Question Vispārīga kokaīna mazgāšana, lai atdalītu pēc iespējas vairāk piemaisījumu

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sveiki, gudri cilvēki.

Esmu masveidā samazinājis kokaīna patēriņu un pašlaik esmu pārgājis psihedēlisko vielu pasaules piedāvājuma izpētes lēkmi. No manis neatkarīgu apstākļu dēļ man ir nonākusi kokaīna partija no trim dažādiem avotiem, kuras kopējā masa ir 20 g.

Tas nav daudz, bet arī man nav nepieciešams tik daudz, tāpēc es domāju, ka izmantošu to kā iespēju uzzināt, kā no kokaīna izmazgāt piemaisījumus (ja es to sabojāšu, es nezaudēšu miegu, jo es nepārdodu un esmu gandrīz pilnībā samazinājis savu lietošanu).

Es atradu šo: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...onion/threads/cocaine-recrystallisation.4178/
Konkrēti:

@G.Patton min, ka tas ir vienīgais veids, kā attīrīt kokaīnu.

Vai tā ir taisnība vairākos avotos?

Es atradu arī šo: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...phenyltetrahydroimidazothiazole-mixtures.375/
(arī @G.Patton )

Un tas lika man aizdomāties, ka es nezinu, kādi piemaisījumi tiek izmantoti jebkurā no šiem iepakojumiem, daži ir "Bolīvijas", citi "Kolumbijas kokosrieksts" utt...

Vai iepriekš minētā a/b ekstrakcija derētu visiem šiem produktiem, vai arī es to varētu sabojāt un labāk to darīt pa vienai "grupai"?
Vai arī man jāsāk ar vienkāršu nepolāra šķīdinātāja mazgāšanas sēriju? Kāda ir visātrākā un vienkāršākā uzvara?

Man vēl ir tālu līdz tam, lai man būtu ērti veikt a/b, kā minēts iepriekš, tāpēc es to pētīšu ilgu laiku, vienlaikus iegādājoties piemērotu aprīkojumu un ekstraktorus, man negribas, lai māju piepildītu aceona smaka vai sālsskābes apdedzinātas rokas. (es arī iegādājos dažus bitus, jo man 5-MeO-DMT HCL jāpārvērš brīvajā bāzē, kas man ir jāizdara līdz februārim, tāpēc esmu pilnīgā mācību režīmā).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Labdien, es ieteiktu jums ievērot kokaīna testēšanas protokolu un noteikt jūsu kokaīna piesārņojumu. Tad gadījumā, ja Jūsu produkts satur benzokaīnu, proparakaīnu, lidokaīnu, būs grūti attīrīt Jūsu produktu. Ir tikai kolonnu hromatogrāfijas mazgāšanas veids. Ja jūsu produkts ir sabojāts ar levamizolu, to būs daudz vieglāk attīrīt.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Paldies jums par to - esmu pasūtījis dažus komplektus un izmantošu šo iespēju, lai uzzinātu vairāk par to, kā šīs lietas ir iepakotas kopā, un līdz ar to, ko es varu darīt, lai dažas no tām izgrieztu.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Es tikai pagarināšu šo pavedienu.
Es vēlos iztīrīt 1 g kokaīna. Tas nav pilnībā šķīstošs ūdenī. Es gribu izfiltrēt visu, kas šeit ir nešķīstošs. Es esmu mierā ar to, ka beigās šo 1 g C var atstāt ūdenī šķidrā šķīdumā.
Kādas idejas?

Es domāju izšķīdināt mutē-šļircē, tad izspiest caur kokvilnu. Atkārtoju, es negaidu, ka necenšos veikt perfektu attīrīšanu.
Ko jūs domājat?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
To var izšķīdināt aukstā ūdenī (apmēram 3-4 ml) un filtrēt. Kofeīns un daļa lidokaīna gandrīz nešķīst aukstā ūdenī.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@darkmatter7

Neatstājiet to ūdenī. Tas diezgan ātri sadalās par nepsihoaktīvām molekulām, tāpēc, ja vien to visu neizmantosiet vienā vakarā, jums galu galā būs nepatīkams, nederīgs ūdens.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Hmm. Šķiet, ka 1 mēnesi vēlāk 90 % tomēr turas...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
PH diezgan strauji mainās istabas temperatūrā, tāpēc tas var padarīt sāpīgu šņākšanu, bet jā, tas ir interesants pētījums, paldies!
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
^ sakarā ar to, ka ir tikai 1 g, galvenokārt cenšoties izvairīties no zudumiem, kas rodas pārnesot/filtrējot utt. -- Kā to sauc? mehāniskie zudumi vai kā?

Man ir etanols un acetons, bet es necentīšos gatavot bezūdens versijas. Tātad, ņemot vērā, kas man ir, kāda ir labākā izvēle?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Vai nevar izmantot mazgāšanas metodi ar acetonu, kā to var darīt ar amfetamīna sulfātu? Es zinu, ka tas nav noņemt visu, ja jūsu stuff ir cutt ar ne visu, tas būtu jādod uzreiz atkritumu tvertnē.. jūs varat pārvērst freebase ar amonjaku, bet arī vai Roel noņemt visas lietas, ko viņi varētu būt griezti ar.. vārīšanās es domāju, veikt to pašu procesu, kad tas ir freebase tikai ar ūdeni, jūs varat uzlabot garšu mazliet, ja tas bija sagriezts ar kofeīnu mannītu vai inositolu.. personāls sagriezts ar levamizola veida atkritumiem, tad labāk atgriezties pie puisis un ļaujiet viņam sagremot to visu pievienot vienreiz un pa to laiku, saņemt savu naudu no viņa maku plus daži procenti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tā kā OP raksta: " vispārīga mazgāšana", es jums sniegšu šo. Destilēts ūdens. 3x hloroforma mazgāšana. 1/3 hloroforma: ūdens attiecība, enerģiski sakrata, tad hloroformu dekantē/nosuskalo/atdala. Ar HPLC pierādīts, ka levamizols/tetramizols tiek atdalīts vismaz 15 % koncentrācijā. C paliek polārā formā. Cits variants no tā paša dokumenta liecina, ka vēl efektīvāka metode ir destilēta polārā, 3x izskalošana ar heksānu, TURPMĒT neitralizācija ar HCl un 3x ekstrakcija ar heksānu. HCL, kas izplūst caur, izraisot nogulsnes. bet, hei, tas izklausās pēc stb ar defat, nevis vispārējas mazgāšanas. Tikai otrajā defatēšanas reizē tika atdalīti 15 % levas/tetras. Liela kļūda ir to karsēt, jo jebkura veida cukurs (dekstroze, laktoze, glikoze ECT.) Pārvērtīsies ne smieklīgā taffy, ko ir grūti noņemt. Acetons ir mazāk nekā ideāls šķīdinātājs, jo A. tas sajaucas ar polāro, un 2. tajā nedaudz šķīst kokaīns, tāpēc jūs garantēti zaudēsiet produktu.
 
Top