Daži pamata, bet vissvarīgākie amfetamīna fakti

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Labdien.

Varbūt kāds glābs savu dzīvību vai veselību, zinot šos diezgan jaunos faktus, kas novēroti manā paša laboratūrā.

1. Amfetamīns ne vienmēr darbojas vienādi, pat ja tas ņemts no vienas vannas (vārīšanas).
- Jūsu organisms dažreiz būs pilns ar šo vielu. Es zinu, to ir grūti pieņemt, bet vairuma a-atkarīgo lietotāju organisms - laiku pa laikam - nekontrolētas lietošanas rezultātā pārlieku piepildās. Tas ir iemesls, kādēļ dažreiz porcijas no viena avota, maisiņa vai vannas darbosies jums pavisam citādi. Ja jums ir problēma, ka jūsu lietas praktiski nedarbojas, pat ja tās darbojās iepriekšējā reizē - mēģiniet vismaz 2-3 un vislabāk 4-5 nedēļas atpūsties no savas baltās atkarības.

- Esmu novērojis, ka jūsu organisms ir laimīgs, kad tas saņem a-amīnu tikai līdz brīdim, kad tam tā nepietiek. Tāpat kā reālajā dzīvē - jūs nebūsiet laimīgs, ja saņemsiet vairāk kaut ko tādu, kas jums vairs nav vajadzīgs, pat ja pirms tam tas piepildīja jūsu sapņus. Jums tas atkal ir vajadzīgs, lai atkal būtu apmierināti ar to.

2. Jūs varat ļoti ātri "nejauši" likt savam ķermenim ienīst a-amīnu.
- Ātrākais veids, kā Jūs varat sev sagādāt īstas problēmas ar a-amīnu, ir panākt, ka Jūsu organisms no tā baidās. Tas ar jums var notikt pat pēc gadiem ilgas, mērķtiecīgas un aktīvas autodestrukcijas. Kā padarīt a-amīnu neaktīvu īsā laikā? Jums tikai jāuzņem sevi ar bīstami piesārņotu zondi. Vispostošākā pārsteidzoši nav pat kāda svara palielinoša inde (15 kafijas tasītes kofeīna ekvivalents vienā gramā? Tā gadās - ticiet man..), bet gan no pārāk skābas skābes uzņemšanas! Tavam (pēdējā laikā noteikti mazāk) gremošanas maisam ir spēja viegli ražot skābi HCL veidā, tāpēc tas var viegli nivelēt pārāk bāzisku veidu, bet, kad runa ir par skābes nivelēšanu, tas var notikt tikai vēlāk, kad tas ir padarījis to tālāk. Tas nozīmē, ka, ja jūs uzņemat pārāk daudz pārāk skābas vielas, tas var izraisīt vienkāršus kuņģa apdegumus. Ja tas būs pārāk nopietni - jūsu organisms var nolemt pilnībā inaktivēt vielu, kuras dēļ skābe ir nokļuvusi jūsu organismā. Ķermenis var domāt - ja viņam vairs nepatiks x, viņš vairs neieviesīs mums pārāk skābes devas. Es zinu šāda procesa atpakaļgaitas mašīnu, bet es šeit ar to nedalīšos. Jūs, cilvēki, esat traki.

PS
Šāda problēma var rasties arī ar dažādām vielām, bet a-amīna pārskābenums ir neticami izplatīts galvenokārt no (es to pat nevaru nosaukt par amatieru) "pamēģināsim un redzēsim" nesabalansētas Al/Hg/P2NP sintēzes.

3. Tas, ko sauc par "amfetamīna psihozi", vairs nevar būt jūsu problēma.
- Nesmaržojiet a-amīnu. Tas ir vienkārši. Lietojiet to iekšķīgi, lai jūsu aknas, pirmkārt, attīrītu to un, otrkārt, rūpētos par laika dozēšanu jūsu neproduktīvajām smadzenēm. Ja jūs to šņaucat - laba daļa čūskas pa asinsvadiem uzreiz nonāk jūsu smadzenēs, neko nekonsultējoties ar jūsu normāli strādājošajām sistēmām. Sliktākais scenārijs notiek tad, kad jūs to dozējat, dozējat un tad aizmirstat to dozēt - un, tiklīdz to saprotat, - lietojat pārāk lielu devu. Jūsu smadzenes var (parasti līdz 3. darbaholiģiskās cilpas dienai, ne agrāk) domāt, ka jūs gatavojaties izbeigt šo neprātu, un "amfetamīna psihoze" ir reakcija par to, ka pēkšņi pārvērš savas lielās cerības par beidzot pelnītu pēc visa šī sūdīšanās - atpūtu - par "Kur tu ej, draugs? Mēs tikai sākam ballēties, tāpēc, kurva, turpini strādāt un izklaidēt mūs, tu, kurva!". Ja tev tā nav bijis, tu to nesapratīsi. Pietiek pateikt, ka tad, kad tas sākas - Tev ir apmēram 80% tikšanās ar ambulatoro psihiatriju (varbūt ne pirmo reizi).

Mans draugs lūdza (uz ceļiem) kādu nejauši sastaptu (kaut kur uz ielas) nevainīgu un aizdomās turamu vecīti, lai viņu nefilmē. "Lūdzu, dāma, nefilmējiet mani, es jūs lūdzu!" :D

4. Jūs varat domāt, ka varat lidot, bet patiesībā pastāv liela varbūtība, ka jūs varat tikt apkrāpti. Dīleri bieži piedāvā metamfetamīnu ar amfetamīna smaržu tikai kā tipisku preci, kad beidzas krājumi.
- Problēmas?
a) Šausminošs un dramatisks jūsu "ceļojuma" noslēgums, nevis viegli aprūpējams maksimums ar 1-2 alus un mierīgu - normālu - nomierināšanos.
b) nervu deģenerācija, jo m-amph ir ļoti neirotoksisks.
c) Lietojot kaut ko, kam jūs varat nebūt gatavs, par ko jūs nezināt, kas var izraisīt saslimšanu, kas var izraisīt nepareizu ārstēšanu slimnīcā vai kas var beigt jūsu karjeru, kad tā nonāks uz jebkāda veida narkotiku pārbaudēm.
d) Var pat darīt kaut ko tādu, kas neizskatās tik slikti. Tas var padarīt jūs - a.amine hater (tāpat kā mani divus gadus, kad man to pirmo reizi pat pamēģināju, kad man to tā pārdeva). Varbūt jūs esat viens no tiem? Nopietni padomājiet vēlreiz par porcijas izmēģināšanu no laba avota un dodiet viņai vēl vienu iespēju. A.amīns ir viena no netaisnīgākajām vielām pasaulē. Es izmēģināju 80 dažādas vielas+ un stimulantiem - nav drošākas un labi kontrolētas vielas (ja tā ir labi sagatavota un tīra). Cilvēki, kuri to lieto, parasti var strādāt, domāt un mīlēties bez daudzām blakusparādībām. Tā praktiski nav kaitīga, ja neaizmirst ēst, dzert un pareizi barot savu organismu.

PS
Nevajag vienmēr dusmoties uz dīleriem par šādu domāšanu. Vienu manu paziņu piekāva, kad viņš vienreiz pārdeva kādu vielu un viņam nebija vairāk, ko vēlāk pārdot tam pašam puisim :D Ak, un viņi dažreiz šo maisījumu pārdod kā "Flex", jo lietot metu ir slikti, bet lietot "Flex" ir forši. :D
 
Top