• Bienvenido a la parte española del foro. ¡Recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

Amphetamine Barcelona Atrodiet manu veco draugu

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Es mēģinu atrast savu spāņu draugu BTCBOSS viņš bija šeit, es domāju, ja jūs lasāt šo, tas ir jūsu draugs no Apvienotās Karalistes, mēs zaudējām kontaktu caur Wkr pirms gada vai diviem.
Ja kāds šeit ir kontaktā ar viņu, lūdzu, pastāstiet viņam, ka viņa Pal mēģina g, lai viņu atrastu.
Paldies cilvēkiem
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Viņš jau vairākus mēnešus ir pazudis no visiem saziņas līdzekļiem, neesam par viņu neko dzirdējuši.
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Dam varētu darīt ar kļūst satveriet viņu cilvēks mēs āķis up gadu vai divus atpakaļ viņš ieguva ļoti labas knowladge šajā spēlē
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Jā, viņš ir patiešām kulturāls un jauks cilvēks, bet diemžēl jau vairākus mēnešus neesam par viņu neko dzirdējuši un nekādā veidā neesam ar viņu sazinājušies.
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Paldies, cilvēks, ja jūs sazināties ar viņu, pastāstiet viņam, ka viņa Apvienotās Karalistes draugam ir nepieciešams runāt asap
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Ja man izdosies ar viņu sazināties, es jums ziņošu.
 
Top