Electrum monero

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
SnIUuT932y

Electrum ir viens no vecākajiem un pazīstamākajiem Bitcoin naudas makiem. Lai gan Electrum nav pilnvērtīgs BTC tīkla mezgls, tas ļauj lietotājiem pārvaldīt savas privātās atslēgas un piekļūt dažādām uzlabotām Bitcoin funkcijām, piemēram, vairāku parakstu adresēm un aparatūras maka integrācijai.

Electrum darbojas kopš 2011. gada, un tā klients pēc noklusējuma ir iekļauts uz privātumu orientētajā operētājsistēmā Tails. Maksājumu verifikācijai maku programmatūra izmanto vienkāršotu maksājumu verifikāciju (SPV) un pilna mezgla servera sistēmu.

Electrum veido aptuveni 10 % no visiem darījumiem Bitcoin tīklā.

Tagad ir pieejamas Electrum versijas Linux, Windows, OCX, Android. To var lejupielādēt šeit.

Tas ir programmatūras maks, t. i., tas piedāvā lielāku drošību nekā tiešsaistes maks un mazāku nekā labi izgatavots papīra vai aparatūras maks. Tas ir stabils risinājums jaunajiem lietotājiem, kuri vēlas kontrolēt savas privātā maka atslēgas pēc bitkoinu iegādes biržā un Electrum maka nosūtīšanas. Turklāt Electrum ir vairākas priekšrocības:

Drošība.

Electrum saviem lietotājiem piedāvā plašu dažādu drošības iespēju klāstu. Veidojot maku, varat izvēlēties vienu no šādām iespējām: divu faktoru autentifikācijas maks, standarta maks, vairāku parakstu maks un aparatūras maks.

Atvērtā koda programmatūra. Ikviens var pārbaudīt kodu, vai tajā nav nepilnību, kļūdu vai drošības pārkāpumu. Electrum ir rakstīta Python valodā. Tā ir sena un labi zināma valoda, tāpēc kodu var pārskatīt daudzi kopienas locekļi.

Serveros netiek saglabāta informācija par lietotāju. Lietotāji kontrolē savas privātās atslēgas un tādējādi arī savus līdzekļus. Tā kā serveris ir atvērtā koda serveris, to var darbināt jebkurš lietotājs. Šis decentralizētais modelis aizsargā lietotājus, jo nav viena kļūmes punkta.

Electrum izmanto sēklas frāzi kā rezerves risinājumu. Tas pasargās jūs, ja pazaudēsiet privāto atslēgu vai ierīci, kurā ir instalēta Electrum. Rezerves frāze ir unikāls 12 vārdu kopums. Uzglabājot tos drošā vietā, jūs nodrošināsiet sev pilnīgu piekļuves atjaunošanu savam makam.

Divu faktoru autentifikācija nodrošina papildu drošības līmeni. Katram darījumam, kas veikts uz jūsu Electrum maku, jums ir jānorāda divu faktoru autentifikācijas kods no otras ierīces, lai šis maksājums tiktu nosūtīts. Electrum var izmantot arī kā vairāku parakstu maku. Tas ievērojami palielina maka drošību.

Vēl viena iespēja, kad runa ir par paaugstinātu drošību, ir aparatūras ierīces. Divu ievērojamāko zīmolu Ledger un TREZOR ierīces, kas ir saderīgas ar Electrum, ir saderīgas ar aparatūras maku. Ar Electrum darbojas arī Coinkite Coldcard aparatūras maki.

Darba ātrums.

Electrum izmanto vienkāršotu maksājumu verifikācijas SPV, kas ir veids, kā vieglie Bitcoin klienti var pārbaudīt, vai konkrēts darījums ir iekļauts blokā, neveicot visa bloka lejupielādi. Šī funkcija ir nepieciešama, lai ierobežotu lietotāja datoram nepieciešamo resursu skaitu, kas nepieciešams maku programmatūras darbināšanai.

Pilnīga kontrole pār darījumu nosūtīšanu.

Electrum aprēķina komisijas maksu, kas tiks iekļauta darījumā. Tam ir noderīgs slīdnis, kas ļauj lietotājiem izvēlēties, cik steidzams ir darījums. Viņi var izvēlēties, cik ilgā laikā tas tiks apstrādāts tīklā.

Gadījumā, ja jūsu darījums tika nosūtīts ar zemu komisijas maksu un tā dēļ iestrēga tīklā uz ilgu laiku bez apstiprinājuma, Electrum ļauj palielināt komisijas maksu vai atcelt darījumu.

Jauna maka iestatīšana (Windows piemērs).

1. Apmeklējiet electrum.org un lejupielādējiet savai operētājsistēmai atbilstošo versiju.
0kOIFaz1Um

2. Izvēlieties Windows Installer, kas tiek izmantots, lai pabeigtu pilnu instalāciju jūsu sistēmā. Ir pieejama arī pārnēsājamā versija (Portable), kas darbojas bez instalēšanas, no jebkura datu nesēja.

2. Palaidiet instalācijas failu un sekojiet ekrānā redzamajiem norādījumiem kā jebkurā citā instalēšanas procesā.
UNMqOT0tD5

Pēc instalēšanas palaidiet Electrum.

