Laba ideja vai ne?

DXMmybeloved

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 20, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Natīvs rezervāts nekurienes vidū praktiski bez policijas klātbūtnes ķekars medību būdiņu mežā ar nulles plānošanu vai birokrātiskām muļķībām.
Degvīns , metamfetamīns un zāle dīleri nepārdod neko citu, izņemot neparastu krekinga akmeni (200 dolāru par degvīna pudeli 20 dolāru par g sūro nezāļu).
Es domāju, ka neviens nekad neizmeklētu, ja kādu dienu mežā vienkārši uzpeldētu šķūnīši, un neviens to neuzskatītu par savu, tā būtu tikai medību šķūnīši kā jebkurš cits.
Lielākā problēma ir tā, ka rezervāts atrodas 8 stundas no tuvākās pilsētas, 4 stundas no tuvākās pilsētas, un ir dažas bush lidmašīnas, kas veic valdības gaisa apsekojumus par dabu un sūdiem.
Redzot, cik ļoti viņiem patīk metamfetamīns, es domāju, ka metamfetamīns vai mefedrons būtu labi.
 

vaas_montenegro

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Es iesaku izmēģināt dropshippingu; tas ir labākais veids, kā sākt, jo jums nav nekas jāiegulda.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Jūs varat vienkārši nopirkt šo vielu (metamfetamīnu) par 1600 dolāriem par mārciņu un par 20 dolāriem par gramu iegūt 8800 dolāru, kas ir 5 reizes lielāka peļņa. Jūs varat sākt ar vienu unci un turpināt palielināties. Es pieņemu, ka papildus tam, ko jūs teicāt, jums būtu arī jāmācās gatavot. To jūs varētu darīt pa to laiku. 75 % cilvēku, kuriem tas ir izdevies, nākamajā reizē apgriežas un cieš neveiksmi. Lai kļūtu uzticams, ir nepieciešams laiks
 
Top