Holandiešu valodas ātrās pastas smarža

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Man ir jautājums visiem cilvēkiem, kuri zina, kas ir īsta tīra holandiešu ātruma pasta
Tām ir tāda smalka balta krēmveida pasta, kas ļoti patīkami smaržo

Kas ir tas, kas padara tās smaržu tik patīkamu?
Es zinu, ka A-eļļu pārveido ar skābi un iegūst pastu, bet kāpēc tā joprojām tik jauki smaržo?

Kad es mēģināju pārveidot savu p2np al/hg reducēto A-eļļu par pastu, tai nebija šīs smalkās, uzmundrinošās smaržas.

Kur tad slēpjas atbilde? Kas liek ''viņu'' (holandiešu) ātruma pastai smaržot tik patīkami?
Vai arī tas ir tikai tāpēc, ka viņi ražo visīstāko A eļļu, kādu vien var pagatavot, un pēc tam pārveido to ar visīstāko metanolu un skābi?
Vai arī atbilde slēpjas tajā, kas to rada?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

ASheSChem, lūdzu, pārtrauciet runāt šīs muļķības, jo jūs nezināt, par ko runājat, jo acīmredzot savā dzīvē neesat lietojis tīru holandiešu pastu.
Ir arī cilvēki, kas tīra un neko, kas pasliktina to kvalitāti, neliek, jo viņi zina, ko viņi dara ar šo politiku!
Es runāju par tīru holandiešu pastu, nevis par kādu sūdu 5% ātruma pastu, kas basa līdz mēnesim ar kofeīnu.
Tāpēc, ja jūs nezināt, kas ir tīras pastas smarža, lūdzu, neiesaistieties šajā diskusijā.

Ir cilvēki, kuri zina, ko es runāju, un varbūt viņi var šo tēmu izgaismot.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
ok... lai gan es dzīvoju netālu no Nīderlandes robežas un esmu to regulāri lietojis (25 gadu ballīte..), bet jūs zināt patiesību, ne es

jauku dienu jebkurā gadījumā
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Es domāju, ka tāpēc, ka viņi izmanto metanolu ar a-eļļu, nevis acetonu, kā es šeit izlasīju, ko gandrīz visi šeit izmanto.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Es negribēju būt rupjš pret tevi vai ko tamlīdzīgu, bet tu nāc ar tādu attieksmi, ka tur nav nekā cita, kā vien pilna kofeīna pasta.

Lūdzu cilvēkus, kuriem ir kaut kādas plašākas zināšanas, nekautrējieties rakstīt
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
personīgi... kopš es lietoju amfetamīna sulfātu, esmu pamanījis, ka tas nebūt nav tikpat liels kā holandiešu ātrums
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
tas nav muļķīgs jautājums, jo tas ir svarīgi, ja vēlaties pārdot savu produktu.
cilvēki par to runā, un, ja jums ir svaiga smarža, jums ir labi.
acetons vairāk smaržo pēc krāsas ( mana pieredze).
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Pārliecinieties paši, paņemiet nedaudz sausa acetona (destilēta vai izžāvēta virs žāvēšanas līdzekļa) un izšķīdiniet nedaudz šīs holandiešu pastas. paskatieties, cik daudz jums paliek, un sāksim no tā.
Visbiežāk amfetamīna laboratorijas tiek apzagtas ar kofeīna daudzumiem, kas norāda, ka tās grieza pie avota. kaut kādi 70% ielas spida satur kofeīnu, dievs zina, ar ko grieza pārējos.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Jūs arī esat viens no tiem cilvēkiem, kam patīk sūkāt ķīmiskos netīrumus caur degunu, jo tie tik patīkami dedzina, vai ne?

Tagad būsim nopietni...

Amfetamisulfāts, iespējams, ir tīrākais no tīrākajiem, ko var lietot amfetamīnos, jo jūs nevarat šņaukt A eļļu, kas visu sadedzina jūsu galvā. Amfetamīna sulfāts, smalki samalts ar dzirnaviņām, ir balts, absolūti bez smaržas un ar ļoti rūgtu garšu smalks pulveris. Mēs visi par to esam vienisprātis, ikvienam, kurš apgalvo citādi, vajadzētu ielīst kādā alā un nekad vairs neiznākt ārā.

