Etometazola prekursoru sintēze

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Ahhhhh. Tikai šo zilbju skanējums, tik maģiski salikts vienā harmoniskā veselumā. Jau pats nosaukums rada brīnumainu un interesantu tēlu virkni. Attēli.... ahhh, kur es biju?

Ak, jā. Atvainojiet par to. Es gribu sintezēt etometazēnu. Tas ir etonitazols ar metilgrupu sākotnējās nitro grupas vietā:

Jyamqnt5fk


Ir 3 vai vairāk dažādi sintēzes ceļi. Manuprāt, visizdevīgākais ir tas, kas galvenokārt tāpēc, ka prekursori šķiet visvieglāk iegūstami vai sintezējami. Šis ceļš sākas ar 3,4-diaminotoluola reakciju ar 4-etoksifenilacetonitrilu, lai iegūtu aizvietotu benzimidazolu (2-[(4-etoksifenil)metil]-5-metil-2,3-dihidro-1H-benzimidazolu):
JmGQ7ZtEze

Benzimidazola reakcijas produkta reakcijā ar 2-hloretil-N,N-dietilamīnuiegūst bāzes etometazolu:

ApEl1IRQt9

Prekursoru 4-etoksifenilacetonitrilu, manuprāt, var sintezēt, sākot ar aminoskābi tirozīnu, kas ir
dekarboksilē, lai iegūtu tiramīnu:
XaBFVhyHlc


Pēc tam tiramīnu esterificē ar EtOH, lai iegūtu 2-(4-etoksifenil)etilamīnu.
QkSoKrJtNW

Visbeidzot primāro amīnu oksidē līdz nitrilam ar baseina ķīmisko vielu trihlorizocianūrskābi:
Wbu3W4gL6E

Esmu diezgan pārliecināts, ka šis prekursora ceļš ir vistiešākais no ārpusbiržas viedokļa.

Esmu atvērts kritikai un visiem jūsu jautājumiem.

Es grasos publicēt savu viedokli par 2-hloretil-N,N-dietilamīnasintēzi, sākot ar dietilamīnu un dihloretānu (vai dibromu ?).

plancklong
 

Attachments

  • WPHbE3Nyse.png
    WPHbE3Nyse.png
    10.7 KB · Views: 196

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Seši soļi.
Godīgi sakot, ja neesat ļoti apdāvināts ķīmiķis ar formālu izglītību - nē.

'zenes nav tik lieliski, es domāju? Bija liela ažiotāža un slikta atgriešanās IIRC?

Vai tas ir tā vērts? Es domāju, ka pastāv patīkamāki opiāti, kurus ir vieglāk sintezēt, un viss "bezrecepšu" kults dejo ap koka elku, kas nokrāsots ar zelta krāsām. Realitātē ir tikai tas, ko var nopirkt bez liekiem riskiem, teiksim, labs augstas kvalitātes un tīrības tiešā prekursora pārdevējs ir labāks, nekā pirkt divdesmit ļoti zema riska patēriņa kvalitātes OTC ķīmijas.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir pašu lietošanai vai pārdošanai, izvēlēties narkotiku tāpēc, ka to ir "viegli" pagatavot, izmantojot galvenokārt "bezrecepšu" preces, ir nepareiza pieeja. Izvēlieties kādu, ko vēlaties, jo tā ir vislabākā jums vai tāpēc, ka tā ir pievilcīga pircējiem, un tad no šī favorītu saraksta sašauriniet to pēc sintēzes sarežģītības un prekursoru ieguves. Tagad tas izklausās pēc "man ir zemi standarti un es esmu slikts piegādātājs, bet es domāju, ka es varu tikt galā ar sešu pakāpju sintezatoru". Hallo? Nopietni? Bez aizvainojuma, bet paskatieties uz to.
Mans padoms ir šāds: Mēģiniet uzdot labākus jautājumus, un jūs atradīsiet risinājumus.
Jūs saprotat, ko es domāju?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Seši soļi.
Godīgi sakot, ja neesat ļoti apdāvināts ķīmiķis ar formālu izglītību - nē.

Ļoti apdāvināts?
Es neaizietu tik tālu. Formālā izglītība - jā. BS ChE.


'zenes nav tik lieliski, es domāju? Bija liela ažiotāža un slikta lejupslīde, IIRC?

Esmu dzirdējis vai redzējis par to dažādi, visu ceļu no labākajiem jebkad, ilgstoša un augstāko eiforija, lai to, ko jūs sakāt.
Tas ir veids, kā palīdzību es esmu l nepieciešama. Paldies. Vai jums ir atsauce uz to?


