Pēdējie padomi pirms sūtījumu/vēstuļu nosūtīšanas? Iestatīšana ir droša?

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, puiši Es vēlos nosūtīt vēstules/pakas klientiem pa pastu. Pagaidām zinu, ka zāles ir jāpakļauj vakuumam un pamatā jālieto cimdi. Ko jūs lietotu, lai noslaucītu iepakojumu/vēstuli, lai pārliecinātos, ka uz tās nav DNS? Vai sūtītāja adrese var būt brīva fantāzija, vai man vajadzētu meklēt reālus cilvēkus no apkaimes, no kuras es sūtu sūtījumu? Un ko par zīmogiem, un vai tas ir labi valkāt covid masku glāzēm un cepuri, lai nomestu paketi, vai ir drošāki pakalpojumi? Vai ir kaut kas, uz ko pasta darbinieki pievērš uzmanību, kas varētu likt paketei neiziet cauri? Vai pakete neiziet cauri ir mana vienīgā problēma, ja putekļu sūcējs un dna noslauka pareizi vai ir kaut kas cits, piemēram, qr kods vēstulēm/paketēm...? Jebkas, kas palīdz, ir pateicīgs.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
balinātājs var parūpēties par DNS daļu. sameklējiet reālu sūtītāja adresi, lai tā izskatītos legitīmāka. ja sūtāt vairākus sūtījumus, sūtiet tos no vairākām vietām.
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Tikai noslaucot dna vai pirkstu nospiedumus, jūs būsiet tikai drošs, nevis jūsu vēstule droša.
Ja vēlaties veikt veiksmīgu piegādi, nekā jums vajadzētu meklēt savus ģeopolitiskos scenārijus, ko viņi regulāri sūta un kam viņi regulāri sūta.
Arī tad, ja tas ir liela apjoma starptautisks sūtījums, nekā jūs vairāk meklējat līdzīgas lietas, kuras bieži tiek sūtītas no jūsu reģiona uz viņu reģionu. Jūs izveidojat paku, kas sastāv no jūsu vielas un citiem līdzīgiem priekšmetiem, lai tas neradītu aizdomas muitā un pie jūsu pasta darbinieka galda.
Arī neparastu aizdomu radīšana ar masku un brillēm ir bezjēdzīga. Ja jūs sūtāt pārāk bieži, tad mēģiniet nolīgt personu, kas var strādāt par jūsu naudu.
 
Top