Metilamīna pārpalikums gāzveida šķīdinātājā

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Sveiki,
vai metilamīna pārpalikums gāzēšanas šķīdinātājā varētu pārtraukt gāzēšanu?
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Vislabāk ir atbrīvoties no metilamīna pārpalikuma, pirms paskābināt savu bāzi. Bāzei parasti ir spēcīga metilamīna smaka, ja tā ir lielā pārpalikumā. Lai no tās atbrīvotos, bāzi var nedaudz uzkarsēt un labi samaisīt vai vairākas reizes izskalot ar siltu ~ 40 °C siltu ūdeni, līdz metilamīna smaka pazūd. Pēc tam paskābināt ar HCl.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Vai jūs domājat, ka problēma ir metilamīna pārpalikums? vai tā varētu būt mana problēma? atrisināja sīrupu ar sausu acetonu un ksilolu, bet noteikti gribētu iet sausās gāzes ceļu. Varbūt tas hidroksīda mazgāšana var palīdzēt vai šķīdinātājs bija vienkārši slapjš... kas ir iespējams... varbūt mēģinās nākamreiz ļaut tam nožūt pa nakti.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Es uzrakstīju risinājumu metilamīna pārpalikuma problēmai. Ja problēma ir nogulsnes, lietojot sālsskābes ūdens šķīdumu, tad jums ir taisnība, ūdens molekulas nepieciešams saistīt ar sausu acetonu vai izmantot sausu HCl.
Ko jūs sintezējat?
 
Last edited:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
MDxx savienojums,

Tātad es vakcdestilēju brīvo bāzi, pievienoju IPA un izdevās izgaismot burvju kristālus, nezinu, kas palīdzēja... bet tas palīdzēja. Laimīgs laimīgs.
 
Last edited:
Top