Vai tas ir tā vērts? Es domāju, ka pastāv patīkamāki opiāti, kurus ir vieglāk sintezēt.

Ko jūs domājat?

un viss "OTC" kults dejo ap koka elku, kas nokrāsots ar zelta krāsu. Patiesībā tas ir tikai tas, ko var nopirkt, neriskējot lieki, teiksim, labs augstas kvalitātes un tīrības tiešā prekursora pārdevējs ir labāks nekā divdesmit ļoti zema riska patēriņa kvalitātes OTC ķimikāliju pirkšana.

Vai jūs to sakāt no pieredzes? Vai esat izmēģinājis bezrecepšu ceļu un secinājis, ka tas ir daudz grūtāk, nekā liek domāt visas foruma runas?
Vai esat atradis veidu, kā iegūt pienācīgus tiešos prekursorus? Es gribētu dzirdēt, kā jums tas izdevās.


Neatkarīgi no tā, vai tas ir pašu lietošanai vai pārdošanai, izvēlēties narkotiku tāpēc, ka to ir "viegli" pagatavot, izmantojot galvenokārt "bezrecepšu" preces, ir nepareiza pieeja. Izvēlieties kādu, ko vēlaties, jo tā ir vislabākā jums vai tāpēc, ka tā ir pievilcīga pircējiem, un tad no šī favorītu saraksta sašauriniet to pēc sintēzes sarežģītības un prekursoru ieguves. Tagad tas izklausās pēc "man ir zemi standarti un es esmu slikts piegādātājs, bet es domāju, ka es varu tikt galā ar sešu pakāpju sintezatoru".

Es īsti nesaprotu, par ko ir zemo standartu piezīme, bet tas izklausās maznozīmīgi. Es labprātāk gribētu labus tiešos prekursorus, un es, iespējams, esmu slikts sourcingā.
Tomēr ir ārpusbiržas risinājumi, un ne mazums no tiem ir pamatoti.


Sveiki? Nopietni? Bez aizvainojuma

Tiešām? Izklausās tā, it kā jūs apvainojāties jau no mana raksta sākuma. Es tikai nezinu, kāpēc. Cerams, ja jūs atbildēsiet uz šo, es sapratīšu.

Bet paskatieties uz to.
Mans padoms ir šāds: Mēģiniet uzdot labākus jautājumus, un jūs atradīsiet īstenojamus risinājumus.

Vai jūs atradāt kaut ko KONKRĒTU attiecībā uz reakcijām, pret kurām jūs iebilstat iebildumus?

Jūs saprotat, ko es domāju?

Jā. Izklausās, ka jums uz pleciem ir uzlikts pīšlis!
 

thrillho

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Neieklausieties naidniekos @plancklong tas patiesībā ir diezgan interesants maršruts. Esmu iepazinies ar visiem pašreizējiem maršrutiem, tostarp ar vara katalizēto un EEDQ, bet kaut kas tāds man nebija ienācis prātā. Arī es jautrības labad mēģināju domāt par opc maršrutu un nedaudz pietuvojos omeprazolam, ko ar UV gaismu var sadalīt dažās interesantās lietās, bet tirozīns ir daudz lētāks. Es domāju, ka jūs vēlaties izmantot izo esterifikācijai un tad vai nu detil vai pirolidino, nevis dietilamīnu, lai palielinātu iedarbību. @OrgUnikum kāpēc ne runāt par faktisko ķīmiju un būt nedaudz konstruktīvāk ar savu kritiku. Es nesaprotu, kāpēc jūs esat pret kaut ko tikai tāpēc, ka tas ir bezrecepšu? Tas tiešām nav pat, ka var soļi
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Manā rakstītajā nav naida, tikai pamatoti jautājumi par pamatdarbu, kas jāveic, pirms nopietni apsvērt šāda savienojuma sintēzi ārpus legālas laboratorijas.
OTC ir ļoti pievilcīga, līdz jūs sākat praktiski strādāt ar to. Arī kā likumsakarība ir tas, ka, jo augstāka ir zāļu potence, jo mazāka ir zāļu minimālā aktīvā deva, jo mazāk ir iespējams izmantot kaut ko OTC tikai tīrības apsvērumu dēļ. Piemēram, nav problēmu izmantot krāna ūdeni, gatavojot amfiju, bet tā ir ļoti slikta ideja, gatavojot LSD.
 
Top