Vieglākais veids, kā sintezēt meskalīna HCL

lazarus

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, puiši,
Es esmu ļoti amatierķīmiķis, kurš ir veicis diezgan daudz pētījumu (kopā ar savu draugu, kurš ir pieredzējis ķīmiķis) par meskalīna hcl sintēzi. Vai kāds var man norādīt uz relatīvi vienkāršu (un drošu) veidu, kā sintezēt šo savienojumu?

Paldies
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ja jūs būtu veicis izpēti, jūs zinātu atbildi uz šo....

Es jums vēl pastāstīšu to, ko jums būtu pateicis 5 minūšu Google meklētājs...

3, 4, 5, trimetoksibenzaldehīds līdz 3,4,5, trimetoksinitrostirēns, 3, 4, 5, trimetoksinitrostirēns līdz meskalīns.

Kā jūs līdz tiem nonākat, es necentīšos, jo to varat atrast, izmantojot Google un šo tīmekļa vietni.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Izmantojot primāro amīnu un nitrometānu, pareizi? Un tad, lai ar ko to reducētu...
Es vēlos uzzināt, ar kādu primāro amīnu vairums cilvēku sāk?? Es šeit redzēju sintēzi, kurā izmanto cikloheksilamīnu... vai ir kāds viegli iegūstams veids, kā to iegūt, vai arī to var aizstāt ar citu alifātisko amīnu? Vai kaut ko tamlīdzīgu. No tā, ko iv izlasīja, ir divi veidi, un es vienmēr saku nepareizi, bet jā.
Es arī grasos to darīt, bet, protams, jau zināju informāciju, ko jūs minējāt. Tas ir vairāk par iekšējiem un ārējiem aspektiem... vismaz man, un es pat neuzskatu sevi par ķīmijas amatieri lol.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, arī atvainojiet, ka atsāku tik vecu tēmu
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Es nezinu iznākumus, bet esmu diezgan pārliecināts, ka par katalizatoru var izmantot metilamīnu, kas ir ērti, jo tam nepieciešams arī nitrometāns, ko var izmantot metilamīna pagatavošanai.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labi, tas man ir noderīgi. Nitrometāns man ir grūti iegūstams, tāpēc nevaru teikt, ka es to izniekotu, izmantojot to metilamīna ražošanai, tomēr esmu redzējis sintēzi no ugunsdzēsējiem, kas man šķiet diezgan pievilcīga, runājot par ārpusbiržas pieejamību.
Godīgi sakot, pēc tam, kad es to izpētīju, es, iespējams, varētu vienkārši izgatavot cikloheksilamīnu un pat dabūt Zn - un es patiesībā tikko pasūtīju arī NiCl(II), 🤔 par to.....
Iespējams, ka šādā veidā varētu iegūt labākus iznākumus - diezgan daudz no primārā amīna/katilista sintēzes, ja es izmantotu cikloheksilamīnu.
Citi ir ieteikuši kā katilistu izmantot arī amonija acetātu...
Es nezinu, kurā virzienā es griezīšos, tas ir atkarīgs no tā, cik daudz nitrometāna man galu galā būs. Tomēr tagad man faktiski ir nedaudz nitrometāna, tāpēc es lēnām, bet pārliecinoši tuvojos tam - gatavoju savu nākamo RXN prekursoru iegūšanas ziņā.
ATM Es strādāju pie triptamīna reduktīvās aminācijas līdz triptofānam, bet man trūkst naudas, un man vajadzīgs sausais ledus.
Es esmu gatavs atzīt, ka es atliku darbu pie n,n-DMT sintēzes, lai es varētu atļauties bitus nākamajam.
Šodien nedēļu, es saņemu ledus... sausais ledus, kas nav nekāda veida ātruma lol, lai gan es pieņemu, ka galu galā es arī izgatavot atbilstošo TMA
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kā ir ar amonija acetātu?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Es patiešām domāju stingri par 3,4,5-trimeobenzaldehīda pārveidošanu uz atbilstošo b-nitrostirēnu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Yeh es sapratu par amonija acetātu neilgi pēc tam, kad sasniedzot pihkal, pat ja viņš dara poo poo to mazliet lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Interesantā YouTube video, ko, šķiet, ka tā sauc chemdelic, nesen aplūkoja šo tēmu, un šķita, ka viņam tas ir labi izdevies - pat ja viņš nejauši pievienoja nitroetānu 2,5-DMOaldehīdam nitrometāna vietā nitrometāna.
Es nevaru atcerēties, kā tieši, bet viņš atrada veidu, kā vienkārši izliet uz vietas iegūto ūdeni...
 
Top