Question Iegūstat sarkano fosforu no uguņošanas ierīcēm?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Es gribētu uzzināt, vai ir kāds vienkāršs veids, kā iegūt fosforu no uguņošanas ierīcēm?

Šķiet, ka to galvenās sastāvdaļas ir sarkanais un baltais fosfors.

Līdztekus tā iegūšanai no sērkociņu kastītēm, tam ir jādod daudz lielāks iznākums!

Vai ir kādas iespējas, vai arī ir vieglāks veids, kā iegūt šo vielu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Man šķiet, ka fosfors nekur nešķīst. Jā, tas ir pareizi, sarkanais fosfors nešķīst nevienā šķīdinātājā.
Tāpēc es to laistītu un filtrētu, varbūt acetonu, benzīnu, petroleju, vienkārši turpinātu un turpinātu, līdz sarkanais fosfors ir viss, kas paliek kafijas filtrā.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ja nogriežat streiklapu spilventiņus, varat tos mērcēt acetonā apmēram 40 minūtes, un lielākā daļa no tā nokritīs, viegli samaisot, tas ātri piesātinās, tāpēc iesaku veikt vēl vienu mazgāšanu, lai atbrīvotos no pārējā. Tam vajadzētu notīrīties, ja tas nav nokritis pats no sevis. Noņemiet visu papīru. Filtrējiet, noskalojiet ar ūdeni vienu vai divas reizes un ļaujiet nožūt. Tagad izveidojiet 20 % NaOH šķīdumu H2O. Ievietojiet izžāvēto RP šķīdumā un vāriet uz lēnas uguns apmēram stundu. Filtrējiet un mazgājiet ar ūdeni. Pēc žāvēšanas jums būtu jāsaņem derīgs produkts.

Atvainojiet, jūs jautājāt par uguņošanas ierīcēm. Es neko daudz nevaru piedāvāt...
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Domāju, ka problēma ar streika spilventiņiem ir tā, ka tie satur tikai nelielu daudzumu fosfora, tāpēc man būtu nepieciešams patiešām liels to daudzums. Tāpēc es domāju, ka uguņošanas ierīcēm jābūt ar daudz lielāku koncentrāciju.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Iegūstiet sarkanā un baltā fosfora MSDS un pārbaudiet, vai varat noskaidrot, vai viens no tiem izšķīst kaut kur, kur otrs ne. Ja sarkanais nešķīst, tad noskaidrojiet, vai baltais kaut kur šķīst, un tas ir jūsu biļete.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nekas nešķīdina sarkano fosforu. Baltais fosfors šķīst dažās lietās, bet es nezinu, kāpēc jūs ar to būtu jāķeras, ja jūs varētu vienkārši pagatavot savu extrsvt un pārvērst balto intobref. Uguņošanas ierīces ir laba izvēle, ja varat tās iegādāties par pieņemamu cenu. Amazon un eBay var iegādāties 8,5×11 lapas ar sērkociņu aizdedzinātāju. Tas ietaupītu jums daudz laika un atkritumu. Kā es norādīju citā tēmā, tas, par ko jūs šeit runājat, nav fosfora ekstrakta iegūšana, ir diezgan specifiska definīcija. Jūs mēģināt iegūt visu pārējo no fosfāta.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Labi, es jau nopirku dažus sērkociņu iepakojumus, bet domāju, ka man būs vajadzīgi simtiem sērkociņu, lai iegūtu pienācīgu daudzumu..

