fentanila sintēze no ķīniešu savienojumiem

albertshulgin25

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Es novēroju, ka, tā kā fentanils tika aizliegts, ķīnieši to sūta šeit pa daļām 2 vai 3 savienojumiem, kas šeit viegli pievienojas, un tas ir tas, kāds zina par šiem savienojumiem, kurus no tiem varētu publicēt, es publicēšu to, kas man ir.

8BVSIzr9Cu







0vXRjnZV5N



FvHDPl4rCR
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Kādēļ gan nedalīties pirmajiem?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Fentanils ir viegli sintezējams, bet bīstams devās, tāpēc mēs to neražojam.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Te es domāju, ka mēs esam starp profesionāliem zāļu tirgus dalībniekiem. Sintezi būtu jādalās ar citiem un tā būtu jāvērtē speciālistiem, tāpat kā viss pārējais atvērtais kods?
Personīgi es justos drošāk, ja zinātu, ka vismaz ķīmiķi nekurina partijas.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@pinchetomas
@Gus
Jūsu ziņojumi ir dzēsti. Ievērosim pieklājību. Kas attiecas uz fentanila sintēzes publicēšanu, mēs to apsvērsim, un, ja nolemsim to publicēt, mēs to izdarīsim.
Tās sintēze ir patiešām vienkārša. Taču mēs uzskatām, ka šī viela ir jāizskauž.
 
Last edited:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Es ļoti labi saprotu, kāpēc sentiments par šo konkrēto vielu. Ne tik sen es zaudēju tuvu mīļu draugu šīs vielas dēļ, to tolaik to izmantoja kā falsificējošu vielu, ko lietoja neziņā esoši lietotāji.
Es biju sašutis par ķīmiju, par šīs vielas eksistenci. Taču tas ir tāpat kā vainot zema līmeņa narkotiku izplatītāju vai meklētāju par savu nelaimi.
Narkotisko vielu izplatīšanas biznesā nākas satikt cilvēkus no visdažādākajiem sabiedrības slāņiem. Tā patiešām ir taisnība.
Piemēram, es sāku interesēties par to, kāpēc tieši šī viela ir tik izplatīta, izņemot acīmredzamo opija karu turpināšanos.
Neaizmirsīsim tādus takas takas kā Pikards, kuri gandrīz visu savu dzīvi pavadīja cietumā, lai dalītos ar nepareizi lietotām, nepareizi saprastām zālēm.

Es atkal uzskatu, ka zināšanu izskaušana nekad nav darbojusies un atklāj morāli, kurai ķīmijā nav vietas.
Šis galvenokārt ir ķīmijas forums, vai ne?
Lets saglabāt to, ka tā, politika, reliģija, un personīgie uzskati ir atstāti pie vārtiem breh.

Neatkarīgi no tā, paldies par platformu un apsvērumus, lai saglabātu platformu tīru un patiesu bez piejaukuma politiku 99,9% no pārējiem ir nomocīts ar.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Jāatceras, ka sākotnēji fentanilus radīja, lai glābtu dzīvības, un tos joprojām izmanto daudzu veidu operācijās un kā pretsāpju līdzekli cilvēkiem, kas slimo ar neārstējamu vēzi.
Tāpat es piekritu, ka radīšana klanu laboratorijās ir diezgan bīstama pat pieredzējušiem ķīmiķiem, un dažus no tiem ģimenes locekļi ir atraduši mirušus. SWIM ir darījis to vairākas reizes un divas reizes OD'd, bet bija paveicies, jo SWIM nestrādāja vienatnē un bija naxalone uz bija.

Es arī īsti nevēlos mudināt to sintezēt, bet, ja jūs tas patiešām interesē, ir divi labi patenti, kuros detalizēti izskaidrots, kā to izdarīt. Tikai piezīme, strādājot ar augstas koncentrācijas bāziskiem šķīdumiem un karstumu, pārliecinieties, ka izmantojat piemērotu aprīkojumu, jo tas pārkož stiklu. Turklāt vissvarīgākais, pat ja jūs vai jūsu draugi iepriekš esat veikuši vairākas sintēzes, lūdzu, atrodiet kādu, kam ir iepriekšēja pieredze fentanila sintēzes veikšanā, lai jūs to vadītu.

LD50 = 2 mg, un šī viela pielīp pie stikla trauku ārējām sieniņām, jūsu drēbēm, peld gaisā... jūs varat viegli pakļaut sevi neliela daudzuma iedarbībai, pat atrodoties ārpus laboratorijas. Tas nav tikai jāgatavo, bet arī jāievēro labas darba procedūras - GWP (lai to izgatavotu droši).

