Iekārtas, lai pārtrauktu sūkāšanu, izmantojot hcl gāzi

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Kāds aprīkojums jāizmanto, lai apturētu atsūknēšanu, ja šķīdumu gāzē ievada hcl gāzi?
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Izmantojiet 3-kanālu aizbīdni (stikla), kā arī varat aprīkot caurulītes ar ātrdarbīgiem atvienotājiem (Bel-Art ražo labus) ārkārtas gadījumiem. Atpakaļsūkšanas briesmas rodas tad, kad esat pārtraucis sērskābei pievienot HCl, bet tā joprojām burbuļo, tāpēc izejas caurulīti turiet šķidrumā. Ja jūs izvilksiet caurulīti no šķīdinātāja, no tā joprojām izplūdīs gāze, kas nevienam nav labi. Tāpēc pēc tam, kad HCl pilēšana ir pārtraukta, es pagaidīšu minūti vai mazāk un tad pagriežu aizbīdni, lai novadītu gāzi Erlenmeijera traukā ar atdzesētu IPA. Ar IPA piepildītā kolba ir viszemākais uzstādīšanas punkts. Ja arī jūs uztraucaties par pārāk ilgu šķidruma atstāšanu šķidrumā, izmantojiet ātros savienotājus, lai atvienotu caurules.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
bet vai gāzi ģenerējošā kolba varētu eksplodēt, ja es aizbloķēju tās izplūdes atveri, izmantojot trīsceļu aizbīdni? pat ja no tās izdalās tikai neliels gāzes daudzums?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Gāze ar apgrieztu piltuvi
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai jūs domājat, ka šļūtenes galam, kas atrodas gāzētajā šķīdumā, ir jābūt piestiprinātai apgrieztai piltuvei?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Jā, ir labāki veidi, bet man tas vienmēr ir labi noderējis. Manuprāt, palielinot virsmas laukumu, gāzēšanas process ir ļoti ātrs virsmas laukuma dēļ, un tam ir papildu piltuves slazds.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
paldies, es to izmēģināšu
 
Top