Un kādas un cik lapas jūs iesakāt? Tās ar brūno virsmu vai tās ar maziem punktiņiem?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pilnībā saprotu @1019er, sāc mēģināt uzskrāpēt dažas sērkociņu grāmatas un jau pēc miniatūras izlemj, ka ilgtermiņā tas nederēs. Lielu spilventiņu pasūtīšana, iespējams, ir veids, kā iet, apvienojumā ar nelielu slēpšanu, nepārtraukta piegāde neizskatīsies pārāk labi ierakstā. Es devos uz lielveikalu un sākumā izvēlējos lielākas kastes ar lielākiem spilventiņiem, galu galā man sanāca brūns gumijots sūds, diezgan pārliecināts, ka tie nav tie, ko mēs gribam. Mērķis ir vairāk sarkanā krāsā ar "graudainu" tekstūru - "mazie punktiņi", es pieņemu.
Es izvēlējos kastes pa 50 grāmatām katrā, daudz garlaicīgāk. Ar iepriekš minēto procesu par mērcēšanu acetonā un skalošanu, mazgāšanu, vārīšanu sārmā utt. Tas nav nemaz tik slikti. Es varu apstiprināt, ka tas darbojas diezgan labi.
Visvairāk laika aizņem tikai visu spilventiņu sagriešana. Ļaujiet tām mērcēties vai vārīties un kādu brīdi strādājiet pie kaut kā cita. Labā daļa ir tā, ka jūs varat pārstrādāt arī sarkano p vairākas reizes. Neņemiet arī pārāk daudz uzreiz, jūs būsiet pārsteigti, kas kādam pievērsīs uzmanību - es no katra veikala paņemtu pa iepakojumam. RP noteikti ir uz radara.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Nezinu, vai Amazon jums par to radīs nepatikšanas, sliktākajā gadījumā ir iespējams atvērt jaunu kontu, piepildīt to ar dāvanu kartēm un nosūtīt uz vietējo saņemšanas kasti, un pēc tam to anonīmi saņemt, izmantojot kodu.

https://www.amazon.de/CLISPEED-Stre...efix=phosphor+sheet,aps,229&sr=8-1&th=1&psc=1

Neesmu pārliecināts, bet pēc attēla šķiet, ka brūnajās lapās ir vairāk fosfora nekā tajās ar punktiņiem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jā, es izlaistu punktus. Man šķiet, ka es izdomāju, ka viena lapa ir 320 strīpiņu vērta. 160 kastītes. Es, iespējams, nopirktu 10 un redzētu, ko no tām dabūju. Fosu mums var pārstrādāt, reakcijā tas neiztērējas, tāpēc jūs to iztīrāt un izmantojat atkārtoti, bet katram ciklam pievienojiet vēl 10%.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ja jūs zinātu, ko es esmu iegādājies no Amazon, jūs sūtu. Sērkociņu uzbrucēji, uz kuriem es nemirkšķinātu ar aci. Esmu pircis 37% HCl, 37% formaldehīdu, etilacetātu, amonija hlorīdu, amonija sulfātu, stikla kalnu, proprionskābi. Esmu iegādājies no eBay reālas sarakstā iekļautās narkotikas, un, ja viņi grasījās mani dabūt, tad jau bija par vēlu.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Nezinu, vai jums vienkārši paveicās, jo jūs pasūtījāt uz vietas...
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tagad es saprotu, ko jūs domājat ar "mazajiem punktiem", tas mani mulsināja. Noteikti izvēlieties vienkrāsainu. Es saskāros ar kaut ko citu, tāpēc precizēju faktūru, bet no attēla to ir grūti noteikt. Tas, ko es dabūju veikalā, bija ļoti brūns un ar gludu tekstūru, kas beidzās kā gumijveida sūds, salīdzinot ar parastajiem streikotājiem, kas bija vairāk sarkanīgi un smilšaini uz tausti. Es dzirdēju, ka fosfātu var pārstrādāt līdz pat 10 reizēm? Vai jūs pievienojat 10 % virs nedaudz atpakaļ pievienotā svara? (Pieņemot, ka nedaudz tiek zaudēts pārstrādes laikā. Vai tas ir tas, ko 10 % kompensē?) Citiem vārdiem sakot, vai 10 % pievienošana sedz izmantoto RP kvalitāti, zaudēto daudzumu vai būtībā abus?

