Etometazēns

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
Labdien,
Varbūt kāds zina šo chem cas numuru?
Vai varbūt var padalīties ar sintēzes metodi?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Analogā savienojuma (etonitazola) sintēzes metode:
VzVbLA1WrN
 

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
HLXOiCwcx8


Gatavai molekulai jābūt šādai
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Pieejams kaut kur? Lūdzu, ja iespējams, DM D:
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
etometh.info tas izskatās ļoti aizdomīgi, bet šī ir reālā pārdevēja, kurš (esmu diezgan pārliecināts) izgudroja šo etazēna atvasinājumu, tīmekļa vietne.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Etometh ir legit, es vienmēr pasūtīju tur un vienmēr saņemu, bet piegāde aizņem aptuveni 10 dienas, jo viņš atrodas Polijā. Tās spēcīgs kā fuck ķīmisko vielu, bet ne tik liels, jo tas ir tik īss pusperiods un tolerance būs iet uz augšu super ātri
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Tas patiesībā ir diezgan viegli atrast zene uz clearnet, bet es neesmu lielākais ventilators.. diezgan dārgi, jo jūsu tolerance būs skyrocket un 1g ilgs jums tikai dienu pēc nedēļas lietošanas.

arī ļoti fiendish un nav ļoti eiforisks, tikai nomierinošs kā benzo :(
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Gotta nepiekrītu, viens no vienīgajiem opioīdiem, kas man sniedz patiesu dievišķu eiforiju. Nomierinošs kā benzo jā, un man arī fucking up atmiņu kā benzo, bet ne tik spēcīgā veidā.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ak, velnišķīgi, es par jums sirsnīgi priecājos! Man tā atkal ir tepat apkārt. un vienkārši nopirkšu to uz klīrnetu, jo tā vēl nav ieplānota. Stuff dedzina manu degunu kā nekas cits, lai gan, līdz tādai pakāpei, ka es raudu lielāko daļu laika. Ļoti kodīgs, un šaubos, vai mans deguns būs piestiprināts pie manas sejas šādā tempā lol. Tas godīgi vienkārši liek justies kā bartardam retardam, kurš pastāvīgi aizmigst un pamostas apjucis stundas vēlāk. xD.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Damn ka kinda tikai izklausās, ka tu esi paņēmis pārāk daudz hahaha. Es to vapēju ar e-cigareti, tas nesāp plaušās un es varu uzturēt sevi aktīvu un darbspējīgu. Patiesībā esmu bijis pārtraukumā no tā ilgāk nekā veselu mēnesi. Tas ir bijis visilgākais laiks kopš pagājušā gada vasaras hahahah
 
Top