Question Pieredze ar nezāļu audzēšanu ārpus telpām

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Vai tie ir kādi padomi par nezāļu audzēšanu ārpus telpām, kā līdz minimumam samazināt iespēju tikt pieķertam, es tikai zinu, ir grūti pierādīt, ka es esmu persona, kas sēja augus.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ja jums ir savs privātīpašums valstī, tad ir mazāk rūpju. Ja nē, atrodiet sev labu vietu, kas ir nošķirta, lai tur būtu ļoti maza satiksme ārpus lauksaimnieka vai varbūt mednieka, kas nozīmē, ka vienīgās kameras, par kurām jums jāuztraucas, ir īpašuma kameras vai medību kameras. Pārmeklējiet savu vietu pa īpašuma malām, atrodiet labu vietu un uzstādiet pāris savas slēptās kameras. Atrodiet kādu strautu vai upīti un sekojiet tam, jo vēlaties atrasties diezgan tuvu ūdens avotam, lai jums nebūtu jānēsā krūzes, kad nepieciešams tās dzirdināt. Paslēpiet kaut kur nelielu spaini. Ir jāizvēlas jūsu apvidum piemērots celms, un jūs varētu audzēt tieši zemē vai izmantot spaiņus, kas dod iespēju vajadzības gadījumā tos pārvietot. Jebkurā gadījumā ir ļoti svarīgi, kādu augsni izmantojat, tāpēc pārbaudiet, kāda augsne tur ir pieejama, vai arī atnesiet savu, lai to izmantotu. Es gribētu turēt nelielu kastīti, ko var noslēpt vai aprakt netālu, un tur ievietot barības vielas vai citus nepieciešamos krājumus, lai, dodoties uz mežu, nebūtu jāved līdzi, jo būtu labi pārbaudīt, kā bieži var un kā tas ir ērti, jo būtu labi, ja jūs to varētu darīt. Neveidojiet takas, neveidojiet stāvvietas un vienmēr izvēlieties citu izeju, lai neatstātu skaidras norādes uz to, kur dodaties, lai cilvēki nevarētu sekot jūsu pēdām un paklupt uz jūsu ražas. Vissvarīgākais ir nevienam nestāstīt, kur tās ir un ka jums tās ir, ja vien, protams, tās nepalīdz jums projekta īstenošanā.
 

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
paldies par padomiem i havent mined kamerām, bet tur nav vissvarīgākais thx atkal bro
 
Last edited:

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
(y) Savulaik es to darīju ārā, tagad es visu daru tikai telpās. Tolaik taku kameras nebija problēma, bet tur, kur es dzīvoju lauku apvidū, tās tagad ir visur, lai sekotu līdzi pārkāpējiem un medībām. Audzēšana, iespējams, ir patīkamākā lieta, ko esmu darījis.
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Manuprāt, vieglāk ir izmantot tematiskās vietnes, tur var atrast visu nepieciešamo informāciju.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Tiesa, mūsdienās ir daudz labu audzēšanas rokasgrāmatu, ko sastādījuši pieredzējuši audzētāji.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kad man bija 18 gadi, es iepazinos ar šo meiteni, viņas vecākiem aiz šķūņa ik pēc divām pēdām bija pie zemes piesieti 20 stādi, 20 pēdu gari. Tas piederēja saimniekam, un viņi tur dzīvoja par brīvu, lai tikai pieskatītu bērnus. Tas viss bija super funky shit (tas bija 90. gados), es tur aizgāju un nekad vairs neaizgāju. Desmit gadus.
 
Top