Jūtaties uzvarēts

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Pirms 5 gadiem es mēdzu kratīt un cepties Gatorade pudelēs. Es izmantoju 24 stundas, rēķinot 2,4 g pseido ar 3,7 g kopējo tablešu masu, ka tas ir labākais veids. Es iepriekš neveicu ekstrakcijas, bet vienkārši sasmalcināju to blenderī caur to, un Gatorade, sporta pudele ar nelielu vērpjamu vāciņu, lai vēdinātu, vm&p naptha, un apmēram šāviena glāze pilna ar NaOH un NH4NO3. Un 2 baterijas.

darbojās kā šarms. Tagad nedarbojas vispār. Kopš tā laika esmu mēģinājis 10 reizes, ne reizi nav izdevies. Man nešķiet, ka viņi kaut ko mainīja.. Es mēdzu izmantot Sudafed 24 h tabletes.. bet interesē, kādas ir labākās tabletes kontinentālajā ASV, ko izmantot ekstrakcijai. Vai sulfāts ir tas pats, kas pseidolsulfāts un Hcl. Vai sulfāts ir tas pats, kas pseidolsfrāze? Kāda ir atšķirība starp sulfātu un Hcl?

atvainojiet par tik daudz jautājumiem vienā amatā
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Esmu izmēģinājis gan gāzēšanu ar Hcl un sāli, gan ar H2SO4 + HCl (ūdens),..
Un pat mazgāšanu ar ūdeni, kam seko titrēšana ar hcl skābi.
 

Rollin88

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nepatīk, ka esmu tas, kurš jums to pārtrauks, bet izskatās, ka lielās farmācijas uzņēmumi ir atrisinājuši SnB jautājumu reizi par visām reizēm. Viņi ir ieviesuši supergaku, kas reakciju sabojā pat tad, ja tabletes esat attīrījuši adatveida kristālos.

Ko tas nozīmē?
Atklāti sakot - , jūs nekad nevarēsiet veiksmīgi SnB'ing ar ASV tirgum paredzētām tabletēm, tās dienas ir beigušās.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Nav atšķirības starp PSE sulfātu vai hidrohlorīdu
NaoH šķīduma pavairošana ar graudu atbrīvos brīvo bāzi pse
Pievienojiet nepolāru šķīdinātāju, lai to ekstrahētu
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kas ir supergakars, par kuru jūs runājat? Un vai Sudafed vietā var lietot bronkaidu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nē, tas nav pareizi. Saņemiet Wal-fed. Tajā nav nekā cita, kā vien tavi 60 mg un celulozes ciete. Rx 24 stundas tevi nogalina, un tas ir pārāk daudz litija divreiz vairāk par saprātīgu daudzumu. Kristāla sārma šāviena glāze? Tas, manuprāt, ir pārāk daudz.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Man tas izklausās pēc plāna!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pielikumā ir PDF dokuments, ko atradu kādā alejā pirms aptuveni 10 gadiem un kas jums saprātīgā veidā pastāstīs, kā SnB
 

Attachments

  • oaPlrYbnNZ.pdf
    121.8 KB · Views: 262
Top