Ekstrakcijas teorijas skaidrojums...?

BathtubChemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Esmu izmantojis meklētājprogrammu vairākās platformās, un nevaru atrast galīgo atbildi, tāpēc, lūdzu, ja ir kāds resurss, uz kuru kāds varētu mani novirzīt, būtu pateicīgs. Ja nē, tad lūk, šeit

Labi, pirmais jautājums: vai DCM ir pieņemams šķīdinātājs metamfetamīna frībāzei? Jo man ir laboratorijas klases DCM un toluols no datortehnikas veikala, un, ja es varu izvairīties no divkāršas toluola galonu destilācijas, es gribētu to darīt.

Nākamais: Veicot organiskā slāņa mazgāšanu ar ūdeni, es pamanīju, ka mazgāšanas ūdenī notiek divas lietas.
A) mazgāšanas ūdens pH sākumā ir augsts (pH 13+), bet ar katru nākamo mazgāšanu tas samazinās.
B) mazgāšanas ūdens sāk smaržot pēc metamfetamīna FB.

Es kaut kur lasīju, ka Fb nonāks ūdens slānī, ja pH būs pārāk zems, bet kā to novērst? Ja es pievienoju NaOH, man saskarnē veidojas trešais plāns slānis, ko ir grūti atdalīt.

Lūdzu, vai kāds var palīdzēt? Kā es esmu piecus gadus vecs bērns?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es izmantoju DCM meto fb ekstrakcijai un esmu ar to apmierināts par PH virs 7 nav jāuztraucas par to, ka, ja tas nonāk ūdenī, tas tik un tā to nedarīs, jūs ekstrahēsiet ūdens slāni atlikušajam fb, bet tas nav saistīts ar PH jautājumu.
Fb slānis ir pilnībā atdalīts pie ph 12-13, pat ja jūs redzat dažus pirms tam.
 

BathtubChemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Labi, ļaujiet man pārliecināties, vai es jūs saprotu: tā kā es mazgāju DCM (kas satur fb) ar dH2O, bāze NEKĻŪST mazgāšanas ūdenī? Pat tad, ja mazgāšanas ūdens testēšanas rezultāti ir 9-10? (Necenšos strīdēties, dažreiz man vienkārši vajag pāris apļus, lai asimilētu kaut ko, kas ir pretrunā ar manu iepriekšējo izpratni).
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vienīgā lieta ir DCM un ūdens ir lēna atdalīšanās par DCM nepolārajām īpašībām.
 
Top