• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Event Buy Etiķete. Ko sagaidīt . Kas tiek sagaidīts.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Šeit runāsim par pircēja un pārdevēja pamatotām gaidām ASV. Katrā kultūrā ir savas teorijas par to, kas ir pienācīga etiķete, un šajā vienādojumā lielu lomu spēlē kultūrekonomika. Jūs nekādā gadījumā nesaņemsiet šo sūtījumu no lietus meža 4 dienu laikā. Ideja šeit ir tikai diskutēt un izveidot stingru izpratni par to, kas ir pieņemams. Es vienkārši uzrakstīšu savu nostāju, un jūs varat to izjaukt vai ieteikt citu ceļu līdz līdzīgam rezultātam, vai paust viedokli par pavisam citu etiķetes, nozares standartu, labākās prakses aspektu. NEiekļauju konkrētas fiziskas prakses, piemēram, pasta iepakošanu vai slēpšanu.

Ja vien tas nav citādi apspriests un saskaņots (,tas būtu jānorāda uz eskrovizācijas biļetes, ja vēlaties, lai tā būtu saistoša), pārdevējam nevajadzētu pieņemt jaunu darījumu par preci, kas nav viņa fiziskā kontrolē. Šī patiešām ir viena no tām situācijām, kad es neesmu noraizējies par jūsu biznesu, bet gan par to, kad jūs savlaicīgi nepabeidzat pārdošanas darījumus un mēs uzzinām, ka jūs pārdodat preces, kuru jums vēl nav. Es jums piemērošu sankcijas. Tagad man nav nekādu pilnvaru, lai jums kaut ko reāli DARĪTU, tāpēc es jūs, iespējams, nosauku par kretīnu.

Pārdevējam nav pienākuma jums atbildēt. Ja nesaņemat atbildi, iesaku jums vicināt naudu tā, lai viņi to redzētu. Noklikšķiniet uz pirkt. Uzrakstiet darījumu
Šie puiši nav šeit, lai apmācītu savus konkurentus vai pārliecinātu jūs, ka narkotikas ir labas īstas vai kaut kas cits. Ja viņi nepieņem darījumu, dodieties tālāk. Iespējams, viņi ir aizņemti, atrodas ārpus pilsētas, viņiem ir ārkārtas situācija ģimenē, jebkas cits. Tas nav mūsu darīšana, lai jautātu. 9/10 cilvēku nedara lietas tikai tāpēc, lai svešiniekam būtu par pakaļu. Parasti svešinieks pat netika ņemts vērā, lai kas notiktu.

Izsekošanas # nav obligāts, tāpat kā paziņojums par sūtījumu. Ja viņi piekrita darījumam un jūs samaksājāt eskrovbotam, kas varētu notikt tālāk, ir pilnīgi nekas. Pārdevēji nesaņem ne santīma par to, ka paziņo, ka jūsu sūtījums ir nosūtīts. Tas ir pieklājīgi, bet nav obligāti, no izsekošanas numura var iegūt sensitīvu informāciju. Mēs ar jums šo informāciju nevarētu iegūt, bet persona " ar pilnvarām" varētu.

Sagaidiet, ka paku saņemsiet līdz 7 dienām. Reti kad tas aizņem tik ilgu laiku, bet tā gadās, un viss bija pilnīgi kārtībā. Ja 7. dienā ( kas ir 5 darba dienas, lai kā jūs uz to skatītos, neņemot vērā brīvdienas) jūs neko nesaņemat, tad rakstiet pārdevējam un lūdziet, lai viņš vai nu pārbauda izsekojamību, vai paziņo jums izsekošanas numuru. Pārdevēja izvēle. Ja sūdzība saasināsies, pārdevējam būs jāatklāj izsekošanas numurs šīs vietnes darbiniekam šķīrējtiesas vajadzībām.

