Enantiomēri Un ar MDMA saistīto iedarbību dažādība?

MrChan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Kā es saprotu, lai nodarbotos ar 3,4 MDMA, pastāv divi stereoizomēri; S un R varietātes, no kurām R enantiomērs ir vienīgā varietāte, par kuru ir sniegta informācija, ka tai ir saprotama fizioloģiska iedarbība, vai vismaz tā ir dokumentēta tikai tiktāl, ciktāl man ir izdevies atrast publikāciju. Galvenā atšķirība, kas, manuprāt, ir diezgan interesanta, ir diskinēzijas trūkums, kas R veida gadījumā izpaužas lielās devās, un es pats esmu kļuvis par tās upuri pārmērīgas lietošanas naktīs, un man personīgi no tās var būt diezgan grūti atbrīvoties vismaz līdz brīdim, kad šī pieredze ir beigusies. Neviļainas galvas kustības un šūpošanās/šūpošanās kopā ar gandrīz katapleksiju efektīvi sabojā visu nakti, ja cilvēks pārspīlē.

Protams, var ieteikt nebūt pilnīgiem idiotiem un lietot atbilstošu devu vai arī mērenāk lietot sākotnējās un atkārtotās devas, bet pēc dažu pētījumu veikšanas man radās ziņkārība, vai kāds ir spējis pilnībā izolēt abas racēmisko maisījumu sastāvdaļas, kas rodas pēc sintēzes, vai varbūt visa šī iespējamā iedarbība ir tīra spekulācija.

ja ir iespējams izolēt abas vielas, vai kāds ir dokumentējis katras no tām iedarbību? Vai ir kāds ieskats par hipotētisku pieeju, kā to izdarīt, ja nē, varbūt kādi citi hirālie centri vai izomēriskas struktūras, ko varētu apsvērt, lai iegūtu vairāk šī savienojuma terapeitisko īpašību? Varbūt alternatīvs ieteikums varētu būt reti dokumentētais 2,3 MDMA vai citas līdzīgas tā paša savienojuma struktūras?
 

MrChan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Atruna: Es faktiski esmu invalīds un bez vienkārša teksta receptes nespēju veikt ķīmijas pamatlietas; taču es tomēr jūtu, ka uzdodu interesantu jautājumu, nu, tik daudz, cik es varu, ņemot vērā, ka man ir sapuvuša kāposta galvas spējas un zināšanas; varbūt kāds varētu mani palutināt tikai ziņkārības dēļ. Vai arī, alternatīvi, ja es esmu uzdevis smieklīgu jautājumu absurdi garā un detalizētā veidā, ar visiem līdzekļiem, justies brīvi pateikt to zemāk un sūtīt man naida pastu caur pm, neatkarīgi no tā, kas var nākt, es, protams, to laipni! 😬🫡
 
Top