Etil-4-fenilacetāta HELP?

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Tikko saņēmis šo ir no avota pāri dīķim. Esmu izlasījis vairākus ierakstus šajā forumā, erowid utt. par BMK>P2P un mēģinu apstiprināt šī produkta lietderību pirms manas fucking ar to. informācija zemāk parāda visu informāciju, kas jums var būt nepieciešama ilgi ar attēliem vizuāliem novērtējumiem, kā arī. apstiprināt vizuālu apstiprinājumu ompounds.

Mani mērķi ir vienkārši. Synth pietiekami P2P par Q2, vienlaikus indulging savu ziņkārību uz organiskās ķīmijas jomā, vienlaikus nodrošinot vērtīgu prasmju kopumu.

Tikko saņēmu to no avota pāri dīķim. Esmu izlasījis daudzus rakstus un forumus par BMK>P2P un vēlos lūgt palīdzību attiecībā uz CAS# 718-08-1.

Es mēģinu apstiprināt šī produkta lietderību pirms manas drāšanās ar to.
Es pasūtīju BMK glicidāta "pulverveida versiju", tomēr manas zināšanas ir ierobežotas, kamēr es turpinu papildināt savas zināšanas par organisko ķīmiju. Lūdzu, informējiet mani, ja būs pieejama papildu informācija.

Informācija par produktu / specifikācijas:

Produkts: Etil 3-okso-4-fenilbutanoāts.

CAS#: 718-08-1

Novērojumi - vaniļas krāsa un grūti aprakstāma, bet ne nepatīkama smarža. Tomēr šķiet, ka tā varētu būt nomācoša, ja cilvēks nonāktu pulvera "mākonī". Savienojums ir skābs.

Jautājumi:

1. Vai ir kaut kas, kas man būtu jāzina par šo produktu? Sds, kas bija ļoti nepilnīgs.

2. Vai šis savienojums ir tas, kas nepieciešams, lai veiktu pāreju uz P2P? Ja jā, vai kāds varētu mani, lūdzu, norādīt uz vajadzīgo metodi?

Mani mērķi ir vienkārši. Es esmu topošais ķīmiķis, kurš ir apņēmības pilns mācīties. Esmu sagatavojies lielāko daļu gada, savācot visus reaģentus, stikla traukus utt. un esmu veiksmīgi praktizējis dažādus sintēzes, pateicoties kolektīvajiem forumiem/informācijai, ko man ir darījuši pieejamu cilvēki ar daudz lielākām zināšanām nekā tās, ko es ceru, ka kādreiz iegūsim.

Mans mērķis ir sintezēt pietiekami daudz P2P 2. ceturksnim, apmierinot savu zinātkāri organiskās ķīmijas jomā, vienlaikus papildinot savu portfolio ar noderīgu prasmju kopumu.

Iepriekš paldies.
 

Attachments

  • veY4DtbTQh.jpg
    9.1 MB · Views: 482
  • QZNxG02wOH.jpg
    8.5 MB · Views: 458
  • 6P5J7zp2AD.jpg
    7.7 MB · Views: 481
  • FDxEpuzrON.jpg
    7.9 MB · Views: 451

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jums ir šķidrums saskaņā ar CAS numuru, attēlā ir redzama sausa viela. Būtu lieliski zināt, kāda tieši viela jums ir.

Attiecībā uz glicidātiem - hidrolīze skābē līdz p2p (pazīstams arī kā BMK vai fenilacetons).
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Tieši mans jautājums. Es atradu lietu tieši no pārdevēja, kas to nodrošināja, un man šķita dīvaini arī tas, ka es saņēmu pulveri, ja CAS ir norādīts šķidrums. Tomēr es esmu palaidis apmēram 300 gramus, un tie visi ir ar ziedu smaržu un tumši dzelteni oranžu šķidrumu pēc hidrolizācijas. To krāsa kļūst gaišāka, acīmredzot vairākas reizes mazgājot ar sālījumu, lai pH būtu neitrāls. Man šķiet, ka P2P ir mans galaprodukts, bet es zvēru, ka nav tik grūti vienkārši dot man to, ko es pasūtīju, un es vienmēr iepriekš veicu mājasdarbu. Es tikai mēģinu saprast, kāpēc tas ir grūti. Es pat pieprasīju bmk-glicīdāta pulveri, norādot CAS# pirms pasūtījuma. Tātad mēs redzēsim.
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Tikai atjauninājums par pašreizējo situāciju ikvienam, kam ir interese. Manā rīcībā esošais sūds patiešām ražo P2P. Esmu vairākkārt veicis glicidāta sāļu pārvēršanu fenilacetonā, un rezultāti ir vienādi. Esmu ievērojis G.Patton metodi.

Es šodien publicēšu savas procedūras attēlus, lai parādītu visiem interesentiem.
 
View previous replies…

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Sveiki, stim2023, vai jūsu iegūtais iznākums atbilda G. Pattona metodes iznākumam? Vai sintēzes laikā jums arī radās kādas problēmas vai negaidīti rezultāti?
 

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Apsveicu ar veiksmīgu sintēzi, ar nepacietību gaidu jūsu bildes
 
Top