Nodrošini narkotikas saviem draugiem cietumā!

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Biju gatavojies pievienot attēlus, bet radušās tehniskas grūtības.

Kā piemēru izmantošu metālu.

Paņemiet cigarešu paciņu, izmetiet apmēram pusi tabakas un pievienojiet tur dažus kristālus (tie, protams, būtu mazi un sasmalcināti).

Pievienojiet tabaku atpakaļ, un tagad jums ir cigarete ar kādu kristālu vietu atpakaļ paciņā.

Apmeklējuma laikā vienkārši pasniedziet cigaretes kā dāvanu.

Kā viņi smēķēs kristālus, viņi izmantos cigaretes, tāpēc viņi iebāž tur devu apmēram trešdaļā un pievieno atpakaļ tabaku. Kad viņi to smēķē (lēni), karstums ir pietiekams, jo tas tuvojas, lai metamfetamīns iztvaicētos.

Tas nav ideāli, bet darbojas.

- Jauda
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Varbūt tas ir atkarīgs no pašas valsts, vai tas ir vai nav iespējams, bet man zināmie noteikumi ir šādi:

Apmeklētāji nevar vienkārši ienest tabaku vai citas lietas, kas nav apakšveļa, vai pat nodot tās ieslodzītajam, pirms tās tiek pārmeklētas. Dažreiz pat nav atļauts pieskarties vai turēt rokās sievu.
Ieslodzītajiem ir atļauts saņemt pakas, bet viss tiek 100% pārbaudīts ar rentgenu, un tabakas kastītei jābūt oficiāli aizzīmogotai, citādi to nav atļauts ienest.
Tātad šis vecais triks tiks atklāts netraucēti.

Tas, kā lietas nokļūst iekšpusē, bieži vien ir atkarīgs no tā, kā cietums ir uzbūvēts un kur tas atrodas.
Cilvēki pārmet preces pāri žogam, es pat lasīju par droniem.
Tad bieži vien ir iesaistīti korumpēti apsargi.
Dažādas narkotikas, piemēram, rc ķimikālijas vai Crystal, tiek izsmidzinātas uz vēstulēm, bet lielākā daļa lietu nonāk cietuma kabatā, ko ieslodzītie, kuriem atļauts atstāt cietumu dienas laikā, ieved iekšā.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vai cietumos vairs ir atļauts lietot tabaku?
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Kad es biju konservē, viņi mēdza iejaukt H vai sintētisko C mālā un paslēpt to starp pirkstu spraugām. Vismaz tajā laikā manas valsts cietumu sistēmā viņi tur nepārbaudīja.
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
ASV, manuprāt, tabaka ir aizliegta iestāžu teritorijā katrā štatā atsevišķi. Manā štatā tabaka nav atļauta kopš 90. gadiem. Dažos štatos tabaku pārdod komisāros.
Tāpēc, pēc manas pieredzes, atkarībā no iestādes, visticamāk, ja esat apgabala cietumā, jums ir jāizmanto pasts, jo nav atļauts atstāt teritoriju vai kontaktpersonu apmeklējumus - jums ir jāmērcē papīrs ar vēlamo šķīdumu un uz tā jāuzraksta neliela zīmīte. Tas ļoti labi nostrādāja sintētisko noīdu gadījumā. Es dzirdēju, ka tas darbojās arī kristāliem, par suboksonu esmu dzirdējis dažādus rezultātus. Par neko citu neesmu pozitīvi noskaņots, jo viss, kas ienāk, tiek rūpīgi pārbaudīts, tos rentgena aparātiem, suņiem utt.
.
Vēl viena iespēja ir kontakta apmeklējumi - tas lielākoties attiecas uz štata cietumiem, nevis apgabala cietumiem. Suboksona strēmeles ir galvenā prece - cilvēki, iznākot no cietuma, nopelna vairāk naudas, nekā viņi pelnīja, tirgošanās uz ielas. Cilvēki ietin strēmelītes plastmasas plēvē un izveido nelielu saišķīti, parasti kāda sieviete to paslepus iepako un atrod veidu, kā to nogādāt, lai neviens nepamanītu. Apmeklētājus viegli pārmeklēja pa ceļam iekšā. Tev vai nu to jānorij, ja tā izies cauri, nesabojājot, vai arī ļoti labi jāslēpj, jo pēc apmeklējuma tevi pārmeklēs ar striptīzu. Par 100-200 ASV dolāriem par 8 mg sloksnīti... jūs varētu nopelnīt nelielu bagātību īsā laikā. Parasti jūs kādam nosūtītu naudas pārvedumu saviem cilvēkiem, un, ja tas izdotos, jūs saņemtu savu strēmeli. Jūs varējāt saplēst strēmelīti 16 vai 32 gabaliņos un iepilināt to pāris ūdens pilienos uz karotes un katru gabaliņu izsmaržot, un jūs visu nakti ar zobu birstīti tīrītu savu kameru. Kontakta apmeklējumos varēja dabūt jebko, bet parasti tā bija zāle vai sintētiskie noīdi kā vīraks un suboksona strēmeles.

