Eiropas laboratorijas aprīkojuma piegādātāji

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Esmu kļuvis traks, mēģinot atrast kādu Eiropas tehniskā laboratorijas aprīkojuma piegādātāju, visi ir Ķīnā, un es nevēlos pasūtīt šo aprīkojumu tur daudzu iemeslu dēļ.
Es meklēju lielu reaktoru ar apvalku un lielu rotējošu vakuuma destilatoru, vai ir kāds piegādātājs Eiropā?

Paldies.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Sveiki - es esmu laboratorijas aprīkojuma piegādātājs un varētu jums palīdzēt. Esmu uzticams pārdevējs šeit. Ir arī daudz ķīmisko vielu, ko piedāvāt.

Ar cieņu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
BB Forums piedāvā eskropu kā darījuma garantu. Ja jums nepieciešams drošs darījums, rakstiet man vai citiem ekspertiem.
 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
sklep-chemland
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Nosūtiet man DM, un es jums iedošu kontaktus uz Ķīnas piegādātāju ar noliktavu ES, lai jums nebūtu jāmaksā muitas nodevas vai augstas piegādes izmaksas.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Vai jums ir pieejams pmk Eiropā?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Mani pārsteidz viņu cenas!

Vai ir iespējams pasūtīt tur pa e-pastu ar personīgo saņemšanu, lai izvairītos no interneta veikala maksāšanas metodēm?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Neesmu pārliecināts par pikapiem, bet tie ir legāli.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dope, man vēl nav anonīma bankas konta, tāpēc es nevaru pasūtīt nekur bez iespējas saņemt un maksāt skaidrā naudā.

Šodien iegādājos AMZ dāvanu kartes par 3k lol un 2k tagad nevar izmantot AMZ, jo produkti nav pieejami kā dāvanas fml
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8

Vai vēlaties dalīties? Iepriekš esmu darījis tikai nelielus apjomus, un tagad, kad gribu pabeigt augstskolu, esmu nedaudz apmaldījies cenās un pārdevējos.

@topic
Amazon ir Eiropā, tur pat tagad var dabūt stiklu. Ķīnā ir vislētākais stikls, manuprāt, ja gribi Eiropas stiklu, tad labāk piparini savu dibenu, ir pamatots iemesls vai arī pieraksties uz ķīmijas kursiem vietējā universitātē, lai tev ir aizsegs.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Sveiki . šobrīd esmu aprīkojuma pasūtīšanas procesā. reaktors ar apvalku, 10 l rotovap, dzesēšanas sildīšanas iekārta, sildītājs, vakuumsūknis. Google beirtam dubultā apvalka reaktoru uzreiz izmet psihoaktīvo vielu ražošanas galvenais lietojums. Eiropa pasūtījums. normālam pieklājīgam uzņēmumam (man ar to nav nekāda sakara, palīdz mans draugs). 480 kg būs kravas svars nosūtīšanai. iepakojuma saturs: laboratorijas tehniskie instrumenti vienkārši. Es smagi domāju, vai tas nav labi? varbūt kādam ir drošs risinājums? Es tikai lasīju šeit forumā, ka ir arī Eiropas piegādātāji, ne cik liela ir cenu atšķirība
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sveiki, tuco, es varu pasūtīt pie jebkura no lielajiem ķīmisko vielu piegādātājiem:
Simax
Duran
kataloga cena + mana maksa (5-20% atkarībā no piegādātāja un preces) + piegāde
piegādes laiks aptuveni mēnesis
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Man ir mamma lielā ķīmijas uzņēmumā, tāpēc manas iekārtas un ķimikālijas ir gandrīz nozagtas no noliktavas. :D :D
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Vai jums tas joprojām ir nepieciešams ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tas tika labots jau sen, bet nav slikti, ja ir informācija par to, kas jums ir.
Paldies.
 
Top