Neveiksmīga 4mmc sintēze

Czeczeczecze

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 7, 2022
Messages
24
Reaction score
5
Points
3
Es veicu 4mmc sintēzi DCM soli pa solim, kā vienmēr. 1kg 2b4m 5L DCM 2L metiloamīna, atstāju maisīt uz nakti ~8h izmazgāju frībāzi 2 reizes, pievienoju ledus 5L ledus auksta acetona ar 500ml 35% hcl un nekas nenotika. Parasti acetona ar hcl pievienošanas beigās visā šķīdumā ir redzams pulveris. šoreiz tā nav. Vai ir kāds padoms? visa partija ir neveiksmīga?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Es saprotu, ko jūs domājat, ka eļļa nav nogulsnējusies, vai ne? Ja jā, tad vienkārši ielieciet eļļu plakanā pyrex plāksnē un pagaidiet dažas dienas, tā izkristalizēsies ;), pēc tam to var attīrīt ar acetonu.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vai jūs zināt, vai organiskās bāzes metilaminēšanas procesā labāk ir nosegt vārglāzi, lai metilamīna tvaiki neizplūst, vai atstāt vāku atvērtu, lai tvaiki izplūst?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
8 stundas maisīšanas? Es sintezēju bk-MDMA un pēc tam, kad prekursors CAS 52190-28-0 ir izšķīdināts ar DCM, un pēc tam pievienoju metilamīna 40% ūdens šķīdumu, maisīju to 1 stundu, tad veicu etil acetāta ekstrakciju, 3 reizes izskaloju brīvo bāzi un pēc tam pievienoju 35-38% HCl un acetona šķīdumu brīvai bāzei, un vienmēr izdalās metilona HCl.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Vai esat pievienojis sildīšanu?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
@Czeczeczecze:
Tas pats brālis, nekad nesaņem DCM maršruta produktu.
Izmēģini toluoluolu vai benzolu kā šķīdinātāju un atceries izmantot augšējo slāni. Skābini ar 90% Acetona un 10% HCL (37%) maisījumu.
Tūlīt izveidojas pulveris, un jums tas ir jāfiltrē.
Pēc tam to pārkristalizē.
 
Top