Fentanils pret zēniem?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Mani interesē, kāds varētu būt cilvēku viedoklis par šo jautājumu. Fenafnīls un ar to saistītie savienojumi, kā arī zēnu dzimta kopumā ir tas, uz ko es raugos.

Tie abi ir ļoti spēcīgi, bet kādas ir kvalitatīvās atšķirības abu zāļu lietošanas pieredzē?

Turklāt šķiet, ka ļoti spēcīgajiem sintētiskajiem opioīdiem trūkst tikpat lielas eiforijas kā tipiskajam heroīnam, spriežot pēc tā, ko esmu lasījis internetā. Vai tā ir taisnība?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Visus Fentanila grupas opiātus nevar uzskatīt par vienu un to pašu, pastāv lielas atšķirības iedarbības un drošības ziņā. Arī eiforija, aizcietējums, slikta dūša utt. ir ļoti atšķirīgi. Nav priekšstata par zenēm, tās nevienam nepatīk, es domāju, ka tās ir strupceļš.

IMHO vislabvēlīgākais fentanoīdu pārstāvis ir Car-F, kas nav pārāk īsas darbības, nodrošina eiforiju en par vai labāku nekā H un ir daudz daudz daudz drošāks (ar nosacījumu, ka tas ir profesionāli sagriezts). Tas pārspēj H arī attiecībā uz aizcietējumiem un sliktu dūšu, kas ir nedaudz problemātiska hardcore narkomāniem, jo viņi iemācījās mīlēt vemšanu tāpat kā amfetamīna lietotāji mīl degšanas sajūtu degunā.

Oriģinālais F ir vienkārši sūds no atpūtas viedokļa.
 
  • Like
Reactions: vis

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Vai ir vēl kādi citi fenta analogi, ko jūs iesakāt papildus automašīnai F? Vienkārši pārāk spēcīgs, lai es justos droši, neskatoties uz veiktajiem piesardzības pasākumiem.

Esmu lasījis, ka labs ir 3 metilfentanils (joprojām pārāk spēcīgs manām vēlmēm) un alfa metilfentanils.

Kādiem fentanila analogiem ir "kājas" jeb ilgāks darbības laiks? Šķiet, ka fent un tamlīdzīgas narkotikas cieš no nepieciešamības pastāvīgi pārdozēt, ar ko būtu patīkami, ja nebūtu jānodarbojas.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
F pats par sevi ir crap, no tā, ko man stāstīja, CarF un citi 4 aizvietotie varianti ir labākie, īpaši CF etilesteris (uz pusi mazāk spēcīgs nekā CF) un 4-metoksimetil-F (apmēram tikpat spēcīgs).

Jūs nevēlaties neko, kam ir ilgāks ilgums nekā CF, kas faktiski ir nedaudz mazāks nekā H. Ir dažas variācijas ar ļoti ilgu ilgumu, bet tās nav tik patīkamas un, pats galvenais, tās izraisa gandrīz tūlītēju un ļoti smagu fizisku atkarību. Šķiet, jo ilgāk receptori ir piesātināti, jo ātrāk un grūtāk rodas atkarība.
Man pazīstami cilvēki, kas lieto CF un tamlīdzīgi, to dara, taisot deguna aerosolus, un viņi dod priekšroku šādam lietošanas veidam, neskatoties uz to, ka pirms tam ilgu laiku lietoja adatas (intravenozi).
 
  • Like
Reactions: vis

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Es daudz lasīju par zēniem, un tiem vajadzētu būt ļoti stimulējošiem, vairāk nekā citiem opioīdiem. Cilvēki tos apraksta kā molekulāro ātruma bumbu, un cilvēki saka, ka tie ir ļoti eiforiski. Es neesmu lasījis neko par eiforijas trūkumu... Vairāk par to, ka tās ir vislielāko atkarību izraisošās vielas uz šīs planētas.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nu iespējams, man nav tiešas pieredzes, es stāstu tikai to, ko secinu no tā, ko stāsta cilvēki, kuriem uzticos, un tie, kuriem neuzticos. Un man radās iespaids, ka Zenes pēc neilga laika atstāj cilvēkus neapmierinātus.
Taču es zinu, ka vienā iepakojumā nevar dabūt visu, tas vienkārši nedarbojas. Spēcīgu stimulantu kombinācija kopā ar opiodiem ikvienu pārvērš par pirmās šķiras paranoisku dulli. Jau marihuāna + ātrums padara cilvēkus nepanesamus. Protams, ne ar vienreizēju lietošanu, bet, ja to dara biežāk, tas šķiet neizbēgami.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Vēlaties izmēģināt " zenes"
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Pirms dažām dienām es saņēmu gramu Protonitazepīna, un man jāsaka, ka esmu patiešām sajūsmā par šo stuff.
Man ir augsta tolerance, jo es lietoju 1 000 mg Substitol (morfiumsulfāta pentahidrāts) dienā, un šis Stuff mani pārsteidza... Tas ir daudz vairāk eiforisks nekā jebkurš cits opioīds, ko es darīju, ilgstošs un... Es nezinu, vai stimulējošs ir īstais vārds... kā es teiktu...? Tā ir tīra labsajūta, un es priecājos, ka man bija tikai grams 1:3 sajaukts. Ja man būtu bijis vairāk, es noteikti nenokratīšu rokas. Es domāju, ka tas ir ļoti atkarību, tāpēc esiet uzmanīgi ar to.
 
Last edited:

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Un es vēlreiz atkārtoju, ka man ir augsta tolerance. Šī Stuffa ir velnišķīgi spēcīga, un cilvēki, kas nav pieraduši pie opioīdiem, iespējams, varētu nomirt no nelielām devām.
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Man bija ir bromazolam/metonitazēna/Etonitazepīna maisījums 1:1:1:30 (mannitols), un bija vissmagākais hardcore stuff uz ielām no mūžiem, tas iet labi mest metadonu, basicaly visi mīlēja to (tūlītēja klanīšanās un eiforisks buzes pār ķermeni). Tās daudz vairāk atkarību nekā fent, labi domāt, ir cilvēki stoped injicējot viņi coud smēķēt punktu un būt okey.
 
  • Like
Reactions: pvp
Top