Drudzis no amfetamīna

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Man ir nedaudz racēmiska amfetamīna sulfāta. Tam vajadzētu būt tīram, un tas patiešām šķiet samērā tīrs: gandrīz balts (neliels sarkanīgs nokrāsojums), bez smaržas. Ūdens šķīdums ir rūgts un nedaudz skābs, bet citādi tam nav īpašas garšas.

Kad es lietoju 30 mg iekšķīgi, tas iedarbojas, bet izraisa drudzi (apmēram 37,2-37,5 grādi pēc Celsija).

Vai tas nozīmē, ka tajā ir kāds toksisks piemaisījums un man to vajadzētu izmest, vai arī iespējams, ka drudzi izraisa pats amfetamīns? Vai kādam citam ir bijis drudzis no amfetamīna, īpaši no tik mazām devām? Diemžēl tuvākajā laikā es nevaru iegūt amfetamīnu no cita avota, tāpēc nevaru pārbaudīt, vai arī tas varētu izraisīt drudzi.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Deva 30 mg attiecas uz spēcīgu, nevis mazu devu. Arī pireksija jeb drudzis ir viena no klasiskajām stimulējošo vielu fizikālajām sekām. Ja temperatūra nepārsniedz 38-39 grādus pēc Celsija, samazinās pēc vielas iedarbības un nav tendence paaugstināties, nevajadzētu uztraukties velti. Diemžēl šajā gadījumā pēc darbības apraksta nav iespējams novērtēt piemaisījumu esamību/neesamību. Varu ieteikt samazināt devu un lietot to labi vēdināmā telpā, kā arī dzert ūdeni nelielās porcijās visas sesijas laikā.
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
"Spēcīgs" man neko daudz nenozīmē (piemēram, spēcīgs salīdzinājumā ar ko?). Vai jūs varētu sniegt man dažus aptuvenus atskaites punktus, piemēram:
1) kāda deva ir nepieciešama, lai visu nakti paliktu nomodā un nebūtu miegains?
2) kādai devai vajadzētu būt spēcīgi patīkamai un pastiprinošai, nevis tikai stimulējošai? Piemēram, 30 mg, ko jūs saucat par spēcīgu, man ir diezgan stimulējoša (vismaz tad, ja nav tolerances), bet ne visai patīkama, tikai neitrāla; ja es būtu laboratorijas žurka, es nebūtu spiests nospiest sviru, lai iegūtu šādu efektu. Tas, protams, ir spēkā tikai pieņemot, ka mans amfetamīns ir pietiekami tīrs.
(tas viss attiecas uz racēmisko amfetamīna sulfātu, ko lieto iekšķīgi).

Starp citu, lai gan es nemēģināju veikt vairākus temperatūras mērījumus laika gaitā, šķiet, ka drudzis sāk samazināties apmēram tajā pašā laikā, kad mazinās stimulācija. Tāpat arī mutes sausums (bet es zinu, ka tas ir normāli).

Mani uztrauc tas, ka saskaņā ar Deksedrīna lietošanas pamācību, vienreizēja dekstromamfetamīna sulfāta deva var būt līdz 30 mg (kas nozīmē 60 mg racēmiskās devas), bet drudzis nav minēts kā blakusparādība (vispār!). Tas nav loģiski, ja vien levoamfetamīns daudz labāk izraisa pireksiju nekā tāds pats dekstro daudzums. Vai tas tā ir?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Kā jūs pareizi pamanījāt, visas devas ir vidējās. Vienmēr ir jāatceras par individuālo toleranci, vielas kvalitāti utt. Amfetamīna vidējā deva ir no 10 - 20 mg. Runājot par "baudu", šeit es saskatu problēmu tajā, ka klasiskie stimulanti paši par sevi neveicina kādu spilgtu un izteiktu baudas izjūtu. To var radīt atmosfēra, darbība, kompānija.

Samazinot stimulanta devu un plānojot sesiju, var arī radīt apstākļus ne tikai stimulējoša efekta izpausmei. Šeit ir vērts pieminēt arī vielas kvalitāti un stereoizomēriju.

Bet, ja meklējat patiešām patīkamas sajūtas, jums vajadzētu pievērsties eiforētiķu, piemēram, MDMA, pusei.

Drudzis ir viena no visbiežāk sastopamajām deksedrīna blakusparādībām. Temperatūras paaugstināšanās ir dabiskas stimulācijas sekas. Tā darbojas farmakoloģija un biofizika. Pārbaudiet savus avotus vai atrodiet citus.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Atkarībā no tā, kur un ar ko tiek veikti mērījumi, tā varētu būt normāla ķermeņa temperatūra. Amfetamīni izraisa termoģenēzi ar noradrenalīna izdalīšanos. Mazāk problēmu ir ar dekstro
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Labi, tas ir ļoti mulsinoši. No vienas puses, jūs, Paracelsus un 41Dxflatline, abi sakāt, ka drudzis no 30 mg racēmiskā amf ir normāli. No otras puses, nedz Deksedrīnam, nedz Adderallam(piemēram,šeit) izrakstītajā recepšu informācijā drudzis nav minēts kā blakusparādība, un 30 mg deva ir šo zāļu terapeitiskā diapazona robežās. Kā tā?! Tajā pašā laikā tajās ir minēts sausums mutē un pat tādas nelielas lietas kā neliela asinsspiediena paaugstināšanās. Un Adderall ir 25 % nepatīkamā levo izomēra, tāpēc, ja drudzi izraisītu tikai levoamfetamīns, Adderall izraisītu arī drudzi.
 
Top