[e-grāmatas] Lance Henderson - Apgūstiet neredzamības mākslu

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3

Darknet: Neievērojamā neredzamības mākslas rokasgrāmata par tumšajām zinātnēm.
UnKY4MWHXw
BcQO4TNoVG





Vēlaties sērfot tīmeklī anonīmi? Noslēpties ēnā? Es jums parādīšu, kā kļūt par spoku mašīnā - neatstājot pēdas atpakaļ pie sava interneta pakalpojumu sniedzēja. Šī grāmata aptver visu! Failu šifrēšana, datora aizsardzība, savu soļu maskēšana tiešsaistē ar Tor pārlūkprogrammu, VPN, Freenet un Bitcoins, un tas viss, vienlaikus nodrošinot jums mieru un pilnīgu 100% anonimitāti.

- Kā būt anonīmam tiešsaistē un bezsaistē
- Soli pa solim vadlīnijas par Tor, Freenet, I2P, VPN, Usenet un citiem pakalpojumiem.
- Pārlūkprogrammas pirkstu nospiedumu noņemšana
- Pret uzlaušanu un pretizlūkošanas metodes
- Foto un video metadati
- Kā šifrēt failus (es to daru ļoti vienkārši)
- Kā pārvarēt NSA spiegošanu
- Kā pārlūkot dziļo tīmekli
- Kā aizsargāt savu identitāti
- Kā paslēpt jebko!

Tor un anonimitātes tumšā māksla

NSA ienīst Tor. Arī FIB. Pat Google vēlas to likvidēt, tāpat kā Facebook un Yahoo un visi pārējie dvēseli iztukšojošie, identitāti izsekojošie vampīriski mediju karteļi, kas skenē jūsu e-pastus un izspiego jūsu privātās pārlūkošanas sesijas, lai jūs labāk uzrunātu, taču ir cerība. Šī rokasgrāmata sniegs jums inkognito rīkus, kas padarīs jūs par anonimitātes meistaru!

Ietverts Tor:

- Tor: Pārlūkojiet internetu anonīmi
- Tumšās monētas, tumšā tīkla tirgi un opseka prasības
- Tor slēptie serveri - kā neļauties notveršanai
- Pretviltošana, par kuru FIB nevēlas, lai jūs uzzinātu!
- Windows un Linux tīkla drošība
- Kriptovalūta (īsta Bitcoin anonimitāte)
- Supercookies un šifrēšana
- Tirgotāju un parādu piedzinēju atturēšana no jūsu atrašanas
- Kā aizsargāt savu īpašumu - māju, naudu un ģimeni!
- Kā paslēpt jebko pat no vispieredzējušākajiem nodokļu administrācijas aģentiem?

Neredzamības rīku komplekts

Šajā grāmatā slēpjas vissvarīgākie noslēpumi, kas zināmi tikai FIB un dažām tiesībaizsardzības iestādēm: Kā stilīgi pazust un saglabāt īpašumus. Kā uzreiz nomainīt vairākas identitātes un kļūt neredzamam tā, ka neviens - ne jūsu bijušais, ne nosacīti atbrīvotais darbinieks, ne pat federālā valdība - nevar jūs atrast. Nekad.

Jūs uzzināsiet:
- Kā pazust ārzemēs
- Kā nēsāt perfektu maskēšanos.
- Kā notriekt dronu.
- Kā kļūt neredzamam Kanādā, Taizemē, Ķīnā vai Filipīnās.
- Kā izmantot bitkoinus bēgšanas laikā.
- Kā apmuļķot izsekošanu, bērnu uzturlīdzekļu tiesas, studentu kredītu piedzinējus.
- Kā nokļūt Kanādā
- Kā būt anonīmam tiešsaistē, izmantojot Tor, Tails un interneta pazemes tīklu.
- Edvarda Snoudena lielākā kļūda.


Usenet: galīgais ceļvedis

Pirmais Usenet noteikums: nerunājiet par Usenet!
Bet laiki ir mainījušies, un jūs vēlaties to, ko vēlaties. Usenet ir īstais ceļš. Es jums parādīšu:

- Kā izmantot Usenet - kurām grupām pievienoties, kurām izvairīties.
- Kā būt anonīmam tiešsaistē
- Kāpēc Usenet ir labāks par torrents
- Kā izmantot Tor, kā izmantot PGP, Remailers/Mixmaster, SSL.
- Kā šifrēt failus
- Kuras Vpn un Usenet kompānijas jūs izdos un kuras ne.
- Kā palikt anonīmam tiešsaistē

Jūs, iespējams, esat lasījuši Pītera Kima grāmatu The Hacker Playbook un Kevina Mitnika grāmatu Art of Invisibility. Lai gan tās ir labas grāmatas, jums ir nepieciešama šī superpakete, lai pārietu nākamajā līmenī.

Detalizēta informācija par produktu


  • Izdevēja: D: Izdevniecība: CreateSpace Independent Publishing Platform (2017. gada 15. septembris)
  • Valoda: .
  • Pārdruka: 682 lappuses
  • ISBN-10: 1976395038
  • ISBN-13: 978-1976395031

Vienmēr pārbaudiet lietas, ko lejupielādējat tiešsaistē!!
Virustotal Saite zemāk:
Virustotal.com rezultāti
 

Attachments

  • V2qyuGYT8E.pdf
    58.9 MB · Views: 1,215

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Hei ! liels paldies jums! es tiešām visur meklēju šo grāmatu un, atklāti sakot, esmu tik laimīga, ka atradu to šeit! es esmu iesācēja kriptogrāfijas, anonimitātes pasaulē! es tikko sāku roger grimes "hacking and counter hacking", kurš to iesaka!

Vēlreiz paldies par palīdzību un dalīšanos !
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Esiet laipni lūgti.


Un, protams. Ja ir vēl kādi citi materiāli, kas jūs interesē, es, visticamāk, varēšu tos izrakt.
YOure welcome.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
paldies par atsauksmēm! Vai jums būtu kāda cita grāmata, ko ieteikt iesācējam opsec ? Varbūt kaut ko par PGP atslēgām, ko man joprojām ir grūtības apgūt

Citādi grāmata ar nosaukumu "The Science of Breaking Bad (The MIT Press)", ko sarakstījuši Donna J. Nelson un Dave trumbore ! laba vulgarizācija un ievads tam, ko man teica
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Jā, man ir dažas, ko ieteikt. Pielikšu vienu, kas man šķita informatīva un pietiekami viegli saprotama.
Arī valdību un militārajās tīmekļa vietnēs par šo tēmu ir daudz ko izlasīt. Ja drošība ir pietiekami laba viņiem, tad, iespējams, tā ir pietiekami laba arī mums.

Par PGP jūs varētu sākt ar oficiālajām rokasgrāmatām.
https://www.gnupg.org/gph/en/manual.pdf
 

Attachments

  • djD5Q9XcYS.pdf
    18 MB · Views: 804

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Paldies ! Es sākšu tur! pgp rokasgrāmata izskatās ļoti interesanti! varbūt jūs varētu man palīdzēt kādā no maniem pavedieniem, ja jums ir laiks. Runa ir par anonimitātes ceļa apstiprināšanu instagramā. (ja jā, tad es jums atstāju pavediena saiti : http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...information-or-validation-of-my-project.3764/ )

paldies par padomu! kad pabeigsiet, vai ir iespējams sazināties ar jums pa DM, lai uzzinātu, vai jums ir jauna grāmata, lai man sniegtu padomu?
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Jā, tas ir labi.
 
Top