Nobeiguma piezīme: zināšanas nav ne Labas, ne Ļaunas, svarīgi ir tas, kā mēs tās izmantojam. Un, ja kāds vēlas doties pa šo ceļu, pat pēc tam, kad ir teicis, cik bīstami ir ar to strādāt, sliktākais, ko mēs varam darīt, ir nedarīt neko, un tāpēc mums (kā kopienai) vismaz būtu jādod viņiem norādījumi, lai neviens šajā procesā neciestu.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Es patiešām uzskatu, ka informācijai par to, kā sintezēt fentanilu un ar to saistītos analogus, jābūt brīvi pieejamai. Arī es esmu zaudējis tuvu draugu fentanila pārdozēšanas dēļ, es skaidri zinu, cik lielu postu tas nodara ģimenei. Mans viedoklis ir tāds, ka, ja informācija par to, kā izmantot labu darba praksi laboratorijā, būtu plaši zināma, tad ķīmiķi, kas interesējas par šo tēmu, vismaz varētu to droši izpētīt (bet, ja esat mācījušies skolā ķīmiju, tad tiešām šai sintēzei vajadzētu būt diezgan vienkāršai un jums jau vajadzētu būt pietiekami labi iepazinušam labu darba praksi laboratorijā, lai to veiktu droši). Turklāt, ja informācija par to, kā pareizi dozēt fentanilu, būtu plaši izplatīta, tad būtu daudz mazāk nāves gadījumu no pārdozēšanas. Šī viela nav ļauna, tā patiešām nav pelnījusi mūsu plašsaziņas līdzekļos iegūto reputāciju, tā vienkārši ir ļoti spēcīgs opioīdu pretsāpju līdzeklis, ar kuru jārīkojas ar pienācīgu piesardzību. Pierādījumi liecina, ka, ja ar to rīkojas pareizi, tā ir ārkārtīgi noderīga un droša spēcīgu sāpju ārstēšanai. Domāju, ka Dioskorīds bija teicis: "Atšķirība starp zālēm un indi ir devā", un šajā gadījumā tas noteikti ir taisnība.
Es zinu dažus dažādus veidus, kā sintezēt fentanilu, esmu to jau agrāk darījis, zinu, kā to droši darīt laboratorijā, un, ja moderatori to atļautu, es labprāt publicētu sintēzi kopā ar visu nepieciešamo laboratorijas praksi, lai to darītu droši.
Es neuzskatu, ka zināšanas kādreiz vajadzētu slēpt no cilvēkiem, bet dažreiz viņiem ir jāpierāda, ka viņiem ir vismaz labi nodomi, pirms jūs dalāties ar potenciāli bīstamu informāciju ar kādu personu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jūs varat publicēt informāciju, mēs pret to neiebilstam. Tikai pārliecinieties, ka sniedzat mums pēc iespējas sīkāku informāciju par piesardzības pasākumiem.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Labi, es labprāt to darītu. Man tas ir uzrakstīts manā piezīmju grāmatiņā, tāpēc man tas būs jāuzraksta, un es iekļausim plašu informāciju par drošu praksi laboratorijā, individuālajiem aizsardzības līdzekļiem, kā arī par to, kā droši rīkoties ar vielu un dozēt to.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Tomēr tas var prasīt nedaudz laika, pēdējā laikā esmu diezgan aizņemts, tikko sāku strādāt jaunā darbā, bet apsolu, ka pie tā ķeršos, tiklīdz man būs laiks.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Hedgie, es ceru, ka jūs neiebilstat, bet, tā kā jūs gājāt pa šo ceļu, es domāju, ka es varētu pievienot vienu no patentiem, kas saistīti ar tā sintēzi. Ja jūtaties aizvainots, atvainojos.

ES patents EP2252149A2 ar nosaukumu A METHOD FOR THE PREPARATION FOR THE PREPARATION OF FENTANYL (ES patents EP2252149A2 ar nosaukumu FENTANILA PREPARĀCIJAS METODE). pārbaudiet to, tas ir vienkāršs un samērā viegli izpildāms, turklāt ar lielāko daļu ķīmisko vielu ir viegli rīkoties. Soļi ir labi definēti, un ikviens, kam ir ķīmijas zināšanas, var viegli sekot līdzi.
Lūk, tieši no patenta:

2. PAREIZDEVUMS:

Kolbā ar apaļu dibenu ar trīs kakliņiem, kas aprīkota ar mehānisko maisītāju un ūdens kondensatoru, pievienoja 15,36 gm (o,lO molu) 4-piperidona hidrohlorīda monohidrāta un 9,3 gm (0,10 molu) anilīna. Šim maisījumam pievienoja 6,5 gm (O,1O molu) cinka un 0,6 gm (0,10 molu) 90 % etiķskābes. Reakcijas maisījumu 24 stundas maisīja istabas temperatūrā un 24 stundas 50 līdz 7O0C temperatūrā. Pēc tam reakcijas maisījumam pievienoja ūdeni un filtrēja. Filtrātam pievienoja sasmalcinātu ledu un neitralizēja ar pārāk lielu daudzumu nātrija hidroksīda ūdens šķīduma. Neattīrītu 4-anilinopiperidīnu ieguva filtrējot.