Tagad, lūdzu, pastāstiet man, kas taukainai pastai ir jābūt īpaši tīrai? Dūņas satur varbūt 15-30 % amfetamīna sulfāta, pārējais ir laktoze, kofeīns, šķīdinātāji un sintēzes nogulsnes, ko ražotājs nav attīrījis no eļļas, nemaz nerunājot par pastas maisītājiem.
Ja jūs to darītu pareizi, nevis visu šo sūdu tur iebērtu un maisītu, tas nekad nekļūtu par pastu. Tāpēc, lūdzu, pārtrauciet ar tām dīleru runām. ...īsta tīra holandiešu ātruma pasta.... es smejos no pakaļas...
Tie ir cilvēki, kas uzskata, ka labs ātrums dod patiešām patīkamu sirdsklauves reibumu, vēlmi pārvietoties un ir degt degunā.
Jūs viņus šeit neatradīsiet, jo viņi jau ir informēti.
Es ieteiktu karstu ūdeni, tad filtrēt un pēc tam ledusskapī, tad viņš var skatīties uz savu kofeīna šļakatu.
Ampehtamīna sulfāts vēl būs šķīdumā :D
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Vai jūs sapratāt, ko es rakstīju? Jo neizskatās, ka jūs izlasījāt to, ko es lūdzu!
ES JAUTĀJU, KAS RADA ŠO PATĪKAMO SMARŽU VIŅU PASTĀ!
Jo jūs rakstījāt tikai amatieru lietas, kuras es jau sen zinu.
Un holandiešu tīrajai ātruma pastai, par kuru es runāju, jāsatur tikai: metanolam, nedaudz nereaģējušas sērskābes un amfetamīna sulfātam.

PASTA KĻŪST, KAD EĻĻU PĀRVĒRŠ PAR SULFĀTU; TĀTAD NĒ, TUR NAV SŪDA, JA TU TAJĀ NEIZGĀŽ SŪDUS!!!
Ja jums nav nekādas labākas atbildes, ko rakstīt, lūdzu, neiesaistieties šajā tēmā, jo jūsu atbilde nepalīdzēja ne 1% no mana jautājuma, ko es uzdevu.

Tātad jautājums joprojām paliek!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Es no savas paša gatavotās A-eļļas iegūstu tikai amfetamīna sulfātu bez jebkādiem piemaisījumiem, un tā smaržo kā nekas. Tas ir tīrs, mans draugs. Es biju izlasījis jūsu ziņu un pastāstīju jums patiesību par jūsu ātruma pastu un to, kas patiešām ir tīrs.
Jums, tā sauktajiem profesionāļiem, nav ne jausmas par produkta tīrīšanu, un tāpēc jūs tur izmetat netīrumus, lai to pārdotu. Smarža un garša rodas no sintēzes blakusprodukta, tā saucamajiem piemaisījumiem, tas jums jau vienreiz tika pateikts, to apstiprināja eksperts, un tagad veiksmes tālāk ar jūsu netīrajām pretīgajām dūņām.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Jūs apvainojat cilvēkus, kurus pat nepazīstat, un sakāt, ka viņi izmet netīrumus kaut kur, ko viņi pat nepārdod.
Tīrs sausais sulfāts tiešām nekādi nesmird, varbūt tikai nedaudz kaķu čurkstes, BET pastai ir smarža, un tīrai pastai ir smarža, kuru jūs acīmredzot neesat sajutis.
jo jūs nezināt, par ko es runāju, tāpēc beigsim šo diskusiju, ko jūs pats ar sevi izvērsāt šajos savos ierakstos.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

ChingShih, pārtrauciet to. Jūs sevi apgrūtināt. Mācies ķīmiju. Amfetamīna suphāts ar izžāvētiem šķīdinātājiem ir bezkrāsains, bez smaržas, ar rūgtu garšu, sausa balta sāls bez nokrāsām.
Ja tā ir pasta, tā joprojām ir mitra no šķīdinātājiem, un daļa no tās svara būs šie neiztvaikojušie šķīdinātāji, nevis amfetamīns.
Ja tai ir smarža, tā ir no piemaisījumiem vai piedevām, kas joprojām ir ķīmiskajā vielā vai ir tajā iestrādātas.
Tā ir vienkārša patiesība, vienkārši ar to samierinieties un pārtrauciet apvainot cilvēkus, kas cenšas jums to pateikt.

