smaržas filtrēšana

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Man ir jautājums no cita viedokļa. Pieņemsim, ka jums ir pilnīgi hermētiska telpa, kurā no vienas puses tiek iepludināts svaigs gaiss, bet no otras puses to no telpas centra izvelk jaudīgs ventilators.

Kā jūs risināsiet gaisa smakas filtrēšanu? Vai jūs izmantojat kādus attīrītājus, ja jā, tad kādus un ar kādu kārtridžu, vai pietiek ar lielas jaudas ogles filtru ar aktivēto ogli uz izplūdes gāzēm, kā tas tiek izmantots kaņepju audzēšanā. Ja šāds filtrs veiktu savu uzdevumu, kāda aktivētā ogle ir vislabākā - CTC vai parastā ogle?

Kā laboratorijās tiek filtrēts gaiss un smakas? Ar cieņu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/home-laboratory-diy-exhausting-fan-models-and-filters.471/
Sveiki, par ventilāciju lasiet šeit. Ogles filtrs un mitrais adsorbētājs ir labs risinājums.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Liels paldies par saiti. Tikko plānoju izmantot ogles filtru, šis ūdens filtrs mani interesē, īsti nesaprotu, kā tas darbotos. Pieņemsim, ka man ir tāda telpa kā kaņepju audzētava ar kokogļu filtru un ekstraktoru, caurule, kas izspiež gaisu, ieiet vannā, un caurules gals piezemējas zem ūdens, lai gaiss, ko ventilators izvelk no telts caur kokogļu filtru, nenonāktu telpā, bet lidotu caur ūdeni, lai piemaisījumi ūdenī izšķīdinātu tālāk. Vai es to pareizi saprotu?

Vai šis ūdens filtrs ir obligāti nepieciešams?

Pieņemsim, ka es izmantošu šādu ogles filtru ar augstākās klases CTC ogli (pārspēj standarta ogli, šeit man ir pieredze ar lielāka mēroga mj audzēšanu) kopā ar ūdens skruberi beigās, vai darbojošās sintēzes ar 1 kg bk4 vienā reizē, lielas jaudas ventilācija pietiekami efektīvi aptvers manu smaku, lai to izdarītu savrupmājā, lai smaka nenonāktu līdz kaimiņiem?

Ar sveicieniem
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jā. Tas darbojas kā ūdenspīpes burbuļošana. Ūdens uzsūc vielas no gaisa. Pēc ūdens filtra ir jāuzstāda oglekļa filtrs.

Es domāju, ka liela mēroga sintēzē jums nepietiek tikai ar oglekļa filtru. Tas diezgan ātri pārsātināsies.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Saskaņā ar attēlu, ko atradu jūsu norādītajā saitē, tam vajadzētu būt oglekļa filtrs -> ventilators -> ūdens, bet jūs rakstāt ventilators -> ūdens -> oglekļa filtrs. Es saprotu, ka vispirms ūdeni, lai noķertu, ko var, un tad visu uz oglekļa filtru, lai attīrītu līdz nullei. Vai es saprotu, ko jūs domājat?

Izmantojot principu, par kuru jūs runājat, t.i. ventilators -> ūdens -> ogles filtrs ar vairāk bk4 tāds ogles filtrs, kā jūs domājat, vai tas izturēs 2-3 metienus, pirms tas piesātināsies?

Šādam svaigi iegādātam oglei vajadzētu ārēji likvidēt smaku līdz nullei, jā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Manuprāt, šī secība paildzina ogles filtra kalpošanas laiku.
Nevaru precīzi pateikt, tas ir atkarīgs no jūsu sintēzes.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Kopumā pat tad, ja viņam būtu jāmaina aktīvā ogle filtrā katru ēdiena gatavošanas reizi, lai likvidētu smaku uz 0, tas būtu lietderīgi.

