Stikla trauki usa

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Pēc vairākiem meklējumiem vienīgais piegādātājs, ko esmu atradis Amerikas Savienotajām Valstīm, bija tikai CONSTANTYLIOUS777. Es jau būtu pasūtījis, bet man būtu jāpasūta no viņa tīmekļa vietnes, un es neesmu apmierināts ar to, ka nav depozīta. Ir daži vietējie uzņēmumi, es varētu mēģināt, bet es esmu parādot savu seju būtu pēdējais līdzeklis. Tātad, ja kāds varētu mani novirzīt pie piegādātāja, tas būtu ļoti pateicīgs.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Amazon un eBay, un Etsy, un vēl 20 citās vietās tiek pārdots ikviens stikla izstrādājums, kādu vien varat iedomāties. Ar ļoti nedaudziem izņēmumiem neviens stikla izstrādājums nav nelegāls. Ja jūs uztrauc tas, ka cilvēki uzzinās, ka jums tas ir, iegādājieties to ar viltus vārdu. Nopērkot to lietotu no privātpersonas eBay vietnē, tas ir anonīmāk, un jūs varat viegli izmantot pasta kastīti un viltus vārdu.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Tātad vienīgā reize, kad man patiešām ir jāuztraucas, ir tad, kad veicu ķīmiskā reaktora modernizāciju?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jums ir jāmeklē savas valsts likumi. Šeit ir kopija/ielīmējums
. Amerikas Savienotajās Valstīs ir aizliegts turēt, ražot, pirkt vai pārdot trīs kakliņu kolbu ar apaļu dibenu, ja persona zina, nojauš vai plāno, ka kolbas mērķis ir nelegālu vai kontrolējamu vielu ražošana.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tātad es varētu jums pārdot kolbu ar 2 kakliņiem, neiedziļinoties, ko jūs ar to darāt, bet kolbu ar 3 kakliņiem, kur nu vēl.
Es jokoju, tehniski ir nelikumīgi pārdot jebko, ja ir aizdomas, ka ar to varētu izdarīt noziegumu. Es nevarētu pārdot jums benzīna krūzi, ja jūs teiktu, ka gatavojaties kādam nodedzināt māju.
 
Last edited:

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Ak, labi. Domāju, ka tad man būs jādara delta 9 lol. Kaņepes šeit ir legālas, tātad
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Un lielākā daļa vietējo iekārtu tiek pārdotas tieši pēc kaņepju destilācijas produkta. Tie būs pārāk augsti, lai cade 🤣
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ir daudz pamatotu iemeslu, kāpēc nodarboties ar ķīmiju kā hobiju. Visu šo aprīkojumu varētu izmantot, lai destilētu ēteriskās eļļas, ko pārdotu zemnieku tirgū. Vienkārši iegādājieties to no Amazon vai tieši no Vevor.
 
Top