Ja jums šķiet, ka amfetamīna pasta ir spēcīgāka par citām amfetamīna formām, ko esat mēģinājuši iepriekš, tas ir tāpēc, ka šie iepriekšējie pulveri bija sagriezti lielākā mērā nekā šī viela. Vai arī tas, ka viss vai daļa no tā ir metamfetamīns.
Viena no spēcīgākajām amfetamīna formām, ko es jebkad esmu mēģinājis savos ballīšu laikos, bija brūns, polimerizēts gūzma, kas kādu laiku bija izplatīts. Tagad es zinu, ka tas bija sūds: slikti ražots un slikti attīrīts neapstrādāts amfetamīns. Taču tas, iespējams, bija koncentrētāks par lielāko daļu tolaik pieejamā spida. Tomēr tas nemaina faktu, ka tas bija sūds, ko gatavoja sūdīgs pavārs.

Kas attiecas uz smaržu, par kuru jūs runājat, varbūt jums vajadzētu mēģināt to aprakstīt? Ja tā ir mandeļu smarža, kas atgādina Amaretto liķieri, tas ir nereaģējis benzaldehīds. Ja tā ir ziedu smarža, kas atgādina sieviešu smaržas no Tuvajiem Austrumiem vai sabiedriskajām tualetēm, tas varētu būt nereaģējis P2P utt.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Šāda lieta neeksistē, saprotiet, ka beidzot, es gribēju pamēģināt to draudzīgi smieklīgā veidā, bet jūs droši vien jutāties aizskarts, atvainojiet par to, bet tā ir lielākā daļa noklusētās informācijas, citādi netīrumi netiktu pārdoti. Nāciet uz tumšo pusi, mums ir cepumi un tīrs produkts ;)
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Jūs visi to sapratāt nepareizi - jo jūs domājāt, ka es domāju, ka ātrās pastas ir tīrs amfetamīns, bet es zinu, ka tas tā nav.
Jūs visi domājat, ka es esmu amatieris, kas šņaucis kādu spīdpastu vai spīdpastu, kas pilna ar kofeīnu, bet jūs visi maldāties
Es zinu, kas ir tīrs amfetamīna sulfāts, tāpēc jums visiem, ''eksperti'', nav man tas jāskaidro.

Smarža, par kuru es runāju holandiešu spīdpasta, ir A-eļļas smarža, kas ir vistuvākais salīdzinājums tam, par ko es runāju.
Tāpēc viņi, iespējams, izmanto metanolu kopā ar A-eļļu, jo A-eļļas smarža joprojām ir tik spēcīga.
Un tā patiešām smaržo patīkami, nevis kā acetons vai toluols vai kāds cits šķīdinātājs.

SO @Pennywise un @DocX paldies par atbildēm, ziniet, ka es nejūtos nekādā veidā apvainots vai arī apvainoju citus :)
Tas viss ir diskusija un mēs varam diskutēt kā normāli cilvēki un dalīties pieredzē un uzdot jautājumus.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Jūs pats atbildējāt uz savu jautājumu, visticamāk, tie ir "a-eļļas" sadalīšanās produkti, reaģējot ar gaisu, kas ir piemaisījumi, kā cilvēki teica iepriekš. vienkārši nekādā veidā neattīriet, un jūs iegūsiet šo smaku, vienkārši. ja jūs vēlaties attīrīt, tad "aromātu" vienkārši neattīriet, to darīt pēc tam nav ne ekonomiski, ne praktiski jēgas, vismaz manuprāt. mana doktorantūras tēma bija tīra holandiešu pasta no a-eļļas, tāpēc es zinu, par ko runāju. 😂
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Viņi ražo ātrumu no apaan vai tagad no bmk glicydate neviens ķermenis tur nederlandē izmanto p2np viņiem ir labāks un ātrāks veids, un ir taisnība neviens ķermenis izgatavots no 1/l a-oli 1kg ātruma, bet 4kg vai 5kg sajauc ar kofeīnu, jo ir biznes vienkārši visi vēlas izgatavot maksimālu monay no produkta
 
Top