Fentanila testēšanas komplekti

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Vēlos izveidot lētu testēšanas komplektu, ko piedāvāšu par visām DNM izmaksām. Vai kāds var man palīdzēt šajā jautājumā? Es tos varu vai nu iegādāties, vai arī, ja man izdosies iemācīties teiku, es tos izgatavoju pats. Mums ir jācīnās pret šo vēzi! Šis sūds jau ir izgājis ārpus kontroles!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/heroin-assessment-protocol.419/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Kāpēc jūs tā vietā vienkārši nepērkat prekursorus un neizgatavojat savu narkotiku, ka jūs zināsiet, kas tur ir, un tas būs lētāk.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Es nelietoju un nevēlos lietot opiodus. Esmu zaudējis pārāk daudz draugu un ģimenes locekļu no slēptās piedevas un vēlos palīdzēt informēt lietotājus. Man nav problēmu ar fentu vai jebkuru citu narkotiku, bet man ir problēmas, ja tā nav marķēta kā tāda un cilvēki turpina iet bojā.

Turklāt es neesmu ķīmiķis. Gadu gaitā esmu strādājis ar vairākiem ķīmiķiem, un tas ir kā kaķu ganīšana!
Šobrīd es esmu apmierināts, ka vienkārši pērku produktus un koncentrējos uz mārketingu.
Pat ja es veltīšu laiku, lai izlasītu rokasgrāmatas un izgatavotu to, kas man nepieciešams, pastāv laika jautājums, un es varu nēsāt tikai tik daudz cepuru.
Es varu pārdot jebko, bet tas prasa koncentrēšanos un laiku.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiks cilvēks, atvainojiet par zaudējumu. Es iesaku jums izmantot Marquis un Mecke reaģentus. Es izveidoju tēmu ar sintēzes rokasgrāmatām, materiālu sintēze PAS testēšanai. Arī testēšanas strēmelītes var iegādāties dažādos veikalos. Esmu redzējis daudz tādu.
WF8VKGl1N9
 
Last edited by a moderator:

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Kick ass! Paldies!
Vai es pareizi saprotu, ka testa sloksne ir efektīvāka testēšanā, ja tajā ir iejaukts fent?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Kad sajaukts ne cik daudz jā.
 
Top