Paldies par palīdzību
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Jā, es zinu
 

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vai ir kāda instrukcija, kā izgatavot mitro skruberi?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Aplūkojiet šo filtru sistēmu (1. pielikums)

Ideālā gadījumā jūs varētu pievienot ozona ģeneratorus, lai pilnībā novērstu smakas pirms oglekļa filtra, kā to dara kaņepju audzētavās.

Labajā stūrī telpas aizmugurē (1. pielikums) redzama ūdens vanna, kas tiek izmantota, lai vēl vairāk filtrētu smakas un toksiskās vielas no izgarojumiem, izmantojot oglekļa filtru un ozona ģeneratoru, jūs pēc tam varat vēl vairāk attīrīt un izņemt toksiskās vielas no izgarojumiem. Turklāt ir pamanāma arī izmantoto cauruļu atšķirība, jo zem blīvējuma ir izolētas sistēmas caurules, caurules, kas nāk tieši no reaktoriem, ir parastas caurules.

Arī šis 2. attēls manā pielikumā varētu palīdzēt labāk izprast cirkulācijas sistēmu.
 

Attachments

  • 7JHvuioSDI.jpg
    7JHvuioSDI.jpg
    98.8 KB · Views: 326
  • 7QMayouBHW.png
    7QMayouBHW.png
    81.2 KB · Views: 297

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Jūs pūšat gaisu caur ūdeni?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Šī nav mana laboratorija, bet tā labi darbojas sintēzēs, kurās rodas daudz smakas, ūdeni var sajaukt ar ziepēm vai citām smakas neitralizējošām ķīmiskām vielām.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Man ir ideja/jauns jautājums. Manā iepriekšējā darbā bija stingri jākontrolē vides parametri. Īpaši mitrums bija jāmaina no aptuveni 85+%Rh līdz 99%. Es to paveicu šādi: man ir muca/ muca ar vāku. Caurule un ventilators iepludina gaisu vākā esošajā aizbīdnī. Cits aizbīdnis/kanāls vākā novadīja mitrināto gaisu uz kameru. mucas iekšpusē bija 5 galviņu ultraskaņas dīķa miglotājs (būtībā miglas mašīna), ventilatoru un miglotāju darbināja mitrinātājs/relejs. Tas tiešām varēja uzpumpēt miglu. Es domāju, ka tas lieliski darbotos šajā gadījumā, un migla absorbētu smaku, bet ieplūdes un izplūdes kanāli būtu pietiekami augsti, lai migla nevarētu izkļūt no mucas. Šļūtenes krāns mucas apakšā ļautu piesārņotajam ūdenim izplūst, un jūs to periodiski nomainītu ( manā pielietojumā man bija tualetes tvertnes pludiņš un adatas vārsts, kas uzturēja mucu pilnu ar ūdeni, bet es iztukšoju miglu, tāpēc tā izmantoja daudz) šai uzstādīšanai būtu daļa no iegremdētas ieplūdes pretestības.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Es domāju, ka tās nav izolētas, tās ir tikai plastmasas taisnas caurules, jo tās nav kustīgs ventilācijas sistēmas elements, spirofleksu izmanto pie reaktoriem, jo tās var pārvietot, teiksim, pat par 50 cm pa kreisi vai pa labi./.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
41
Reaction score
29
Points
18
Ņemot vērā nelielu mājas laboratoriju (1 l reaktors, kurā izmanto tādas ķīmiskās vielas kā DCM, 2b4mp, metilamīnu, HCl, acetonu), kas tiek izvadīta ārā bez filtriem, kādā attālumā kaimiņi un garāmgājēji var sajust radītos izgarojumus?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
tas nebūs pamanāms. Visvairāk tvaika ir tad, kad ielej metilamīnu. Vēl viens, kadfiltrējot, bet, ja jums ir garš ventilācijas kanāls( man ir apmēram 8 m), tas nejūt smaržu ārpusē, bet filtrēšana ir ieteicama.
mana ideja ir izmantot spiediena ventilatoru, kas ievada šķidrumu, virs tā oglekļa filtru.
RstqMza2un
 
Top