Papildu tālrunis un SIM karte?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Man ir vecs tālrunis, kurā joprojām ir SIM karte, man šķiet, ka tas ir mikro.

Vēlos uzzināt, vai kāds zina kādas rokasgrāmatas vai vietnes ar ieteikumiem, kā es to varu izmantot?

Es pieņemu, ka otrs numurs būtu ļoti vērtīgs, bet nezinu, kā rīkoties..
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vai tas bija tālrunis, kas jau bija piesaistīts jūsu vārdam ar mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēja starpniecību? IDK, bet es domāju, ka tas varētu būt riskanti kā degļtālrunis
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Faktiski tas bija darba tālrunis, kas nekad netika atgriezts.. Vienīgā informācija par to kādreiz bija no kāda mājas iepriekšējā darbā.. Tas ir iphone arī diemžēl vai tas padara šo sarunu novecojušu?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ja tā ir apnicis kādam citam, tas ir labi. Es nezinu pietiekami daudz par apple, lai pateiktu, vai tā ir riskanta tikai šī iemesla dēļ. Es pieņemu, ka tas joprojām jūs izsekotu un reģistrētu jūsu datus. Ja tas būtu man, es to pārdotu un nopirktu izsekošanas tālruni uzņēmējdarbībai.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
baterija sāk uzpūsties vienalga lol. Kur jūs iegādājaties šāda veida rīkus @miner21? Man ir daži btc un noguris no kļūst scammed..haha..
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tātad tikai trases tālrunis no walmart ar skaidru naudu. Tad vienkārši pērciet arī minūtes. Tikai neizmantojiet karti, ar kuru ir piesaistīta jūsu identitāte. Es nezinu, kur var dabūt degli ar btc, bet esmu pārliecināts, ka tur ir kāds veikals, kas dotu iespēju izmantot btc. Kādreiz bija lietotne, ko sauca par maku, kas ļautu jums iegādāties lietas no Amazon, liekot citam cilvēkam, kurš vēlas kriptovalūtu, veikt pirkumu jūsu vietā. Idk, ja tur ir alternatīva
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Maksājot skaidrā naudā, tas ir labākais veids. Vienkārši iegādājieties google pixel tālruni un palaidiet tajā graphene os, degļa tālrunis var būt bīstams. UN LIETOTĀJIEM NEVAR IESPĒJIET IZMANĪBU IZMANTOT TO TELEFONU UN TO SIM (ios tas ir literraly shit šāda veida lietām). Izdariet sev pakalpojumu un izlasiet DNM bībeli vai sāciet rakņāties dreda opsec sadaļā.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es mēģināju atrast strādājošu saiti uz DN bībeli un pārdevēju bībeli par dread, bet neviena no tām nedarbojās, kad es pārbaudīju. Vai jums ir kāda saite?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Jā, lūdzu, es gribētu tos lejupielādēt! Kinda glad I can't use iphone, I got so sick of them
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Esiet ar mani pacietīgi. Es mēģinu atrast darbojošos saiti. Mēģināšu ievietot ziņu, kad to atradīšu.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 @KurtV989 es sen biju atradis strādājošu saiti, bet tagad es to esmu pazaudējis, varbūt pigmalion var būt, mēģiniet viņam jautāt par dread
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Es tikko redzēju, ka arī citi cilvēki to meklē Reddit ierakstā lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es izrakšos. Tam ir savs apakšvirsraksts par dread, bet saite nedarbojas
 
Top