Question Foruma izveide no clearnet

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Man bija jautājums, vai būtu laba ideja izvietot šo forumu tikai tor, lai LE nevarētu izsekot clearweb serverus un ievest šo lielisko forumu
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Es arī uzskatu, ka nav lietderīgi darboties ar skaidrojumu tīklu.
Pārāk daudz uzmanības no nepareiziem avotiem.
izmantot clearnet kā rezerves variantu Bbad, jā, tā ir laba ideja.
Es gribu teikt, ka clearnet var tikai lasīt, bet nekad rakstīt.

Problēma šodien ir fe nt viņi liek visu, kas viņu spēkos, lai cīnītos pret to. Tas ir 500% iepriekš uz šo brīdi. Tikai rakstīt vārdu ir ne-go
tik fuckt up tas ir. Es neesmu pārbaudījis meklēšanas joslu ar šo vārdu, bet tas ir magnēts nepareiziem cilvēkiem.
baneris pirmajā lapā ir varbūt laba ideja lai cilvēki zinātu ka viņi šeit ir nepareizā vietā lai viņi var meklēt dažādās vietās . un rediģēt meklēšanas iestatījumus šim vārdam lai tur vienmēr ir 0 tēmas īsta meklēšanas josla arī varbūt nav slikta ideja. nezinu ko jūs cilvēki domājat ?
 
Last edited:

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Es domāju, ka šajā vietā vajadzētu būt grūtākai dalībnieku atlasei cuzz jebkura veca cūka varētu vienkārši piereģistrēties un sākt pludināt forumā...scares the piss outtame,I wish I had better suggestions.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
PALDIES , vai vismaz atbrīvojieties no vitrīnas un dodieties p2p escrow. Lielgabarīta Ķīnas piegādātāji ir jāpārbauda vai partneri, vai jāatdala no galvenās vietnes, tikai mani 2 centi.
 
Top