• Bine ai venit în secțiunea românească a forumului. Nu uitați că postarea contactelor (jabber, telegram, signal și altele) va duce la un ban permanent! Dacă vă decideți să cumpărați sau să vindeți ceva fără a folosi escrow și pierdeți bani, nu vă vom putea ajuta.

Event Pieredzes apmaiņa

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Sveiki visi.Es vēlētos piedāvāt jums iespēju palīdzēt sabiedrībai (NE BEZ MAKSAS, lasiet līdz galam).
Man vajadzīgi cilvēki ar pieredzi narkotiku pirkšanā/pārdošanā (tiešsaistē) Rumānijā

(Tas nav darbā pieņemšanas sludinājums,tikai aptauja,kungs ierēdnis)

Jautājumi būs par to, kādām vielām jūs dodat priekšroku un kāpēc,par kādām vielām ir vispārēja interese jūsu reģionā,cenas un kā notiek darījumi (lūdzu, bez personiskas informācijas,mēs runājam "vispārīgi"),dīleru aizturēšanas vēsture un kā viņi tika notverti(ja jūs varētu sniegt ziņu rakstu vai kaut ko tamlīdzīgu,lūdzu).
Tiks ņemtas vērā tikai nopietnas atbildes


Attiecībā uz samaksu, ja sniegsiet noderīgu informāciju, jūs saņemsiet atlīdzību ar dažiem kordonātiem, kas ļaus saņemt bezmaksas paraugus "tieši no virtuves" (ja varēsiet atbraukt un tos paņemt, tie būs jūsu).
 

SonGoku

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 12, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Arī jūs esat sveicināti! Es dzīvoju Rumānijas rietumu daļā, kā es varu jums palīdzēt?
 
Top