Ja esat saņēmis preci, nekavējoties to pārbaudiet un pabeidziet darījumu. Ja vien negaidāt, ka pa pastu tiks nosūtīta testa sloksnīte vai laboratorijas analīzes , 24 stundas ir maksimālais saprātīgais laiks. Ja neplānojat pabeigt darījumu 24 stundu laikā, uzaiciniet administratoru uz darījuma noslēgšanu un paskaidrojiet, kāpēc. Ja jūs tiksiet atzīts par vainīgu, nometot bumbu, skrūvējot pīpi vai izkrāpējot pārdevēju, kurš nāca cauri no savas puses, es jūs nosauksim par mazo sūdiņu. Jūs varētu būt stilīgākais bērns blokā, ja atvērsiet šo pastu, apskatiet šo preci, nobaudiet to, varbūt ko un pabeigt šo darījumu tieši tagad.

Tas ir sākums. Mēs ievērosim amerikāņu sistēmu, elektoru kolēģiju, kur imwill skatīsies uz tautas balsojumu un darīs, ko es gribu. 😆 Es jokoju, ka tas ir tautas balsojums ar aptauju diskusiju un rezultātu parādīšanu bez balsošanas. Katra lieta. Jebkurš jautājums, kas tiek uzskatīts par vērtīgu un atbalstīts, var tikt nodots balsošanai.

PROTIP
Es neesmu šeit, lai pateiktu jums, ko darīt. Es cenšos jums palīdzēt! Man prātā nav neviena iemesla, lai saglabātu iepakojumu, kurā narkotikas tika ievietotas. Nofotografējiet to, ja vēlaties, bet šis iepakojums ir pierādījums, kas liecina, ka jūs nodarbojaties ar starpvalstu narkotiku kontrabandu, izmantojot sabiedrisko pakalpojumu. Tie ir 2 federālie noziegumi, un jūs sazvērējāties ar pārdevēju, lai to izdarītu.. Katrs no šiem noziegumiem ir daudz smagāks nekā narkotiku tirdzniecība. Atveriet iepakojumu, izņemiet saturu un sadedziniet iepakojumu metāla spainī istabas centrā. Šis iepakojums ir velns. Bez tās jūs kādu dienu varat tikai redzēt cietuma kameras ārpusi.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Kaut kas varbūt nedaudz noderīgs ir "lasīt pārdevēju ziņas." Savā gadījumā es cenšos saglabāt atjauninātu informāciju, piemēram, vai man pašlaik ir krājumi vai nav, un, ja ir pieejami paraugi, tad būs skaidri norādīts, ka tie ir pieejami rezidentiem vai dalībniekiem, kas ir bijuši nedaudz ilgāk nekā "pievienojies šodien", un, ja ir norādīts, ka tikai ASV, tad tas nozīmē, ka tikai ASV.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Es nedomāju, ka laba pārdevēja klientu apkalpošana ir slikta lieta. Nevienam nav nepieciešams sūtīt viņiem atkārtotas ziņas, bet, ja jums ir jautājums, jums vajadzētu būt iespējai to uzdot.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Šis PROTIP ir pārāk reāls... Un @prophet runā taisnību, daudz laika var ietaupīt, lasot pārdevēju ziņojumus un profilus, daudz mazāk bezjēdzīgas atpakaļgaitas. Kad es pirmo reizi sāku pirkt lietas tiešsaistē, atceros, ka daudz atvainojos par bezjēdzīgām ziņām
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Esmu veicis vairākus darījumus ar uzticības sniedzēju šeit, saņemts hensayd pasūtījums. Un nākamajā ziņojumā rakstīts, izsekošana saka, ka piegādāts, vai varat pārbaudīt ? Nevajag 5 rindkopas, lai kaut ko nopirktu. Patiesībā ir vajadzīga 0. Ja nedēļu svīstiet uz pakaļu, tas nepalielina jūsu izredzes. Ja vēlaties slepenību, jautājiet par slepenību, pērciet no pieredzējušiem pārdevējiem, jautājiet par iepakojumu. Tas nav spēļu laiks, tā ir jūsu brīvība.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Dzirdēju to no jurista, tas ir banāli, bet es nevaru to nedomāt: "narkotikas pa pastu - tu spēlējies ar uguni" izturēties pret to kā pret tādu.
 
Top