Ja tev izdodas nokļūt zemākā apsardzē, tu varētu dabūt darbu ārējā brigādē, kas vāc atkritumus uz šosejas vai teritorijā - cilvēki lielākoties to dara tikai tāpēc, lai grābtu cigarešu izsmēķus tabakas meklēšanai, reizi pa reizei kaut kas nāca cauri. Cilvēki varētu kaut ko pārmest pāri žogam, bet tas ir diezgan riskanti un sarežģīti. Ir arī citas privilēģijas, piemēram, darba atbrīvošana, kad jūs nogādā un paņem vietējā uzņēmumā, ar kuru iestādei ir līgumi, tā ir jūsu labākā iespēja, bet ir vajadzīgs laiks, lai iegūtu šo amatu, parasti pēc pirmā ieslodzījuma gada. Esmu strādājis štata policijas zirgu kūtī, lāpīdams sūdus, būtībā visiem tur kaut kas notika, tur nebija tualetes, tāpēc visiem nācās sūroties mežā - tā nebija problēma. Tu viegli varēji sarīkot mirušo pilienu, un lielākā daļa cilvēku to arī darīja. Ja varēsi izkļūt no instutūcijas teritorijas un atrast kādu minūti vai divas sev un varēsi pierunāt kādu, lai tev atnes, ko vien vēlies, ja tev bija tāda saikne, varēsi pa gabalu ievilkt haubicu atpakaļ iekšā, ja gribēsi - katra situācija ir atšķirīga, tāpēc ir jāizstrādā nianses. Kamēr vien jūs to apgādājāt un klusējāt, un neviens neziņoja, jūs varējāt darīt jebko. Vienkārši pārliecinieties, ka esat izgājuši urīna ekrānus - lielākā daļa apsargu jūs pat neskatījās, tāpēc tas nav pārāk sarežģīti.

Pēdējais variants ir, ja tev ir kāds sakars iekšpusē - ja apsargs ir ģimenes draugs, varbūt kāda no medmāsām. Vai arī, ja jums ir patiešām foršs advokāts. Tas ir reti un sarežģīti, un parasti tā vai citu iemeslu dēļ pārāk ilgi neturpinājās, nezinu, kāpēc.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tie ir diezgan gudri! Viņi parasti netestē pastu, lai atrastu slēptās narkotikas? Es domāju, ka papīra mērcēšana ir mazliet veikta?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tādas lietas kā kokaīns un heroīns nedarbojas, mēģinot tās saņemt pa pastu, izsmidzinātas uz papīra. Es pieņemu, ka, ja sagatavošana ir laba un vēstule neizskatās nekādā veidā viltota, proti, neizskatās, ka tā būtu ar kaut ko apsmidzināta vai smirdētu smieklīgi, tad tieši, piemēram, sintētisko noīdu saimes neskaidrība ļauj tām tikt cauri. Piemēram, nav vispārīga "sintētiskā noīda" testa - būtu īpaši jāpārbauda 100 dažādas ķīmiskās vielas, viņiem nav šādu resursu. Viņi neveic testus, ja vien viņiem nav pamatota iemesla aizdomām.