3. Tālāk varat izvēlēties pieslēgšanās metodi serverim. Vairumā gadījumu darbojas opcija "Automātiska savienošana".

4. Pēc tam instalēšanas vednis piedāvās izveidot maku, varat tam dot jebkuru nosaukumu vai atstāt noklusējuma_makets. Pēc tam jāizvēlas, kāda veida maku vēlaties izveidot:

Standard wallet.

Vieglākais variants. Jūs varat izveidot jaunu maku (izveidot jaunu sēklas frāzi), atjaunot maku, izmantojot esošo sēklas frāzi vai iepriekš importētās atslēgas. Izmantojot tikai publisko atslēgu, maku būs iespējams tikai apskatīt, izmantojot privāto atslēgu, būs pieejami pārskaitījumi. Varat izmantot arī dongle, un tādā gadījumā instalēšanas vednis meklēs atbilstošo ierīci. Tiek atbalstītas Trezor, Ledger, KeepKey, Bitbox, Archos Safe-T, Coldcard.

Divu faktoru autentifikācijas maks.

2FA nodrošina pakalpojums TrustedCoin, kurā tiek glabāta viena no trim atslēgām, un pakalpojums paraksta jūsu darījumus. Jums būs nepieciešama atsevišķa ierīce ar Google Authenticator. Instalēšanas laikā jums būs jāiestata maka parole, jāpieņem pakalpojuma noteikumi un jānorāda derīga e-pasta adrese. Rezultātā saņemsiet arī sākuma frāzi maka atjaunošanai, kā arī QR kodu un burtciparu atjaunošanas kodu konta pievienošanai pakalpojumā Google Authenticator (var izmantot arī jebkuru citu 2 faktoru autentifikācijas programmu).

Vairāku parakstu maks.


OJBhmnCV47

Veidojot šādu maku, ir jāizvēlas parakstu skaits, kas nepieciešams līdzekļu atbloķēšanai. Varat izvēlēties līdz 15 dalībniekiem un/vai parakstiem. Katrs dalībnieks nodrošina savu sēklas frāzi vai savu publisko atslēgu, vai parakstās ar aparatūras maku. Lai varētu atjaunot vairāku zīmju maku, katrā rezerves kopijā jāiekļauj katra dalībnieka publiskā atslēga.

Importējiet bitcoin adreses vai privātās atslēgas.

Šī opcija ir nepieciešama, lai atjaunotu makus, izmantojot esošos privāto atslēgu failus vai vienkārši adreses.

Izmantojot maku.

Līdzekļu saņemšana.

Atveriet cilni "Saņemt" un noklikšķiniet uz pogas "Jauna adrese". Parādīsies jauna adrese, kuru varat kopēt un nosūtīt līdzekļu sūtītājam. Adrese būs pieejama arī QR koda veidā, lai ātri veiktu maksājumu no mobilajām ierīcēm. Ja, veidojot adresi, norādīsiet pieprasīto summu, tā tiks iekļauta QR kodā, un sūtītājam tā nebūs jāievada. Adreses derīguma termiņa beigu datumam ir nozīme, sūtot parakstītus pieprasījumus vai zibens pieprasījumus, citos gadījumos to nav nepieciešams iestatīt - adrese vienmēr būs maka daļa un to varēs izmantot neierobežotu laiku. Lai gan tam nebūs vislabākās ietekmes uz jūsu konfidencialitāti.
6aJZNjcSLt

Līdzekļu nosūtīšana.

Cilnē "Sūtīšana" ievadiet saņēmēja adresi, norādiet summu un noklikšķiniet uz pogas "Maksāt". Vienmēr vēlreiz pārbaudiet adresi, lai pārliecinātos, ka tā ir pareiza. To var izdarīt, piemēram, pārbaudot adreses pirmās un pēdējās trīs zīmes. Tālāk jums tiks lūgts norādīt darījuma maksas lielumu - jo lielāks tas būs, jo ātrāk darījums tiks iekļauts vispārējā blokķēdes darījumu rindā. Pašreizējo darījumu apstiprinājumu skaitam var sekot līdzi cilnē "Vēsture".

Noderīgi iestatījumi.

Augšējā izvēlnē "Tools" (Rīki) - "Preferences" (Iestatījumi) var iestatīt dažus vispārīgus parametrus, kas ietekmēs visas Electrum maka adreses un darījumus. Cilnē "Vispārīgi" noklusējuma valūta ir mBTC, dažiem tas var būt ērtāk, patiesībā tā ir viena BTC tūkstošdaļa, t. i., 1BTC = 1000mBTC. Var izvēlēties arī bitus (1mBTC = 1000 bitu) un satoshi (1bits = 100sat). Cilnē "Darījumi" var iestatīt iespēju mainīt komisijas maksu, tas var būt noderīgi, lai paātrinātu darījumu apstiprināšanu. Cilnē "Valūta" izvēlieties vēlamo fiat valūtu un avotu, pēc kura tiks noteikts šīs valūtas pašreizējais maiņas kurss pret bitkoiniem. Tas ļaus jums redzēt pašreizējo kursu programmas galvenā loga apakšā, kā arī, nosūtot darījumus, komisijas summa un lielums tiks automātiski konvertēts izvēlētajā fiat valūtā.

