Morfīna sulfāta ekstrakcija no "Substitol kapsulām" un pārvēršana morfīna bāzē

Mr_Morphine

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,

Es domāju, ka tas ir vispārzināms, bet, tā kā man to jautāja vairākas reizes, šeit ir aprakstīts, kā to darīt:

1) Atveriet kapsulu, kurā ir mazas morfīna sulfāta bumbiņas, kas pārklātas ar vaskam līdzīgu vielu.
2) Ielieciet mazās bumbiņas karstā ūdenī (75°C ir ideāli)
3) Maisiet, līdz izšķīst.

4) Ļaujiet ūdenim atdzist, līdz izveidojas ciets "vaska" slānis.
5) Noņemiet šo slāni vai arī to nedariet, atkarībā no Jūsu gaumes.
6) Uzmundrini

pārveidošanai par smēķējamu morfīna bāzi:


Pēc 4. soļa: noņemiet "vaska" slāni.
5) pievienojiet amonjaku pa pilieniem, līdz pH ir aptuveni 10-12. Jūs redzēsiet, kā izkrīt pārslas.
pēc izvēles: atdzesējiet šķīdumu ledusskapī
6) noņemiet ūdens laveri
7) ļaujiet "sniegpārsliņām" nožūt un baudiet ;-)

palieciet drošībā,
M.
 

InterestedJimmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Vai jūs vai kāds cits varētu sniegt padziļinātu aprakstu par šī preparāta morfīna (bāzes) attīrīšanu vispilnīgākajā veidā, lai pēc iespējas labāk novērstu produkta zudumus? Esmu lasījis daudz instrukciju dažādos forumos par morfīna ekstrakciju, bet nevarēju atrast soli pa solim aprakstītu procedūru. Pieredzējušam (hobija) ķīmiķim tas varētu šķist triviāli. Es zinu, ka šāda veida ekstrakcijas pieder pie visvienkāršākajām procedūrām, bet es gribētu darīt visu iespējamo un strādāt pēc iespējas rūpīgāk. Tāpēc man varētu būt vajadzīga palīdzība, tādējādi rosinot uz turpmāku projektu īstenošanu.

Substitol (200 mg) kapsulu iekšpusē ir šādas sastāvdaļas:

-200 mg morfīna sulfāta
-hidratēta augu eļļa
-Makrogols 6000
-talcum
-magnija stearāts


Mana laicīgā pieeja būtu šāda:

Izšķīdiniet saturu pietiekamā daudzumā karsta destilēta ūdens un pēc atdzesēšanas noņemiet virspusē peldošo vaska slāni. Vaska sastāvā jābūt galvenokārt hidratētai augu eļļai. Šķīdumam jāsastāv no morfīna sulfāta + makrogola 6000, un magnija stearātam + talkam vajadzētu peldēt apkārt neizšķīdinātam. Filtrējot šķīdumu, lai atdalītu talku un magnija stearātu, jāatstāj morfīna sulfāta un makrogola 6000 šķīdums.

Es pieņemu, ka nākamais solis būtu šķīduma bāzēšana līdz noteiktai ph vērtībai, nogulsnētās morfīna bāzes filtrēšana, tādējādi atstājot makrogola 6000 šķīdumu.

Es gribētu zināt precīzus skaitļus, aprīkojumu un ķīmiskās vielas, kas vajadzīgas, lai veiktu optimālu ekstrakciju.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kausiņi, piltuve, filtrpapīrs, destilēts ūdens, karstā plate, stikla stienis, plastmasas šļirce, cimdi, precīzi laboratorijas svari, eksikators (pēc izvēles).

@Mr_Morphine aprakstītā procedūra ir ļoti vienkārša. Nav nekādas zinātības. Es uzrakstīju nepieciešamos stikla traukus un aprīkojumu u.
 

InterestedJimmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Paldies par atbildi. Vai ir kādi ieteikumi, kā es varu panākt vislielāko iznākumu, vai par kuru soli būtu jārūpējas visvairāk?

Vai, izmantojot šo procedūru, es iegūšu tīru morfīna bāzi, vai galaproduktā vēl ir kādas sastāvdaļas? Pirms amonjaka pievienošanas man šķīdums jāfiltrē, lai atdalītu nešķīstošās atliekas, piemēram, talku un magnija stearātu, vai ne?

Un pēc bazifikācijas makrogols paliek nofiltrētā šķīduma iekšpusē, vai tas reaģē ar amonjaku?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jā. jūs saņemsiet morfija bezmaksas bāzi. Protams, būs arī dažas citas vielas, bet nenozīmīgā daudzumā. Jā, jūs to varat filtrēt. Makrogols šķīst ūdenī.
 

Mr_Morphine

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Es rakstīšu atšifrētu, tiklīdz man būs laiks.
 

InterestedJimmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Vai varu jautāt, kādu morfīna bāzes iznākumu jūs esat ieguvis un kāds iznākums būtu/vajadzētu būt iespējams, strādājot pēc iespējas precīzāk?
 
Top