"Etadons" ?

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Es brīnos, kāpēc tirgū ir tik maz metadona atvasinājumu vai to nav vispār. Uz metadona struktūru neattiecas jaunais psihoaktīvo vielu likums. Skaidrs, ka pašu Metadonu aizsargās Farmācijas likums, bet jebkuras nelielas izmaiņas atkal novedīs pie tā, ka šī viela būs bezrecepšu viela. Tāpēc es brīnos, kāpēc tās nav sastopamas pie maz vai nemaz pētniecisko ķimikāliju tirgotājiem.

Piemēram, esmu domājis, vai Metadona sintēzē dimetilamino-2-hloropropropānu varētu aizstāt ar dietilamino-2-hloropropropānu, kā rezultātā Metadons slāpekļa atoma metilgrupu vietā būtu ar divām etilgrupām. Es neesmu apmācīts ķīmiķis, bet varu iedomāties, ka šai vielai būtu līdzīgas īpašības kā metadonam, bet to neaizsargātu neviens likums.

Mue4aqyGcf
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Es iesaku pievērst uzmanību citam metadona analogam - IC-26

7aseWydnw4

IC-26 (WIN 1161-3, metiodons) ir opioīdā analgētiskā līdzekļa metadona analogs, kurā karbonilgrupa ir aizstāta ar bioizosterisko sulfongrupu.


Pētījumi ar cilvēkiem un dzīvniekiem liecina, ka IC-26 ir aptuveni tikpat spēcīgs kā metadons, lai gan citos pētījumos konstatēts, ka tā aktivitāte dažādiem pacientiem nav konsekventa, un konsekventa opioīdu aktivitāte novērota tikai tad, ja deva ir vairākas reizes lielāka par metadonu. IC-26 tika novērtēts tā ļaunprātīgas izmantošanas potenciāls, bet, lai gan tika konstatēts, ka tam ir līdzīgs atkarības attīstības potenciāls kā metadonam, tas nekad netika pakļauts starptautiskai kontrolei kā nelegāla narkotika.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Hloropropāna vietā ir nepieciešams dimetilamino-2-hlorpropāns...
Apskatiet šo tēmu


Teresē ir soli pa solim aprakstīts, kā pagatavot metadonu.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Kā abaut Iso-methadone ? tā izomērs, kas pusi pēc gringnard, kas ir šķidrs, ka viņi izmet, ir redzams, ka ar lielāku iedarbību, es var būt pirmais drīz publicēt metadona sintēze ir avots no PL materiāliem tikai nepieciešams laiks un nauda ;p
 
Top