Tīkla iestatījumi.

Dodieties uz "Rīki" - "Tīkls" augšējā izvēlnē. Šeit varat izvēlēties konkrētus serverus, kuriem uzticaties, vai atstāt automātisko izvēli. Turklāt cilnē "Proxy" varat ieslēgt Electrum darbību, izmantojot Tor (kamēr tas darbojas sistēmā) vai jebkuru citu proxy serveri.

Daži secinājumi.

Pēc Electrum galveno funkciju apskates kļūst skaidrs, ka maks ir pilns ar uzticamām drošības funkcijām. Izmantojot divu faktoru autentifikāciju vai vairāku parakstu adresi, lietotāji nodrošinās savam makam papildu aizsardzības līmeni. Šīs funkcijas nodrošina kopumā Electrum noslēgtu drošības sistēmu. Ar vienu izņēmumu, kas nesen tika novērsts. Sīkāka informācija ir sniegta šeit, bet īsumā - Electrum bija ievainojamība, kas ļāva hakeriem zagt bitkoinus, izmantojot inficētas vietnes. Šī ir vienīgā ievainojamība, ar kuru Electrum ir saskārusies līdz šim, un tā ir novērsta vēlākajās versijās. Ja izmantojat Electrum, noteikti atjauniniet programmatūru, jo tā neatbalsta automātiskus atjauninājumus.

Electrum ir iekļauts Tails un Whonix izplatīšanas pakotnēs, kurās tas darbojas, izmantojot Tor, taču jāsaprot, ka Electrum izmantošana, izmantojot Tor, nepadara jūsu Bitcoin darbību anonīmu. Darījumu izsekošana tieši blokķēdē joprojām ir vienkārša, jo Electrum nav sajaukšanas noteikumu.
 
Last edited by a moderator:

opemilylane777

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2021
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Hello iam newto visu šo & es esmu ambiciozs, jo man ir tik daudz ideju.... tomēr es tiešām gribu to darīt pareizi... tas ir teikts, es esmu pie zaudējumiem, ko darīt ar visu pirkšanu BTC & nosūtot to uz maku? Tāpat kā huh? P,ease ja kāds var mani vadīt...uz ielām es esmu uz vietas hahah, bet tas viss man ir jauns...paldies yku,,,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Vai jums ir nepieciešama palīdzība, iegādājoties bitoniku?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
BTC ir nederīgs lietošanai pazemē. Atsaucieties uz XMR, lai gūtu drošāku un patīkamāku pieredzi tumšajās jūrās.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Es katru dienu spēlējos ar kriptovalūtu. Heisenberg, vai šis maks ļauj (XMR) Monero glabāšanu? NQeukoYmLM
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Electrum ir bitkoinu maks, un tajā nav iespējama Monero glabāšana.

Monero glabāšanai es ieteiktu izmantot Feather Wallet vai Monero GUI maku.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Šajā jautājumā man ir jāpiekrīt jums.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nē, electrum ir tikai bitcoin
 

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Electrum tagad ir priekšā visai planētai, es domāju, ka vienkārši nav ērtākas uzglabāšanas vietas bitcoin
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
gonna apskatīt šo vienu, paldies par dalīšanos
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ja es pērku kriptovalūtu no Bitcoin bankomāta, vai ar to vien var pietikt, lai veiktu anonīmu maksājumu, ja es pērku, izmantojot BB eskrovizācijas sistēmu, no vietnei vēlamā pārdevēja?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Atkarībā no tā, kā jūs tos iegādājāties un ATM. Vai bija kameras? Vai jūs maksājāt skaidrā naudā? Vai izmantojāt Electrum maku?
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, G. Patton, es vēl neesmu iegādājies kriptogrāfiju. Es tikai gribu tajā iedziļināties sagatavojies. Šķiet, ka šī ir vienīgā iespēja, kas ir "ātra", ja vēlos iegādāties tagad. Tā kā esmu iesācējs šajā jomā, man būs vajadzīgi mēneši, lai iepazītu šo tēmu pietiekami labi, lai veiksmīgi pielietotu citu izmantotās metodes. Plāns ir maksāt ar skaidru naudu, maskā, cepurē, kapucē, ar nolaistu galvu, nevis stāvēt mašīnas priekšā. Tā nav problēma, jo ir Kovids un ir ziema, es nebūšu uzkrītošs. Vai man vispirms vajadzētu izgatavot Electrum maku? Vai bankomāts to neveido vienlaicīgi ar kriptovalūtas iegādi? Kāds ir labākais risinājums šajā gadījumā? Paldies par atbildēm!
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Bitcoin _nevienmēr_ ir anonīmi. Ir tonnas gotchas ar bitcoin lietošanu, ka tas liktu šim pavedienam sasniegt Marsa garumu, lai aprakstītu.

Vienkārši izmantojiet Monero.
 
Top