Question Atbrīvojiet kokaīnu ar ēteri amonjaka vietā!?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Labdien,

Peru es nopirku kokaīna lapas, un es gatavojos sintezēt kokaīnu, bet es gribēju atbrīvot savu kokaīnu ar ēteri, iegūstot daudz tīrāku produktu, vai kāds zina, kā to izdarīt pareizi, parasti mēs izmantojam 10% amonjaka šķīdumu!?
Lūdzu, palīdziet man..
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Jums joprojām būtu nepieciešams amonjaks, ja vien neplānojat izmantot nātrija vai kālija hidroksīdu, par ko šajā kontekstā, manuprāt, neesmu dzirdējis.
Jebkurā gadījumā izšķīdiniet kokaīnu ūdenī. Pievieno ēteri. Pievieno amonjaku līdz pH 9. Maisa, krata, krata, maisījumu uz brīdi sakrata. Atdaliet ētera slāni un ļaujiet iztvaikot. Rezultāts ir brīvo vielu saturošs kokaīns.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tas ir labs jautājums. Iespējams, ir precīzs stehiometriskais daudzums precīzā proporcijā. Es esmu pārāk slinks un muļķīgs, lai šobrīd to noskaidrotu. Amonjaks tiek izmantots tikai bāzēšanai, tāpēc vienkārši lēnām pievieno un nepārtraukti pārbauda pH, lai tas nepārsniegtu 9,5 vai nedaudz vairāk. Ēteris ir tikai, lai ievilktu bāzes kokaīnu. Iespējams, var iztikt ar divām porcijām 50 ml ētera.

Vispirms pievienojiet ēteri, pēc tam lēnām pievienojiet amonjaku, līdz sasniegsiet pH 9 un atdalīsiet ētera fāzi (dodiet tam laiku, lai bāziskais kokaīns tiktu pārnests). Vispirms pievienojot ēteri, jūs nodrošināsiet, ka kokss nebūs pārāk sārmains. Tas migrēs, pirms tas tiks apdraudēts. Pievienojiet vēl 50 ml ētera, pārbaudiet ūdens fāzes pH un pārliecinieties, ka tas ir 9, varbūt palieliniet to vēl par dažiem punktiem, vēlreiz pagaidiet, kamēr atlikušās sāls sāliņas bāzējas un pārnes, tad pievienojiet ētera fāzi pirmajai ekstrakcijai. Ļauj iztvaikot. Rezultātā jums būtu jāsaņem nedaudz mazāk svara bāzes koksa, nevis HCl sāls, jo mēs no molekulas atdalām šo grupu. Citiem vārdiem sakot, tā ir reducēšana, tāpēc produkts dabiski zaudēs svaru. Tātad varbūt ~8,5-9 g brīvā bāzes koksa.

Neizmetiet savu ūdens fāzi, ļaujiet arī tai iztvaikot. Iespējams, ka jebkurā gadījumā paliks dažas koksa pēdas.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Vienīgais, ka es nesāku no Cocaiane Hydroclhoride, jo es to tikko pagatavoju man ir Vakuumā filtrēts H2SO4\kokaīna šķīdums.
RvUsNcY1Ky

Un parasti es pievienoju tikai amoniju un tas kļūst duļķaināks viss, ko es pievienoju amoniju, līdz izkrīt brīvā bāze:
WifrEmqJ4a