Vienā brīdī sintezatora-noīda papīrs, kas nonāca cauri, bija tik spēcīgs, ka burtiski devas bija tikpat lielas kā LSD blotera kvadrāts. Citiem vārdiem sakot, uz 7,5x11' lappuses līmēta papīra bija vairāki tūkstoši trāpījumu. Jūs apēdāt vienu vai divas šādas devas un visu dienu bijāt tik apreibis, ka gājāt gulēt, pamodāties un vēl joprojām bijāt satraukts. Tas deva brīnišķīgu iespēju aizbēgt abstraktā pasaulē. Tas bija kā ēst 800+ mg THC.
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Labāk to rūpīgi dozēt, vai ne? Esmu dzirdējis stāstus par cilvēkiem, kas no šiem sintētiskajiem noīdiem ir nolaisti no pakaļas.
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jā, tagad, kad es par to domāju, atceros, ka dzirdēju dažus stāstus par puišiem, kuriem vispār nebija bijusi nekāda saskare ar sintētiskiem noīdiem, gadiem ilgi nebija bijusi nekāda zāle, viņi saņēma devu un vairāk vai mazāk "aizgāja no malas"... Viņi galu galā zaudēja galvu, un vai nu viņiem tas palika kā reta, bet kontrolējama epizode, vai arī citi nonāca valsts psihiatriskajā slimnīcā, un it kā vairs nebija tādi paši kā agrāk.

Spēcīgs prāts un vielas pārzināšana ir ļoti noderīga, lai tiktu galā ar satraucošiem pārdzīvojumiem. Vienīgajam, kas patiešām rūpējas par to, lai pārliecinātos, ka deva ir pareiza, - ķīmiķim, patiešām tikai jāpārliecinās, ka viņš iznāk ar nelielu peļņu, ja vispār kaut kas, un ka šis sūds nav bunkurs. Pretējā gadījumā neviens nenodozēs, vai ne? Es domāju, cik spēcīgu kāds var padarīt blotera izmēra papīra gabaliņu ar sintētisko noīdu? Esmu dzirdējis, ka visa lapa tiek pārdota par summu no 200 līdz ~ 1500 dolāriem par patiešām bomžu sūdu. Viena no šīm lapām mazumtirdzniecībā būtu vērta dažus tūkstošus dolāru, ja cena būtu 10 dolāri par trāpījumu. $200 drīzāk bija pastmarkas izmēra trāpījums (ja tāds bija), parasti to nebija vērts pirkt, ja vien tā nebija pilnīgi sausa, bet bieži vien tā bija "tekošā cena", par kuru varēja mēģināt kādu izkrāpt. Tātad lappusei bija dažas devas, ja tā vispār bija laba. Tajā laikā (2017-18 vai tā aptuveni) nebija daudz cilvēku, kas to darīja, tāpēc iegūt kādu no šiem patiešām labas kvalitātes avotiem iekšā bija reta parādība, un, visticamāk, jums bija pastmarkas lieluma devas.

Ļoti jauka greznība iekšpusē. Ja jūs varat to izturēt ;]
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Jūs vienkārši noskatījāties pārāk daudz beikošanas slikto ahah vismaz tas ir mets, nevis ricīns
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
SoldadoDeDrogas: Man ir līdzīgas bailes no psihedēliskiem līdzekļiem, jo man pašam bija neveiksmīgs trips un mani ieveda valsts psihiatriskajā slimnīcā. Cilvēks, man patīk tava izpratne par šo jautājumu! Tās lieliski lasīt
 
Top