt ciklisku gredzenu? Alkilēt akarbonātisko ķēdi? alfa alkalizēt amīnu? Vai tā ir Suzuki sakabes, Frīdela-Kraftsa, Menšutkina reakcija, hidroaminācija, brīvo radikāļu reakcija....? Tiol-ēna, Viljamsona ētera sintēze, šķērssavienošana? 😆
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
ir prekursora CAS 52190-28-0 metilaminēšana ar metilamīna 40% ūdens šķīdumu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Viņš jūs mazliet apsmēja :D

Es ieteiktu to aizvērt, parasti neatstājiet konteinerus ar ķīmiskajām vielām atvērtus pēc tam, kad esat pabeidzis ar tām rīkoties.
Ja ir grūti iepildīt metilamīnu, tas palīdz to atdzesēt pirms
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pēc iepazīšanās ar https://pubs.rsc.org/en/content/articlehtml/2021/ob/d0ob02098b
Šķiet, ka katalizators šajā reakcijā ir skābeklis. Ja reakcijas secībā, par kuru jūs domājat, ir ūdeņraža peroksīds, tad mana sajūta ir tāda, ka tā noteikti ir jāslēdz. Ja process neietver peroksīdu vai r kādu citu skābekļa avotu, nekā tas ar laiku izsmeltos un vairāk tiktu ievadīts, atverot trauku. Es zinu, ka šai reakcijai ir vairāk nekā viena shēma, tāpēc es tās nemeklēju. Turklāt es nekad neesmu pat veicis reakciju, man tikai patīk par to runāt 🙃 😅

.
 
Top