zāļu politikas nākotne

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
kā, jūsuprāt, narkotiku politika varētu mainīties nākamajā desmitgadē?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Labs jautājums, bet, kā redzat, neviens nevar paredzēt vai neuzdrošinās... tas zināmā mērā ir atkarīgs no šīs kopienas.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Nav daudz pieņēmumu. Problēma ir tā, ka mēs nesaskaramies tikai ar dažiem politiķiem, par kuriem varētu nobalsot, un aizliegumam ir gals, nē, ienaidnieks ir dziļi iesakņojies birokrātijā un iestādēs, un represīvā, pret hedonismu vērstā ideoloģija ir dominējoša visās politiskajās frakcijās.

Problēma slēpjas tik ļoti dziļi, ka pat legalizācijas atbalstītāji ir inficēti, jo neviens nerisina problēmas saknes. Kura ir Kā, pie velna, viņi var būt tik nekaunīgi pieaugušiem cilvēkiem norādīt, ko viņi drīkst norīt privātajā dzīvē? Pieaugušam cilvēkam, kurš ir pie prāta (nevis akūtā psihozē), ir tiesības darīt ar sevi, ko viņš vēlas. Viņam ir jābūt informētam un jāuzņemas atbildība par sekām, protams, neviens cits nedrīkst ciest. Bet, ja cilvēks vēlas sev nogriezt roku, tas nav citu ziņā. lietot narkotikas? Neviena cita lieta, bet tikai paša cilvēka. Tās ir tādas pamattiesības, kas tiek vienkārši ignorētas, pat netiek pieminētas visā šajā biznesā.

Piemēram. Nekas nemainīsies, vienīgā priekšrocība šajā situācijā ir tā, ka tā arī nekļūs ievērojami sliktāka.

Es ierosinu obligātu 250 ug LSD trīs reizes gadā katrai personai, kas vecāka par 17 gadiem un kas necieš no latentās psihozes. Vai arī vienkārši uzlabot ūdensapgādi ar garšvielām.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
"Nav kara pret narkotikām, tas ir karš pret personīgo brīvību, tas ir tas, kas tas ir".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Es neredzu masveida legalizāciju. Es redzu, ka dažas lietas tiek dekriminalizētas, bet lielākā daļa augu kļūst legāli to dabiskajā formā. Es domāju, ka pārāk strauja pāreja uz legalizāciju varētu radīt arī problēmas, bet tas ir tas, uz ko mums ir jāvirzās. Nevienam pieaugušajam nevajadzētu norādīt citam pieaugušajam, kādu ķīmisku vielu vai vielu viņš drīkst ievietot savā ķermenī. Tas ir traki
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Kaut kā tas kļuva pieņemami un pat šķiet, ka mēs mudinām bērnus par svarīgu un prioritāru, gandrīz pat par nepieciešamību, padarīt lēmumu par savu seksuālo identitāti un orientāciju, kā arī par to, vai viņi vēlas sakropļot savus orgānus vai mainīt hormonus, vēl pirms pubertātes sasniegšanas - drastiskas, dzīvi izmainošas izvēles, pirms smadzenes vēl ir pilnībā attīstījušās. Tomēr pieaugušam cilvēkam tiek liegta iespēja audzēt noteiktus augus personīgam patēriņam, droši un privāti, iespēja pašam nodrošināties ar tiem, lai samazinātu noziedzību un garantētu sev kvalitāti. Pat kaitējuma mazināšana, kā šajā punktā, piemēram, magoņu audzēšanas gadījumā, lai mazinātu fentanila epidēmiju. Vai pat vienkārši regulēt un nodrošināt produktu - atgriezties pie kokaīna Coca-Cola! Tas ir daudz vairāk nekā karš pret narkotikām un personas brīvību. Man tas ir daudz vairāk nekā tas, ka cilvēks spiež manu dzīvesveida izvēli. Tas patiešām ir garīgs, svēts karš.
 
Top