F1000 vai citu Ķīnas produktu pircējiem

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Es meklēju ppl, kam ir pieredze, pērkot Ķīnā vai sintētiskos no pārdevējiem, kuri apgalvo, ka tiem ir lieli daudzumi. Būtībā mans jautājums ir par to, cik lielu griezumu tie parasti aizņem. Es zinu, ka tas ir atkarīgs no daudziem mainīgajiem lielumiem. Bet, piemēram, ja jums būtu 10 g F1000, cik daudz jūs to sagrieztu? Lielākā daļa no tā, ko es esmu atradis, ir tikai atkarīgie, kas saka, ka viņiem ir nepieciešams tikai
Iv .2 un viņi turpina pieminēt, ka tas ir spēcīgāks nekā tas, ko viņi saņem uz ielas vai m30s. Tikai ziņkārīgs Ja šie produkti ir tā vērts?
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Ei, draugs, es varu tev palīdzēt, ja gribi, es zinu attiecību, kā to izvārīt akmeņos
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Pagājušajā vasarā dabūju 250 g vidēji spēcīga MDPV no Ķīnas, bet tā joprojām bija krāpšana. Es pērku tikai gatavus narkotikas, jo spēcīgākas, jo labāk. Strādājiet, lai atrastu pareizo pārdevēju, vēlams tumsonīgs "fuck the law"-mind.
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
man joprojām ir murgi, kad alice un kevin (bo peng) no kk.pu nosūtīja man 5 kg starp apvp, bk mdma, 4 fa,mxe un jwh 250 fucking black trash bag, un pasūtījums nāca.
 

mrshootyouup

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 19, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Kam ir f1000 vai cw? Man vajag beztaras meklēšanas vecumu fucking hell
 
Top