Kolbā ar diviem kakliņiem un apaļu dibenu, kas aprīkota ar kondensatoru, pievienoja 17,6 g (0,10 moli) 4-anilinopiperidīna, kas iegūts 1. posmā, un 100 ml 100% nātrija hidroksīda. Reakcijas maisījumu uzkarsēja līdz 14O0C un pēc tam pievienoja 18,5 g (0,1 moli) 2-fenetilbromīda. Reakcijas maisījumu maisīja 4 stundas. Pēc reakcijas pabeigšanas reakcijas maisījumu pārlēja ledū atdzesētā ūdenī. Neapstrādātu produktu ieguva filtrējot un pārkristalizējot no petrolētera (60-8O0C), iegūstot bezkrāsainus 4-anihno-N-fenetil-4-piperidil)ρropionanilīda fentanila N-(l-(l-(l-хеnetil-4-piperidil)ρ kristālus. Kolbā ar diviem kakliņiem un apaļu dibenu, kas aprīkota ar kondensatora spiediena izlīdzināšanas piltuvi un kalcija hlorīda aizsargcaurulīti, 100 ml dihloretāna iepildīja 28,0 (0,10 molu) II posmā sagatavotā 4-anilino_N- fenetilpiperidēma šķīdumu. Šim šķīdumam caur spiediena izlīdzināšanas piltuvi, nepārtraukti maisot, pa pilieniem pievienoja 18,5 g (0,20 molu) propionilhlorīda. Pēc pievienošanas pabeigšanas maisījumu maisīja vēl 1 stundu. Pēc reakcijas pabeigšanas reakcijas maisījumu izskaloja ar 20% nātrija hidroksīda šķīdumu. Ūdens fāzi ekstrahēja ar 2x100 ml dihlormetāna. Apvienoto organisko ekstraktu žāvēja virs nātrija sulfāta un koncentrēja, lai iegūtu neapstrādātu fentanilu. Neapstrādātu produktu pārkristalizēja no petrolētera (60-8O0C), iegūstot bezkrāsainus tīra fentanila kristālus ar mp 82-830C.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Ak, drāna, es tikko atcerējos, ka nevis Dioskorīds bija teicis, ka "atšķirība starp indi un zālēm ir deva", bet gan Paracelzs...
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Nu patents saka, ka vismaz 60% no sākuma līdz beigām. Attiecībā no molu uz moliem vai, teiksim, tā vietā no grama uz gramu, jums vajadzētu iegūt gandrīz 1 g fentanila uz 1 g piperidona HCl .

Sākot ar 15,36 g piperidona HCl.
Fentanila MW: 336,479 gmol-1 HCl 371,932 gmol-1
0,1 mols = 37,1932 g
60 % no tā ir 22,3 g

Ceru, ka tas palīdzēs
 
Last edited:

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Vai kāds var man paskaidrot, vai ir nepieciešams izgatavot neapstrādātu fentanilu tīrā fentanila . Vai tas ir slikti, ja es izmantoju neapstrādātu fentanilu ?
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Ei, M, ko jūs domājat ar neapstrādātu? piemēram, sintēzes beigās? beigās tas ir diezgan tīrs, jūs varētu vēl sasmalcināt kristālus aukstā acetonā un nosūkt filtrā. Bet, godīgi sakot, veiciet pēc iespējas mazāk manipulāciju. Nekad nestrādājiet vienatnē un uzgaidiet naxalone.
bišu drošs
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
man ir nepieciešams kāds, kas var piegādāt man neapstrādātu Fent. vai kādam ir kontakti, kas vēlas nopelnīt naudu?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Kas ir neapstrādāts fentanils ?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Cik viegli ir izgatavot fetty? Mani jau kādu laiku interesē šis process, esmu atkarīgais, kas iet uz 10 gadu atkarību, un gribētu uzzināt, kā finansiālo reseansu dēļ. Es neesmu ķīmiķis, un es pat neesmu graduaute hs, kas ir teikts, ja man bija iespēja mācīties, tas man palīdzētu vairākos veidos, tad viens paldies jums! 🔥🔥🔥🔥🔥
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Patiesībā (saskaņā ar wikipedia) fentanilu ir gandrīz neiespējami izgatavot nelegālā laboratorijā, jo tas ir bēdīgi slavens savienojums, ko ir grūti sintezēt. Salīdzinājumam - LSD ražošana ir vienkāršāka vairāku faktoru dēļ. No tā izriet, ka: Ķīnas fentanila ražošana notiek valdības vai valdības sankcionētās laboratorijās.
 
Top