Vai man arī šeit vispirms pievienot ēteri vai kā to darīt un cik daudz?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Labi, tātad tas ir suspendēts sulfāta sāls? Vai jūs izmantojat kālija permanganāta šķīdumu? Ja jūs sākat no lapām/ tējas, es domāju, ka tas ir nākamais solis, ja neesat to darījis.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ja neesat oksidējis ar permanganāta šķīdumu... Es jums to izlasīšu...
Atdzesējiet šķīdumu līdz ~5c, lēnām nelielās porcijās pievienojiet %6 KMnO4, pagaidiet dažus mirkļus un atkārtojiet ...
33 ml KMnO4 šķīduma uz katru izmantoto lapu/ tējas kilogramu ir "zelta viduspunkts" - pagaidiet 30 minūtes pēc pēdējās pievienošanas.
10 g koksa ir apmēram 2 kg vai, manuprāt, 2,5 kg? Tātad kopā apmēram 66 vai 80 ml.
MnO2 no šķīduma izfiltrē.
Koksa šķīdumam būtu jāzaudē liela daļa sarkanās/brūnās krāsas, un tam vajadzētu būt gaiši dzeltenīgam/dzidram.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Domāju, ka es šeit ieskrienu ar dažiem tehniskiem datiem. Kokaīna Pka ir 8,61. Parasti, ja jūsu kokaīna šķīduma pH ir 8,61, tas ir sāls. Ja jūsu kokaīna šķīduma pH ir 5,59 (kokaīna PKb), jums ir bāziskais kokaīns, kas, protams, nešķīst ūdenī, tāpēc, ja jūs pievienojat ēteri. Hloroformu vai citu nepolāru šķīdinātāju pievienojat kokaīna šķīdumam ūdenī un pielāgojat ph līdz 5,59, un pāris minūtes maisāt, un atdalāt nepolāro šķīdinātāju atdalīšanas piltuvē, pievienojat vēl nepolāru šķīdinātāju un atkal pielāgojat ph līdz 5,59, un atkal maisāt, un atkal atdalīt citā traukā, UN tad atkārtojat trešo reizi, pievienojot nepolāro šķīdinātāju, pielāgojot ph, maisot un atdalot, šī trešā frakcija ir jāiztvaicē atsevišķi, vēlams vakuumā. Ja pēc iztvaicēšanas paliek kokaīns, jūs esat atklājis izmantotā nepolārā šķīdinātāja piesātinājuma punktu. Ja tā ir mazāka par otrā izvilkuma rezultātu, jūs esat ieguvuši visu, un, ja tā ir tāda pati kā otrajā izvilkumā, ir jāveic 4. izvilkums. Lūk, kā tas tiek darīts;
Pirmajā posmā koka lapas sakrata ar nelielu bāzi (piemēram, kaļķi) - lai nodrošinātu neitrālu kokaīna molekulu klātbūtni - tad no lapām var izvilkt kokaīnu ar petroleju. Ja petrolejai pievieno atšķaidītu sērskābi, protonētais kokaīns pāriet ūdens slānī ("atpakaļekstrakcija") kā kokaīna sulfāts.

Kokaīna ekstrakcija

Šo slāni atdala un apstrādā ar sārmu, piemēram, kaļķi, kas nogulsnē neitrālu kokaīnu; tā ir neapstrādāta "kokaīna pasta", kuras tīrība ir no 30 % līdz 80 %.

kokaīna pasta

Kokaīna hidrohlorīda pulverisŠī neapstrādātā pasta pēc tam tiek nosūtīta uz citu laboratoriju, lai atdalītu piemaisījumus - gan neorganiskos, gan alkaloīdu piemaisījumus. Neapstrādāto pastu izšķīdina atšķaidītā sērskābē un pievieno ūdens KMnO4, līdz purpursarkanais šķīdums kļūst bezkrāsains (neparasts "permanganāta titrējums"); tā oksidē alkaloīdu piemaisījumus un atstāj brūnas nešķīstošas MnO2 nogulsnes, kuras tiek filtrētas. Ūdens slāni, kas satur protonētu kokaīnu, apstrādā ar sārmu (parasti amonjaka šķīdumu), kas neitralizē kokaīna sulfātu; nogulsnēto kokaīnu filtrē un žāvē. Tā ir "koksa bāze".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tātad, skatoties uz to, kas jums tur ir, jums vajadzēja uzraudzīt pH un, kad tas sasniedza aptuveni 6, apstāties un izfiltrēt nogulsnes, tad atkal sākt ar šķidro frakciju un amonjaku, pievienot amonjaku un sasniegt pH 5,5, izfiltrēt nogulsnes un atlikt tās malā ( lielākā daļa no jūsu bāzes kokaīna ir šeit), un tad turpināt pH 5 un atlikt šīs nogulsnes malā, jo, iespējams, tās satur nedaudz bāzes kokaīna. Zinot, ka lapās ir no 0,3 līdz 0,7 % kokaīna, 100 g lapu būtu jāatdod 0,3-0,7 g bāzes kokaīna. Tātad kilogramā lapu ir aptuveni 1/8-1/4 oz bāzes kokaīna, un, ja to padarītu hcl, tā būtu par 10 % vairāk, jo HCL sver par 10 % vairāk (306g/m pret 339g/m bāzes pret HCL, m=mols) aptuveni.
 
Top