Question Starptautiskie lidojumi ar destilātu

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
es plānoju kādu laiku šomēnes lidot uz Vāciju, biju iecerējis ņemt līdzi nelielu nemarķētu burciņu ar destilātu (apmēram 20 gramus), es rakstīju reddit, un visi saka, ka to nav vērts ņemt līdzi un ka mani, visticamāk, noķers. vai ir kāds veids, kā es varētu ņemt līdzi destilātu ar lielāku veiksmes iespēju?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vācijas lidostās ir ļoti stingra drošības sistēma. Es neiesaku izvest kādu nelikumību caur lidojuma robežu. Ko jūs domājat ar vārdu "destilāts"?
 
Last edited by a moderator:

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
delta 9 destilāts, nemaz nesmird un tikai izskatās pēc medus
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Lai uzvarētu suņa degunu, jums ir pareizi jāsaiņo, vislabāk divreiz vakuumēt un viss rūpīgi jātīra ar IPA vidē, kurā nav aizliegto vielu. Un pat tad es būtu uzmanīgs, lai nepietuvotos pārāk tuvu.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Piepildiet krēma pudelīti, ievietojiet to plastmasas tualetes piederumu maisiņā starp zobu pastu un rokas bagāžā, lai caur skeneri būtu labi redzams.

Bet tad atkal es to vispār neiesaku hehehehe
 

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
jūs domājat, ja iepildītu destilātu krējuma pudelē, vai tas smaržotu, vai nē, es varētu to vakuumizlīmēt, bet nezinu, vai viņi vilktu to malā par to, ka tas ir vakuumizlīmēts. arī vai man būtu labāk ņemt to līdzi rokas bagāžā vai bagāžā?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Krēma vakuuma hermetizēšana piesaistītu uzmanību hehehe.

Hmm, es brīnos, vai suns tik un tā ir apmācīts uz destilāta smaržu. es domāju, ka tas ir apmācīts uz pašas marihuānas smaržu.
 
Top