Jums ir dažas bumbiņas @FritBuchner. Man ir velnišķīgi bail tikai pasūtīt kādu stikla aprīkojumu. Ne tik daudz viena lieta šur un tur, bet gan kombinētā nepārtrauktā piegāde ir tas, kas mani uztrauc. Piemēram, es gribētu paņemt kādu ma huang. Ja tas izdosies, es gribēšu to darīt atkal, līdz parādīsies kaut kas labāks. Tas apvienojumā ar dažiem vienreizējiem stikla izstrādājumu pirkumiem, nekas liels. Reizi pa reizei iemest kādu RP, varbūt arī ar kādiem citiem šķīdinātājiem utt. šad un tad, un nu jau tiešām sāk kļūt silts. Nevienam nesaku, ko darīt, tikai cenšos izplatīt labu vārdu, ja ne jaunākiem puišiem, tad sev. Runājot par sevi, to nevar pietiekami uzsvērt. Man patīk izvilkt savas bumbiņas, kad domāju, ka neviens neskatās vai nepamanīs, tas nenozīmē, ka neviens to nedara vai nedarīs.
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Lai nu kā, atgriezīsim šo tēmu atpakaļ uz pareizā ceļa, vai ne? Vai kāds zina firmas zīmolu vai uguņošanas ierīču veidu, kas satur vislielāko sarkanā p daudzumu un/vai koncentrāciju? Vai arī tajā ir vismazāk viegli atdalāmu sastāvdaļu/piedevu, lai varētu izolēt sarkano p? Kā ir ar avārijas signālraķetēm uz ceļiem/kuģiem, vai kādam ir pieredze ar tām? Vai tās joprojām darbojas, kādas un kur tās iegādāties? Es pieņemu, ka otra iespēja no šejienes ir kā hobijam pievērsties elektroneiklējamam niķeļa pārklājumam - nākotnē es varbūt izmēģināšu šo ceļu. Kādas domas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ļaujiet man pajautāt, kāpēc jūs tik ļoti esat noskaņojies uz šo metodi? Vai jūs arī zinājāt, ka hirojodskābe darbojas pati par sevi, bez fosfora. ( Manuprāt), fosfors tikai pārstrādā skābi, tāpēc jūs patērējat daudz mazāk. Es uzskatu, ka fos. pēc katras lietošanas reizes ir mazāk efektīvs. Tam, ko jūs zaudējat, nav nozīmes, jo jūs katru reizi nosvērsiet vajadzīgo daudzumu, tāpēc, ja esat zaudējis vairāk, jūs pievienojat vairāk, lai iegūtu pareizo svaru.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
kinda liek man aizdomāties, ja Al un man vajadzētu strādāt pārāk es domāju, ka tas darbojas metanola iznākums prolly gon būt shitty af tho
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Vai jūs man jautājat, kāpēc es esmu tik stingri noteicis, ar kādu tieši metodi? Es saprotu, ka hidrskābe samazina E/PSE līdz mūsu medum, bet kā mēs iegūstam hidrskābi? Acīmredzot šeit ir runa par rp/i. Tāpēc es minēju niķeļa pārklājumu, jo hipofosforskābe būtībā aizņem sarkanā p vietu. RP jeb hipofosforskābe reaģē ar joda kristālu jeb lieko joda saturu hidriodskābē. Es tikai mēģinu saprast, kas, kas, ko, kad, kur utt. dara. Ne tikai sava labuma dēļ, bet tas ir tas, kas mani kādreiz padarīs par alķīmiķa meistaru, par kādu es ceru kļūt. Daudz no šīs informācijas/zināšanas man ir teorētiska, un tā ir arī citu foruma lietotāju ieguvums. Es neesmu noskaņots uz kādu konkrētu metodi, es vienkārši cenšos nokļūt līdz galamērķim ar to, kas ir pieejams konkrētajā brīdī, šobrīd, diemžēl, tas ir mans velosipēds, pagaidām. Nākotnē, vai es varu jums rakstīt, @FritBuchner ? Tā kā uzskatu jūs par pastāvīgu labas informācijas avotu un, šķiet, esat tālāk ceļā nekā es.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Man visvieglāk ir iegūt litiju un amonija sulfātu. Metilamīns ir otrais no metilamonija hlorīda ( metilamīna hcl). Lielākā daļa aizmāršīgo cilvēku, dzirdot fosforu, pirmā lieta, par ko viņi domā, ir metamfetamīns. Astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados tas bija baikeru mets. Man atkritumu atvilktnē ir pietiekami daudz vecu galīgo litija Energizer bateriju, ka unce ir nekas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Gan Walmart, gan Amazon pārdod fosforskābi. Tad jums ir nepieciešams tikai kāds joda avots. Šī metode man tiek pārcelta uz 2. vietu, jo fosforskābes un joda iegāde ir mazāk pamanāma nekā formaldehīda iegāde.
 
Top