mušmires sēne

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, bbgate comunity, netālu no manas mājas ir pilna zeme mušmires sēņu. (klasiskā sarkanā sēne ar baltiem punktiem), un es esmu pētījis par tās savienojumiem (muscimolu, muskarīnu un ibotēnskābi). Es meklēju kādu veidu, kā iegūt/iegūt vai atdalīt šīs sastāvdaļas un atbrīvoties no toksiskajām sastāvdaļām, saglabājot tikai halucinogēnus.
Būšu ļoti pateicīgs, ja kāds varētu man palīdzēt šajā jautājumā, un es pievienošu ziņu ar visu ekstrakcijas procesu..
Ey3oNAcFYX
4erKgzYcwd
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Ibotēnskābe žāvēšanas laikā pārvēršas par muscimolu (šīs sēnes ir pareizi jāizžāvē).
Muskarīna ir ļoti maz, tāpēc nav jēgas to izdalīt (es runāju par mušmirēm, citās sugās muskarīna saturs var būt lielāks).
Atdalīt muscimolu no sēnēm ir diezgan sarežģīti, jo šajās sēnēs ir olbaltumvielas un daudz citu vielu.

Jūsu vietā es pieķertos vienkāršai ekstrakcijai ar ūdeni. Nesagaidiet, ka tikai no dažām sēnēm iegūsiet redzamu muskimola daudzumu. Lai kaut ko iegūtu, ir jāekstrahē apmēram 100 g kaltētu cepurīšu. Neceriet iegūt arī kristālus, jo ūdens ekstraktā būs daudz putekļu, olbaltumvielu, tauku utt.
 
Top