Ergotamīna tartrāts no claviceps kultūras?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ticiet man, es neesmu tāds cilvēks, bet vai jūs varētu vismaz mazliet sīkāk pastāstīt, kādus pētījumus esat veicis par šo vai pašreizējiem jūsu secinājumiem, un, iespējams, vissvarīgākais, ko jau esat izmēģinājis, kā tas izdevās, kas sačakarēja un kas izdevās, jūs zināt. Es esmu par to, lai palīdzētu viens otram, bet mēģiniet darīt savu daļu arī bro.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Šeit vajadzētu būt visam nepieciešamajam -_-
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Man šķiet, ka jūs neapzināties iespējamās briesmas (biju apreibinājies tuvu nāvei un devos uz neatliekamo palīdzību) Es citādi esmu kompetents bioķīmiķis, bet tas nenozīmē, ka es nepieļauju kļūdas. Tikai jāuzmanās!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Es jūtu jūs. Man pašam ir bijuši vairāki negadījumi. Vai jūs varētu padalīties, kādu kļūdu jūs pieļāvāt apstrādes laikā, lai mēs visi varam mācīties no jūsu kļūdas?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ēdināšanai es izmantoju kaut ko piesārņotu un saulē atstātu... Intelekts ne vienmēr izslēdz muļķību (es nekad nebiju domājis, ka autofotooksidatīvie procesi var pārvērst bromokriptīna pēdas pietiekami toksiskās indes pēdās... patiesībā es nokļuvu neatliekamajā palīdzībā no tā, ka man pārlieku iedeva to, ko es uzskatīju par pretlīdzekli, kādu spēcīgu D2 antagonistu).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Paldies par dalīšanos. Šķiet, ka šādi sīkumi gandrīz vienmēr notiek kāda sīkuma dēļ, ko var viegli nepamanīt. Es personīgi saindējos nejauši vairākos gadījumos. Par laimi, nekad nav nācies doties uz neatliekamo palīdzību. Mani vienmēr pārņem šausmas, kad domāju par to, ka man būs jāskaidro, ka saskarē ar kaut ko pietiekami bīstamu ir jāizvairās no tā lietošanas nozarē.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Briesmīga ideja. Skābe ir lētāka nekā jebkad agrāk, punkts.
 
Top